Nowy serwer pare pytań

• Jutro lece na bałtyk, mam sporo wolnego czasu i chce wrzucic też troche w IS i bede miał około 3k sm. Robie mentala bo po prostu lubie nim grac, z IS'a mam zamiary kupić power booster pack , 3 reke i jakies dodatkowe pierdoły typu buty wiatru etc do tego chce wybonować buty na ogien, nasior i tą tarcze chyba na 21 lvl. I moje pytanie brzmi czy zatrzymac sie na 4 bonie i mixowac czy sprobować wbić 5 bon i dopiero miksowac? po wbiciu do tego bonu (4) zostanie mi +- 1k sm w zalezności jakiego farta bede miał przy wbijaniu bonów. Nie jest to wiele i dlatego pytam was czy warto ryzykować z 5 bonem czy mixowac te 4 które będa :) A może macie jakies inne propozycje co do bonowania eq? Myśle ze najbardziej optymalne bedą buty nasior ( te na ogien) i tarcza ale możę ktoś doradzi mi coś innego :)

Niestety przegapiłem HH w weekend :c nie wiecie kiedy będzie następne?

Pozdrawiam odpowiadających ;)

• Z tarczą to lepiej poczekać i zbonować tą na 61. Z tym budżetem i tak nie wbijesz szybko na v3 żeby był sens mixować nno, niby można blok wbić no ale do 61 byś wymęczył a i tak nie wiadomo, czy blok by wbił :P Co do mixowania, ja zawsze twierdze że jak mixować itemy to 5b, tylko rzadko kiedy ograniczam się budżetem.

• Jutro lece na bałtyk, mam sporo wolnego czasu i chce wrzucic też troche w IS i bede miał około 3k sm. Robie mentala bo po prostu lubie nim grac, z IS'a mam zamiary kupić power booster pack , 3 reke i jakies dodatkowe pierdoły typu buty wiatru etc do tego chce wybonować buty na ogien, nasior i tą tarcze chyba na 21 lvl. I moje pytanie brzmi czy zatrzymac sie na 4 bonie i mixowac czy sprobować wbić 5 bon i dopiero miksowac? po wbiciu do tego bonu (4) zostanie mi +- 1k sm w zalezności jakiego farta bede miał przy wbijaniu bonów. Nie jest to wiele i dlatego pytam was czy warto ryzykować z 5 bonem czy mixowac te 4 które będa :) A może macie jakies inne propozycje co do bonowania eq? Myśle ze najbardziej optymalne bedą buty nasior ( te na ogien) i tarcza ale możę ktoś doradzi mi coś innego :)

Niestety przegapiłem HH w weekend :c nie wiecie kiedy będzie następne?

Pamiętaj że nie ma broni młodego bohatera, co do mixowania, to raczej zależy ile sm Ci zostanie i wtedy myśl o 5b. Kolejne hh będzie zapewne pod koniec miesiąca lub początek następnego.

• Tarcze na 21lv zostaw nno tam raczej zbędne a że to początek to spore wydatki będą i nie wyrobisz z hajsem lepiej zrobić na 61 chyba że stajesz na takim 55 na dropie to na 41lv.

Jak miksować to miksuj na 5b dlatego że jeśli miksujesz broń to masz szanse na dodatkowe % w broni, nigdy nie wiesz co się trafi :] ( tak samo reszta eq).

Raczej ciężko będzie zagościć na start w v3, chyba że byś zapieprzał całymi dniami i tyrał na eq, ale jeśli chcesz się podjąć to jak najbardziej.

wspomnę że jak masz 5b to możesz potem zrobić 6/ 7 bon.

• Ja bym włożył tylko 4b do tego co się da a z 5b i mixowaniem poczekał do blasków, zresztą zaraz metiny wielkanocne będą i jeśli szybko wbijesz lvl i kupisz wierzchowca jakiegoś +fajna broń to można mieć monopol na zmianki (chyba że będzie dzicz z botami). Ja też zacznę grać na tym serwie tylko z inną strategią przetestowaną na jawie czy pseudo rumunskim serwerze. Też chciałbym załadować isa ale chyba poczekam na większy hh

• Dzieki za odp wszystkim :mkay:

Nasior i buty na ogień bym bonował z myślą o v2/3 ale to kiedyś, na pewno nie na start ;) planuje w pierwszych dniach zrobić woja zeby dawał rade na metkach wielkanocnych 10-30, do tego zwykle metki zeby silne zwojować bo rynek bedzie zapewne pusty no i chce stanąć chwile na 30-35 żeby zrobić riba a później sie zobaczy w zaleznosci jak to będzie szło. Jak zrobie broń to potem lece wyżej :w00t:

