fala banów

 • Yovive to Ty nie wiesz? Pod metina należy mieć osobny komputer, bez antywirusa, zdeinstalowany pakiet Office i Adobe, wszelkiej maści programy graficzne, nagrywające etc. A i wtedy nie wiadomo!

  To też nic nie zmienia, przed wystartowaniem bałtyku zrobiłem format , na komputerze miałem tylko metina , steama(zadnych zainstalowanych gier), lola no i google chrome i tez tego bana z automatu wyrwałem na 4dni.

 • To też nic nie zmienia, przed wystartowaniem bałtyku zrobiłem format , na komputerze miałem tylko metina , steama(zadnych zainstalowanych gier), lola no i google chrome i tez tego bana z automatu wyrwałem na 4dni.

  Steam, LOL, google chrome to nadal za wiele.


  Kolego, mój post to czysty sarkazm ;)

  SpxhKSF.jpg

  <3

 • :) na niemckim forum gracze wypisuja setupy oraz jakie oprogramowanie maja na komputerze https://board.de.metin2.gamefo…-fehlerhaften%2F&pageNo=1

  Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Moim skromnym zdaniem, wszystkie społeczności powinny się "solidarnie skrzyknąć" na nieładowanie kasy dla GF za pomocą IS. Ale to wszyscy. Nie dać się pokusić na HH w wysokich %, promocje i inne tego typu sprawy. Bo wczoraj was i wcześniej innych, przy kolejnych falach polecą następne niedowiarki.


  Nie bawić się w żadne wypisywanie odpalonych programów. Bo cholera wie, czy to nie jakiś plik systemowy o którym nie masz pojęcia.

  A odcięcie przypływu gotówki jest najlepszym rozwiązaniem problemu - kasa nie wpadnie, to czym prędzej się nad tym pochylą.

  SpxhKSF.jpg

  <3

 • Za każde niesłuszne zablokowane konto domagajcie by polski team przekazywał żądania zwrotu poniesionych strat do GF i Webzen - niech się w końcu naucza odpowiedzialności za swoje oprogramowanie.


  Poprzednia fala banów trwała tydzień straciliśmy tamten ewent a teraz kolejny.

  Jedyne czego się nauczyli to ze wtedy były permanentne bany, które musieli zdejmować ręcznie a teraz na kilka dni, by system sam zdejmował.


  PS. do tej pory niebyło łatwo o zwrot. pora by się to w końcu zmieniło!

  Polecenie w YT -
  dodanie żywiołu 3w

  cofanie żywiołu 2,5w

  zmiana żywiołu 5w


  Kontakt w grze : AlienoTera , Alienatorek ,

 • "Kontakt przez system zgłoszeń jest jedyną drogą.
  Blokady były weryfikowane przez dział techniczny firmy, a nie support. Blokady pozostaną bez zmian (co wyklucza jakąkolwiek rekompensatę)."

 • :) na niemieckim forum gracze wypisuja setupy oraz jakie oprogramowanie maja na komputerze https://board.de.metin2.gamefo…-fehlerhaften%2F&pageNo=1

  Co to da, skoro na pewno niejeden ten post jest pisany również od prawdziwego bociarza. Myślisz że bociarze teraz nie wykorzystują faktu, że niektóre bany się posypały za free?

  Poza tym, co im da ten temat? Nic. Pozwolili im go zrobić, pisać posty, żeby mieli nadzieję, że jednak coś zrobią. Dane które tam wypisują nijak się przydadzą w "sprawdzeniu" anty cheata.

  vCe0W6E.png

 • Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Moim skromnym zdaniem, wszystkie społeczności powinny się "solidarnie skrzyknąć" na nieładowanie kasy dla GF za pomocą IS. Ale to wszyscy. Nie dać się pokusić na HH w wysokich %, promocje i inne tego typu sprawy. Bo wczoraj was i wcześniej innych, przy kolejnych falach polecą następne niedowiarki.


  Nie bawić się w żadne wypisywanie odpalonych programów. Bo cholera wie, czy to nie jakiś plik systemowy o którym nie masz pojęcia.

  A odcięcie przypływu gotówki jest najlepszym rozwiązaniem problemu - kasa nie wpadnie, to czym prędzej się nad tym pochylą.

