POMOZCIE NIE WIEM JAK GRAC NA GROCIE

  • cześć mam 78 lvl woj body aura g10 berek g5 w v3 już nie leci mi exp w ogóle a mogę tam zbierać po 3 spoty na raz na klatę, w grocie ciężko mi jest na pierwszych spotach moje eq to raczej takie pod drop hp strzaly i kryt // jakie eq tanim kosztem będzie mi potrzebne żeby expic w grocie ? /// mam śmiertelne +9 2k hp 15 na blyski 10 do pz czy lepsza bedzie ona tam w grocie niz stal 1,5 k pz 10 do pz ?? podpowiedzcie cos /// przykładowo jak zrobić eq od zera niedużym kosztem żebym tam mógł sobie spokojnie działać. //// chciał bym szybko wbić rangę i zrobić skile i ogólnie ruszyć level do przodu pozdrawiam, :w00t:


    czy jakie eq bedzie niedrogie ale skuteczne zebym tam gral


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Siema, śmierta lepsza bo masz 15 błyski. Żywioł jest tam najważniejszy. Ogólnie ile masz na błyskawice?

  • Siema, śmierta lepsza bo masz 15 błyski. Żywioł jest tam najważniejszy. Ogólnie ile masz na błyskawice?

    A czy jeśli mam mityk granat to można sobie odpuścić żywioł w broni ?

    Deficente 95+ lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:


    SQRCZYBYCZEK 35 lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:

  • A czy jeśli mam mityk granat to można sobie odpuścić żywioł w broni ?

    Weź chociaż na +1 sobie dodaj w broni.

  • A czy jeśli mam mityk granat to można sobie odpuścić żywioł w broni ?

    nie wazne skad bedziesz miec % na blyski. Pierwszy % daje ~18% dmg a kazdy kolejny jakies 0.25%

  • Siema, śmierta lepsza bo masz 15 błyski. Żywioł jest tam najważniejszy. Ogólnie ile masz na błyskawice?

    cześć ogólnie na błyski to mam tylko tą śmiertelkę czyli jak zamienia ja ze stalka to bd 15 na blyski, chciał bym wiedzieć jakie itemy najtańszym kosztem kupić żeby tam sobie pobiegać po grocie /// mam eq pod kryta fms 32 sr ale kryt 10 bonus i tam w itemkach bony na kryta tak ze prawie kazdy strzal wchodzi krytyczny ale co z tego jak padam tam szybko ;/ .... z takich bonow jeszcze pod grote mam lwi miecz czy juz nie pamietam jak on sie nazywa +0 ale ma 20 na diably lezy tez w dozo moge go zrobic gdzies na +7 ale czy bedzie tam lepszy jak fms czy truta ? przepraszam musialem edytowac ten miecz to zabójca lwów z bonem 20 na diably

  • Czy mając około 86% Błyski 70-75% Diabły uciągnę maxi ? Pytam bo expiłem na mniejszych spotkach a dobicie tego 95 na mniejszym to dramat..

    Deficente 95+ lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:


    SQRCZYBYCZEK 35 lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:

  • Czy mając około 86% Błyski 70-75% Diabły uciągnę maxi ? Pytam bo expiłem na mniejszych spotkach a dobicie tego 95 na mniejszym to dramat..

    Uciągniesz. Jak sobie radzisz z komendantami?


    cześć ogólnie na błyski to mam tylko tą śmiertelkę czyli jak zamienia ja ze stalka to bd 15 na blyski, chciał bym wiedzieć jakie itemy najtańszym kosztem kupić żeby tam sobie pobiegać po grocie /// mam eq pod kryta fms 32 sr ale kryt 10 bonus i tam w itemkach bony na kryta tak ze prawie kazdy strzal wchodzi krytyczny ale co z tego jak padam tam szybko ;/ .... z takich bonow jeszcze pod grote mam lwi miecz czy juz nie pamietam jak on sie nazywa +0 ale ma 20 na diably lezy tez w dozo moge go zrobic gdzies na +7 ale czy bedzie tam lepszy jak fms czy truta ? przepraszam musialem edytowac ten miecz to zabójca lwów z bonem 20 na diably

    Nie kombinuj z żadnymi zabójcami lwów. Najlepsza broń to broń ze średnimi do expa. Itemki z jednym bonem na błyskawice są chyba w miarę tanie (tak mi się wydaje). Jak masz budżet to spróbuj ogarnąć sobie więcej na błyski. Na tych ostatnich "spotach" w AV1 "czyli pierwszym poziomie groty" powinieneś z 50-60 na błyski dawać rade.