Ja bym włożył tylko 4b do tego co się da a z 5b i mixowaniem poczekał do blasków, zresztą zaraz metiny wielkanocne będą i jeśli szybko wbijesz lvl i kupisz wierzchowca jakiegoś +fajna broń to można mieć monopol na zmianki (chyba że będzie dzicz z botami). Ja też zacznę grać na tym serwie tylko z inną strategią przetestowaną na jawie czy pseudo rumunskim serwerze. Też chciałbym załadować isa ale chyba poczekam na większy hh

No hh by sie przydał bo w moim przypadku to by bylo zawsze te pare stówek monet wiecej. Ja ide do niebieskich jak coś, można sie kiedys zgrać ;:p;)

Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

Edited once, last by SauBaar ().

• Sorry chłopaki ja do żółtych :c

kiedyś się spotkamy na rozstaju dróg, i zbudujemy dom na piasku!

• ehhhh, te eventowe servy niegralem i nie bede na nich gral wystarczy mnie jeden server na ktorym gram od poczatku! A w is juz nie zaladuje chyba do konca jego istnienia po tym co sie wyprawia heheheh

Ale brawo dla tych co laduja i daj im boze aby wszystkie dodania wchodzily od razu jak i ulepszenie itemow :P 3200 SM item +4 dalej wiec trzeba bylo powiedziec stanowcze STOP w IS

• na start zdecydowanie mixuj itemy z 4b. Piąty bon bardzo słabo siada. w 4b bez problemu wpadaja piekne bonki. Mixuj zdecydowanie buty ogień, one są od małego lvla to na start juz je załozysz po 10 minutach expa i od razu na v2/3 bedziesz miał w pogotowiu. To samo wisior mixuj na ogień od razu. co do tarczy śmiało mixuj ta na 21 lvl. na v2/3 i tak bony na ogień bedziesz ubierał, wiec deff aż takiej roli juz nie gra. A wbijesz nno + jakiś int/lud/zr/siła i ładnie zarobisz. Podsumowując w mojej ocenie, jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest od razu eq na ogień bonować na starcie.

• na start zdecydowanie mixuj itemy z 4b. Piąty bon bardzo słabo siada. w 4b bez problemu wpadaja piekne bonki. Mixuj zdecydowanie buty ogień, one są od małego lvla to na start juz je załozysz po 10 minutach expa i od razu na v2/3 bedziesz miał w pogotowiu. To samo wisior mixuj na ogień od razu. co do tarczy śmiało mixuj ta na 21 lvl. na v2/3 i tak bony na ogień bedziesz ubierał, wiec deff aż takiej roli juz nie gra. A wbijesz nno + jakiś int/lud/zr/siła i ładnie zarobisz. Podsumowując w mojej ocenie, jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest od razu eq na ogień bonować na starcie.

Dzięki za odp ;) myslisz ze 1 k sm mi starczy zeby zmixowac jako tako te 3 itemki?

• myśle że tak. mixami z is hp wpada bardzo często i przy tym masz szanse na wbicie jakiś ładnych bonów razem z hp np omdlenie, szybkośc ataku itp, chodz głównie hp styka w zywiołach. Jedynie z nno mozesz się pomeczyć, chodz wcale nie musisz xD jak nie jestes jakims mega pechowcem w mixowaniu to poradzisz sobie z tym. Mozesz nawet tu dać znac po mixowaniu jak ci to poszło ;]

• Niestety przegapiłem HH w weekend :c nie wiecie kiedy będzie następne?

Spokojnie HH będzie ;)

Pamiętaj że nie ma broni młodego bohatera, co do mixowania, to raczej zależy ile sm Ci zostanie i wtedy myśl o 5b. Kolejne hh będzie zapewne pod koniec miesiąca lub początek następnego.

Nie widzę sensu bonowania eq 5-tym bonem na serwerze eventowym gdzie Blaski zapewne będą normą, raczej powinno się skupić na dropie 55lv potem lecieć z główną np. Ninja

myśle że tak. mixami z is hp wpada bardzo często i przy tym masz szanse na wbicie jakiś ładnych bonów razem z hp np omdlenie, szybkośc ataku itp.

Ale mixowanie eq nie 5b też było by głupotą ale itemy typu bransoletka/naszyjnik z łez który byłby dobry warto lecz w resztę no nie wiem.