  Społeczności, to po pierwsze powinny się skrzyknąć i przestać kupować yangi od bociarzy. Wtedy nie byłby potrzebny żaden CB. Dopóki ktoś będzie kupował yangi dopóty będą boty.

  Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
  Qiserax

  Rapoman

  Zavaba

  BufWijnika

  UtraconyNick

  ElAmigaMan

  Seymian

  Lenofi

  Wendeska

  CityUnivers

  RapoMan77

  MijiaDziunia

  Dinkley

  Milene97

  Rolniqs

  YuaMai

  Sasankia

  ImSoHigh

  WeeQ

  Drek

  NADJA083

  Habos69

  VinTerTos

  Dragonite

 • Pytanie do osób zbanowanych jakiego macie antywirusa?

  windows defender , nie potrzebuje nic innego , nie wchodze w dziwne linki i nie sciagam zadnych podejrzanych rzeczy. Jezeli mam jakies podejrzenie sciagam anty-wira i robie skan kompa choc zadnego wirusa nie mialem przez ponad 10lat, zreszta tak jak pisalem wczesniej zrobilem format przed startem bałtyku.

 • windows defender , nie potrzebuje nic innego , nie wchodze w dziwne linki i nie sciagam zadnych podejrzanych rzeczy. Jezeli mam jakies podejrzenie sciagam anty-wira i robie skan kompa choc zadnego wirusa nie mialem przez ponad 10lat, zreszta tak jak pisalem wczesniej zrobilem format przed startem bałtyku.

  Na Niemieckim forum pisali, że właśnie Windows Defender może być odpowiedzialny za ta bany. Wszystkie znajome mi osoby, które dostały bany miały właśnie tego antywirusa (poza jedną)

 • Na Niemieckim forum pisali, że właśnie Windows Defender może być odpowiedzialny za ta bany. Wszystkie znajome mi osoby, które dostały bany miały właśnie tego antywirusa (poza jedną)

  Mam tego antywirusa i (jeszcze) bana nie dostałem, mam się szykować na to? xD

 • Eh to anty-wirus wbudowany w systemie , jezeli on by powodował bana to 99% spolecznosci byłaby wybanowana. To jakis bład systemu , jak w loterii akurat wylosowalo dzis nas(zbanowanych) a jutro czy tam przy nastepnej fali bedzie to ktos inny lub inne konta tej samej osoby. Dlatego tak wazne jest aby gf sie zajal tym natychmiastowo.

 • Eh to anty-wirus wbudowany w systemie , jezeli on by powodował bana to 99% spolecznosci byłaby wybanowana. To jakis bład systemu , jak w loterii akurat wylosowalo dzis nas(zbanowanych) a jutro czy tam przy nastepnej fali bedzie to ktos inny lub inne konta tej samej osoby. Dlatego tak wazne jest aby gf sie zajal tym natychmiastowo.

  Dokładnie. Są osoby, które nie mają wcale antywirusa zainstalowanego lub mają inny, a fakt jest taki, że Windows Defender od pewnego czasu jest w pakiecie Windowsa jako zapora systemowa.

  SpxhKSF.jpg

  <3

 • Contents [Hide]

  Wejdzcie sobie na twitch, gry > metin2 praktycznie kazdy streamer ma #unbanCBgameforge, nie doszukiwałbym się tutaj przyczyn bana w steamie , antywirusach czy innych programach. Jest to jakiś bład systemu anty-cheata który banując graczy działał jak loteria.

 • ja mam Avasta ale nie jestem pewny czy on ściąga zaporę windows defendera - i nie wiem gdzie to sprawdzić, w grudniu gdy dostałem perma na głównego z używanych klientów nie miałem steama teraz mam, w grudniu oprócz metina nie miałem innych gier a teraz mam, teraz ban minął mojego klienta. My zgadujemy a oni się śmieją.

 • ja mam Avasta ale nie jestem pewny czy on ściąga zaporę windows defendera - i nie wiem gdzie to sprawdzić, w grudniu gdy dostałem perma na głównego z używanych klientów nie miałem steama teraz mam, w grudniu oprócz metina nie miałem innych gier a teraz mam, teraz ban minął mojego klienta. My zgadujemy a oni się śmieją.