  • Ninja 75lv 88% na błyski 69% diabły i spokojnie dawała rade

    ale te itemy nie ma z naczenia jakie beda moga byc +0 ? wazne zeby bylo te 70 / 80 % z bonow ?

  • kup najtańszym kosztem itemki chociaz 1b 15blyski i juz bedziesz spokojnie stał body ma ta aure wiec zawsze dmg na bodym nie można narzekać. Jak masz możliwość kupienia kostimow to bedzie juz 30odp na błyski

  • ale te itemy nie ma z naczenia jakie beda moga byc +0 ? wazne zeby bylo te 70 / 80 % z bonow ?

    Tak

    kup najtańszym kosztem itemki chociaz 1b 15blyski i juz bedziesz spokojnie stał body ma ta aure wiec zawsze dmg na bodym nie można narzekać. Jak masz możliwość kupienia kostimow to bedzie juz 30odp na błyski

    Podbijam ^^

  • Uciągniesz. Jak sobie radzisz z komendantami?

    No właśnie tutaj był zwykle największy problem ale wcześniej miałem 60% Grota teraz dorzucę trochę no i z biologa doszła mi wartość ataku może będzie trochę lepiej..

    Deficente 95+ lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:


    SQRCZYBYCZEK 35 lvl ON :kon: Polska :shinsoo: :love:

  • No właśnie tutaj był zwykle największy problem ale wcześniej miałem 60% Grota teraz dorzucę trochę no i z biologa doszła mi wartość ataku może będzie trochę lepiej..

    Podbij też kryta jak możesz. Zawsze 2 x i Ci szybciej schodzić będą. Jeżeli expisz ręczenie to w róg i jazda i konia xD

  • Jak nie masz 1% na zywiol jako dmg to kup mit Granat byleby 1% na blyski co da Ci dodatkowe 18%dmg lub talik blyski minimum +1 teraz sa tanie bo tombola i np bon 5% obrona i już stoisz Jak czolg

  • Dobr EQ na Woaja to:

    - Max na Diabły, minimum 80%

    - Do tego Wszędzie gdzie się da max (obrażenia dodane do PZ) czyli branza i zbroja.

    - i z 60 na błyski,

    - Do tego krytyk z 35-45% i przeszywka to samo.

    - i z 4k-5k Pz w Itemach

    - talizman na błyski +1 - nie ważne bony

    I dasz rade bez problemu.


    Takie EQ bedzie kosztować z 100 won (tylko pisz do ludzi na sklepy, bo tak to wydasz owiele wiecej u handlarzy).

  • XD

    Kask z blokiem 20diabły za 15kk, (ulepki do +7 są tanie)

    Kryształowa bransoleta +6 10błyski za 10kk (tu polecam szukać bransolety z łez+6 (dodatkowy kryt))

    Stalka +6 15błyski kd bloku/unik strzał+4 za 40kk

    Buty drewniane +9 PŻ+ cokolwiek (10strzały/3,5omdlenie/3,5kryt) z 5w

    Naszyjnik miedziany +9 PŻ+cokolwiek(strzały10/omdlenie/3,5 kryt 3,5) z 6w

    Ebo kolce 20diabły +10stzały wystarczy

    Tarcza tu szukaj nno diabły albo nno blok ciosów

    Kostium góra dól 30%błyski

    Nakładka 20diabły

  • No i przede wszystkim nie odpalaj berka. A zamiast talika błyskawic taniej wyjdzie wbić żywioł do broni na +1, chyba że masz mityk granat - on sam ci daje zywiol.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • No i przede wszystkim nie odpalaj berka. A zamiast talika błyskawic taniej wyjdzie wbić żywioł do broni na +1, chyba że masz mityk granat - on sam ci daje zywiol.

    a dla czego nie odpalac berka ?


    mam talik +0 jak zrobic go na +1 ?