Ja bym włożył tylko 4b do tego co się da a z 5b i mixowaniem poczekał do blasków, zresztą zaraz metiny wielkanocne będą i jeśli szybko wbijesz lvl i kupisz wierzchowca jakiegoś +fajna broń to można mieć monopol na zmianki (chyba że będzie dzicz z botami). Ja też zacznę grać na tym serwie tylko z inną strategią przetestowaną na jawie czy pseudo rumunskim serwerze. Też chciałbym załadować isa ale chyba poczekam na większy hh

Zgadzam się. +1

Edited once, last by Altezza ().

• Właśnie główną bym chciał zrobić mentala i rozwijac w nim poli ;p no i skupił sie na evencie wielkanocnym zeby dawać rade z metkojajkami :w00t:

• Ale mixowanie eq nie 5b też było by głupotą ale itemy typu bransoletka/naszyjnik z łez który byłby dobry warto lecz w resztę no nie wiem.

Teraz licza się żywioły. A co do mixowania biżu z łez sam sobie odpowiedz dzy warto mixować takie itemy +6, bo nikt nie wyczaruje +9 takich setów na początku serwera. A wbic to pozniej na+9 będzie cięzkie i kosztowne. I uwierz że 4b a 5b nie robi kolosalnej róznicy w mixowaniu, fakt jest to 1 bon wiecej i mała szansa na cos ciekawego, lecz przy ograniczonym budżecie zdecydowanie lepiej mixowac 4b a sm zaoszczędzone trzymac na szczeniaki, bo z pewnoscią pojawia sie troszke po starcie serwera ;]

• hh z tego co wyliczylem jest srednio co 9-14 dni :P a jezeli chodzi o buty wiatru 5 bony to szkoda sm to bd dropic na eventach po miesiącu bd miał od pyty tego

C#, Angular, .net Core - Szukam metińskich programistów co by gildie stworzyć :D

• Teraz licza się żywioły. A co do mixowania biżu z łez sam sobie odpowiedz dzy warto mixować takie itemy +6, bo nikt nie wyczaruje +9 takich setów na początku serwera. A wbic to pozniej na+9 będzie cięzkie i kosztowne.

Jeśli wejdzie coś naprawdę dobrego to warto kuć , szycie , żywioły , diabły , ...

lecz przy ograniczonym budżecie zdecydowanie lepiej mixowac 4b a sm zaoszczędzone trzymac na szczeniaki, bo z pewnoscią pojawia sie troszke po starcie serwera ;]

Przy ograniczonym budżecie ale mimo to wielu kupuje Rufusa jak i potem Minidalla. Nie liczy tu na coś związanego ze szczeniakami hajs się musi zgadzać pamiętaj.

Tombola będzie fajnie szkoda tylko że nie jest to edycja Zimowa gdzie dropią Talizmany dla was zawsze było by to ułatwienie dobrze że wprowadzili System gildii można to obejść z czasem

• Jeśli wejdzie coś naprawdę dobrego to warto kuć , szycie , żywioły , diabły , ...

Przy ograniczonym budżecie ale mimo to wielu kupuje Rufusa jak i potem Minidalla. Nie liczy tu na coś związanego ze szczeniakami hajs się musi zgadzać pamiętaj.

Tombola będzie fajnie szkoda tylko że nie jest to edycja Zimowa gdzie dropią Talizmany dla was zawsze było by to ułatwienie dobrze że wprowadzili System gildii można to obejść z czasem

A pro po jaki wierzchowiec najlepszy na start z IS'a?

tak 35-45 SM

• A pro po jaki wierzchowiec najlepszy na start z IS'a?

tak 35-45 SM

Niby na start warto kupić ten ceryfikat z czasem daje on defa albo wybrać exp ale może jest coś w is ? a dla mniej wydających w is liczyć że wypadnie z tomboli wierzchowiec z poprzedniej edycji wynika że jest ich 4 Wiosna 2020

spoko dzięki, a wiadomo kto będzie GM'em na Bałtyku?

Serwer tymczasowego już nie ma było tam 3 może 4 GMów

Raczej zostanie to rozprowadzone na nowy serwer

• Jeśli wejdzie coś naprawdę dobrego to warto kuć , szycie , żywioły , diabły , ...

No własnie mam zamiar kupic ten pakiet z mroźnym rufusem na 30 dni bo jak co tydzien kupować peta to wyjdzie z 400 sm a tak to przyanjmniej bedą do tego rady i egzo ;D