  Czyli jednym zdaniem kiedyś nie miałes, a teraz masz.


  #UnbanCBGameforge

 • A Arci akurat ma tydzień urlopu :) Afera na całego, a on idealnie wie kiedy iść na urlop. Serio 50% społeczności mt2 dostało już te bany na 4 dni. Ten ich cb wykrywa jakiś program, który ma masa osób jako czity. Tylko pytanie jaki? Może od razu całego windowsa, albo antywirusa?

  To pewnie przez pornografię pobieraną z internetu, jak każdy wie, metińczyk nie ma dziewczyny i dlatego musi się posiłkować różnymi pomocami dydaktycznymi :).

  :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
  1. Naksen <3
  2. Shast <3
  3. Sherrie <3
  4. DRINKERSLIVE <3
  5. Antymagik <3
  6. p0grom/Smarki <3
  7. xFajnieJest <3

 • Fakt faktem skoro ten cb działa tak super :D i na bałtyku kazdy cheater jest banowany a na innych serwerach nie to tylko pokazuje, że GF ma pelna wiedze nt. cheaterow ale na innych serwerach nic nie robią bo wiedza że by umarły haha :D

  C#, Angular, .net Core - Szukam metińskich programistów co by gildie stworzyć :D

 • Ta fala banów jest hitem dziś zdjeto mi niby 3 bany 4 dniowe a perm na główne dalej jest no ale mniejsza nie ma szans na unbana mają przecież niezawodny system właśnie widać jak działa, opiszę wam swoją sytuację dziś godzinę po odbanowaniu(7.10) kolejny ban na inne konto na innym klastrze za to samo czyli oprogramowanie zewnętrzne i też 4 dni (8.30) problem w tym że ja na to konto nie logowałem dłuższy czas a na postaci spędziłem z 1h wtedy i dostałem tego emaila, więc skad ten ban? GF mnie coraz bardziej śmieszy i zadziwia a gra tutaj to jak rosysjka ruletka nie wiadomo kiedy cie trafi kulka czyli kara i nie mam zamiaru już tu grać oraz polecać komuś tu poświęcać czas i pieniądze jakieś. Odpowiadając na pytania z góry to nie są bany jak każdy podejrzewał za szybkie logowania czy odbieranie medali ani cheaty czy privy bo na takim serwerch nie grałem, komp miał format 6msc temu i z gier był tylko Metin. Niedługo będą pewnie przepraszać za to i możliwe są unbany za jakieś 3msc bo tak jak teraz to wygląda że społeczność tej gry zmniejsza się dziwnym trafem na wszystkich klastrach są bany z czapy, nie będzie miał kto ładować a tym samym nie będą mieli pracodawcy czyli was gracze to zmierza do powolnego upadku tej gry. #UnbanCbGameforge

 • Witam mnie również zbanowali wszystkie konta. Gdy napisałem do GF to jak zwykle napisali że się należy nie dojż że czlowiek gra tylko na ewentach to mu bana jeszcze wpier...... . Nie o takie Polskie walczyłem. Metin zszedł juz dawno na psy wiecznie tylko koserwacje a po nich nastepne konserwacje po nie udanych konserwacji jak odblokują to wywale wszystko na ziemie z eq i potem skasuje te konta szkoda czasu nerwów i życia na te grę a mówie to jako zawodnik który gra od serwera POLAND a pózniej grywałem na serwerach Monastyr/Feniks/Twierdza/Alamanach/Agronas (best serwer ever) Kirian Phantos Kronos itp pózniej był Andros a teraz został jeden niewypał o nazwie POLSKA .Jeszcze troche i zamiast bana będzie kwarantanna bo GF napisze że wykryło u mnie podwyższona temperature ciała.Wstyd i patologia nie mówiąc już o tym ze GF przez 10 lat nie potrafi naprawić błędu z bonusu NNO patologia!!!!!!!!!!! Przepraszam was że tak dużo napisałem ale musiałem gdzieś wylać swoje żale piszcie pod spodem co myslicie Pozdrawiam wszystkich:) Nie Lękajcie sie:D

 • no i ja też mam bana a do dnia dzisiejszego serio myślałem że te wszystkie opowieści o niesłusznych banach są wyssane z palca


  konto w 100% czyste grałem sobie for fun na bałtyku :)