ox 91-120

• Mapa OX jest mapą stosunkowo małą dlatego też są ograniczenia co do ilości graczy na niej.

Bo tak trudno podsunąć gameforgowi pomysł, żeby wyłączył kolizję z innymi graczami tak jak jest na mapie handlowej.

Pierwszą część wypowiedzi nawet trudno skomentować, bo pełnisz funkcję ds. eventowych, a nawet nie potrafisz przeczytać pytania ze zrozumieniem, że gość pyta o to co oznaczało [lox;1-308]... Ja już się domyśliłem, że to po prostu komenda na mapie ox, także ułatwiam Ci pracę.

• Oczywiście ;) wypowiedz moja była dosadna. W swojej karierze w Metin2 nie spotkałam się z takim eventem, po organizacji którego , ktos z graczy nie powiedziałby, że cos mu się nie podobało i coś nie ,,zatrybiło " tak aby byl zadowolony. Taka kolej rzeczy. Nie ma tez ludzi nieomylnych , ani takich którzy maja jakis zły dzień i coś im nie wychodzi.

Mapa OX jest mapą stosunkowo małą dlatego też są ograniczenia co do ilości graczy na niej. Dlatego tez wpuszczamy tyle ile możemy a nie ile byśmy chcieli.

Ja z kolei jestem skłonna przeprowadzić ponownie Konkurs OX dla lvl 90-120 , z pytaniami z zakresu : Co wiemy o kobietach , jednakze z pulą nagród wg starych zasad, nowa niestety została juz wykorzystana. No ale przeciez nam najbardziej chodzi o wspólna zabawę prawda ? :) Jeżeli sygnały z Waszej strony będą za tym ja obiecuję wykonac event najszybciej jak się da :)

Jezu Marantha.. wylałaś tonę słów i żadne z nich nie jest odpowiedzią na zadane pytanie, więc je powtórzę:

Proszę o łopatologiczne wytłumaczenie co znaczy "lox;1-308" i jak mam na to pytanie odpowiedzieć?

Po drugie.. "czytajc takie wypowiedzi, zawsze mówię, rekrutacja jest otwarta, zapraszamy do nas i czekamy na nowe pomysly :)"

Mi czytając takie odpowiedzi otwiera się nóż w kieszeni. To Wy jako zespół podejmujecie się realizacji pewnych zadań a my jako użytkownicy z nich korzystamy i mamy prawo do ocen. Przecież gdybym poszła do kosmetyczki i była niezadowolona z zabiegu a baba by mi odpowiedziała "zapraszam do pracy, sama będzie sobie pani to robić" to chyba bym skisnęła ze śmiechu.

Po trzecie, owszem w OX chodzi o wspólną i dobrą zabawę a nie odbębnienie zleconej roboty.

• A to nie poznałaś się na nich jeszcze przez te lata? Na każdą krytykę i podkreślenie/wypomnienie jakiegoś problemu z teamu ich typowa odpowiedz to: Zrób lepiej sam.
    Za każdym razem płacz, że hurr durr rekrutacja otwarta, ale patrząc jakie osoby tam siedząc po ich kompetencji wykonywania swoich obowiązków widać, że no środowisko raczej nie sprzyjałoby dobrze dla IQ nowego rekruta.

• Cześć :)

Co do niefortunnego pytania "lox;1-308"

Jest to pytanie które poszło z automatu, ale to już chyba zdążyliście zauważyć. Był to błąd w pytaniach które są systemowe. Robiąc dwa wcześniejsze restarty OX (gdy odpadała zdecydowana większość graczy na pierwszym pytaniu), spotkałem się z masą niezadowolonych userów typu "GM pijany" itp. Nie robiąc trzeciej z rzędu powtórki chciałem uniknąć tego typu wpisów. I tu mogę przyznać się do błędu, lepiej by było gdybym zarządził trzecią z rzędu powtórkę. Więc Was za to przepraszam

x3nAg1b.png

• To i ja też napiszę coś od siebie na zakończenie tej dyskusji :P

Jesteśmy ludźmi i nam też zdarzają się błędy, które są od razu wyłapywane przez Was, co dało się od razu zaobserwować. Nie było mnie na OX, wszystkiego dowiedziałem się z forum i discorda.

Tak, pokazały się błędy, za które Motoki przeprosił. Wyciągniemy wnioski na przyszłość i postaramy się, aby wszystko przebiegło lepiej niż ostatnio, bez porażek.

Możecie być pewni, że w kwietniu będzie OX :P postaramy się lepiej go ogarnąć.

Podczas wpisywania pytań ręcznie, osoba przeprowadzająca OX też jest w stresie, gracze czekają na pytanie, a trzeba je wklepać więc ja rozumiem organizatora tego wydarzenia.

Obgadaliśmy całą sytuacje wewnątrz Zespołu ..... i mamy nauczkę na przyszłość.

Ja też miałem wielką gafę ... zrzucając kilka lat temu metina z DT w m1 - przeniosło wszystkich z m1 do DT :( najadłem się stresu.