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • mam talik +0 jak zrobic go na +1 ?

    Robisz zwoj wojny (z magicznej rudy miedzi i bodzia), potrzebujsz drugiego talika +0 (moze byc czysty) i 10 kwiatow zywiołu. Przeciagasz zwoj na talik ktory ulepszasz, ten drugi talik bez bonow bedzie tylko materialem i potem zniknie. Albo druga droga - bardziej ryzykowna - ulepszanie u kowala w DT - wtedy nie potrzeba ulepszaczy. Taliki pali bardzo często, dlatego robi się to zwojami wojny (koszt 200k + bodzio + rudy miedzi ktore dropią jak głupie), i mało kto je ulepsza ponad +4 (bo do tego poziomu zwoj wojny daje 100%) Generalnie taliki blyskow nie sa tanie, dlatego lepiej byloby kupic mityczny granat lub wlozyc zywiol do broni (koszt 2-3w), niż w niego inwestować.


    A berka się nie odpala, bo zwiększa obrazenia jakie dostajesz o +/- tyle ile % ruchu ci daje, czyli na G+ o ponad 20%. Włączając berka tracisz +/- 20% absu na wszelakie obrazenia, w tym błyski. Z resztą sam sobie sprawdz ile ci biją bez berka, a ile z. Nikt nie bierze big spota z berkiem, poza ludźmi ładującymi tysiące zł w is.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Robisz zwoj wojny (z magicznej rudy miedzi i bodzia), potrzebujsz drugiego talika +0 (moze byc czysty) i 10 kwiatow zywiołu. Przeciagasz zwoj na talik ktory ulepszasz, ten drugi talik bez bonow bedzie tylko materialem i potem zniknie. Albo druga droga - bardziej ryzykowna - ulepszanie u kowala w DT - wtedy nie potrzeba ulepszaczy. Taliki pali bardzo często, dlatego robi się to zwojami wojny (koszt 200k + bodzio + rudy miedzi ktore dropią jak głupie), i mało kto je ulepsza ponad +4 (bo do tego poziomu zwoj wojny daje 100%) Generalnie taliki blyskow nie sa tanie, dlatego lepiej byloby kupic mityczny granat lub wlozyc zywiol do broni (koszt 2-3w), niż w niego inwestować.


    A berka się nie odpala, bo zwiększa obrazenia jakie dostajesz o +/- tyle ile % ruchu ci daje, czyli na G+ o ponad 20%. Włączając berka tracisz +/- 20% absu na wszelakie obrazenia, w tym błyski. Z resztą sam sobie sprawdz ile ci biją bez berka, a ile z. Nikt nie bierze big spota z berkiem, poza ludźmi ładującymi tysiące zł w is.

    czyli tak mam zwoj wojny talik i bodzia ile tej rudy potrzeba ?

  • czyli tak mam zwoj wojny talik i bodzia ile tej rudy potrzeba ?

    Magiczna ruda miedzi to nie ruda miedzi. To osobny item. Potrzeba jednej. Leci losowo ze wszystkich mobów, jest niehandlowa, ale przekladalna przez depo. Na upartego mozesz tego talika ulepszyc zwyklym bodziem, raczej nie spali na poczatku.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Magiczna ruda miedzi to nie ruda miedzi. To osobny item. Potrzeba jednej. Leci losowo ze wszystkich mobów, jest niehandlowa, ale przekladalna przez depo. Na upartego mozesz tego talika ulepszyc zwyklym bodziem, raczej nie spali na poczatku.

    i nie potrzebuje do tego drugiego talika ? :D