• Cześć :)

Co do niefortunnego pytania "lox;1-308"

Jest to pytanie które poszło z automatu, ale to już chyba zdążyliście zauważyć. Był to błąd w pytaniach które są systemowe. Robiąc dwa wcześniejsze restarty OX (gdy odpadała zdecydowana większość graczy na pierwszym pytaniu), spotkałem się z masą niezadowolonych userów typu "GM pijany" itp. Nie robiąc trzeciej z rzędu powtórki chciałem uniknąć tego typu wpisów. I tu mogę przyznać się do błędu, lepiej by było gdybym zarządził trzecią z rzędu powtórkę. Więc Was za to przepraszam

I takim postem wyjaśniłbyś temat bez zbędnych dyskusji - każdy popełnia błędy, ale kiedy ktoś zwraca uwagę na te błędy to trzeba przyjąć na klatę, dlatego według mnie zupełnie niepotrzebne były tutaj wypowiedzi maranthy w stylu - 'jak wam nie pasuje to zróbcie se sami', 'cokolwiek by nie zrobić to nic wam nie będzie pasować' które tylko niepotrzebnie wzbudziły negatywne emocje użytkowników. Tutaj nie chodzi o to żeby teraz się pastwić nad osobą, która zrobiła pomyłkę i w ramach 'rekompensaty' powtarzać OX, tylko o wyciągnięcie wniosków. W mojej opinii jeden reset byłby wystarczający, a jeżeli przy drugiej szansie znowu odpadła połowa to trudno.

• I gorąca prośba: dopracowujcie pytania na tyle, ile się da.

Przykładem tego było pytanie o wynalazcę piły - nie sprecyzowano o którą piłę chodzi - i jak się okazuje wynalazła ją kobieta :D

• I takim postem wyjaśniłbyś temat bez zbędnych dyskusji - każdy popełnia błędy, ale kiedy ktoś zwraca uwagę na te błędy to trzeba przyjąć na klatę, dlatego według mnie zupełnie niepotrzebne były tutaj wypowiedzi maranthy w stylu - 'jak wam nie pasuje to zróbcie se sami', 'cokolwiek by nie zrobić to nic wam nie będzie pasować' które tylko niepotrzebnie wzbudziły negatywne emocje użytkowników. Tutaj nie chodzi o to żeby teraz się pastwić nad osobą, która zrobiła pomyłkę i w ramach 'rekompensaty' powtarzać OX, tylko o wyciągnięcie wniosków. W mojej opinii jeden reset byłby wystarczający, a jeżeli przy drugiej szansie znowu odpadła połowa to trudno.

Mimo wszystko prosiłabym nie przekręcać moich wypowiedzi i nie interpretowac ich w taki czy inny sposób :) Odnośnie rekrutacji miałam na mysli zachęcanie Was do wstąpienia w nasze szeregi, a wiemy, że kazda osoba zawsze przychodzi z nowym pomysłem :) Odnosnie błędu jaki wystąpił na Konkursie OX wyjasniłam , ze każdy z nas popełnia błędy i nie ma ludzi nieomylnych ( ja tez niejednokrotnie miałam takie sytuacje w grze czy to na forum :P Tak jak Ingolf owi tak i mi zdarzyło mi się zrzucic w grze nie to co powinnam i byłą jedna wielka panika, ale to tzw złosliwośc rzeczy martwych a czasem rutyna ;) Tyle, ze nie jestesmy tutaj od wieszania psów na sobie bo nie o to chodzi :) Umiejętnośc przyznania się do błędu (i tak tez się stało SGM wyjaśnił i przeprosił ) wyciągnięcia wniosków na przyszłość to jedyne co teraz możemy zrobić , aby uniknąc takich rsytuacji Na zakończenie- prośba do Was - bądźcie bardziej wyrozumiali dla nas :) Wtedy nam się tez pracuje zdecydowanie lepiej ;) <3

• Mam wrażenie Marantha, że żyjesz trochę w innej czasoprzestrzeni niż pozostali się tu wypowiadający i wcale nie chodzi mi o pierdylion emotek w twoim poście, ale o treść posta. Niemniej jednak liczę, że następny OX będzie już dopracowany. :)

• Mimo wszystko prosiłabym nie przekręcać moich wypowiedzi i nie interpretowac ich w taki czy inny sposób :) Odnośnie rekrutacji miałam na mysli zachęcanie Was do wstąpienia w nasze szeregi, a wiemy, że kazda osoba zawsze przychodzi z nowym pomysłem

Jednak czy taki temat jest odpowiednim do tego miejscem? Sorry, ale to tak jakbyś mówiła - no, on jest słaby, ale nie mamy nikogo lepszego, więc może znajdzie się kogoś lepszy, a jego wywalimy. Proszę skończ ciągnąć ten temat - nie masz racji i z każdym słowem pogrążasz się coraz bardziej. Temat został wyjaśniony, a Ty mimo wszystko próbujesz udowodnić swoją rację, a z mojego punktu widzenia Twoje posty były tutaj zbyteczne i nie na temat.

Wiem, że jesteś 'głową' tego, ale zauważ, że gm zrobił też oxy na niższe lvle i nie pojawiła się krytyka czyli jak mniemam tamte zostały przeprowadzone dobrze - przecież to normalne, że nikt nie założy postu 'o dobrze zrobił', tylko pojawi się tam gdzie popełni błąd

Edited once, last by Marcin24 ().

• Ascoran

Closed the thread.
  • Ascoran

Added the Label Polska