ox 91-120

  • Organizacja poniżej wszelkiej krytyki. Ale najbardziej rozśmieszyło mnie to jak jeden ziomek najpierw płakał o reset bo odpadł na pierwszym pytaniu, a jak nastąpił drugi reset to płakał że jest reset bo został na planszy :D

  • co sądzimy ??? Otóż to, że obaj organizatorzy powinni sami zrezygnować z funkcji GM/SGM. wszystko wszystkim ale na ostatnim przedziale lvl takie cyrki.

  • Organizacja poniżej wszelkiej krytyki. Ale najbardziej rozśmieszyło mnie to jak jeden ziomek najpierw płakał o reset bo odpadł na pierwszym pytaniu, a jak nastąpił drugi reset to płakał że jest reset bo został na planszy :D - Dlaczego organizacja była poniżej krytyki?:) Czy to, że w sytuacji ,,wyłożenia sie na 2 pytaniu" dajemy szanse ponownego uczestniczenia jest złe?:) Myślę, że z naszej strony wszystko poszło w dobrym kierunku :) :)


    nasz team to wielkie G zero organizacji suport tez G bo nie chcą przenieść kont na 2 platformę- czytajc takie wypowiedzi, zawsze mówię, rekrutacja jest otwarta, zapraszamy do nas i czekamy na nowe pomysly :)

    Moderator Dua:
    połączyłem posty

    Edited once, last by Dua ().

  • Sokoro gracze dostali dwukrotnie szanse na powtórkę to dlaczego przy tym "dziwnym" pytaniu osoby które odpadły nie dostały już szansy? :) Chodzi tylko mi wyłącznie tą sytuację.

  • Wlaśnie, może odpowiedzieć ktoś inteligentny o co chodziło w tym pierwszym pytaniu? Bo ja nie potrafię go zrozumieć

    Chyba tutaj był największy żart, kiedy po jakiś normalnych pytaniach resetujemy bo za mało ludzi - ok to jeszcze by było znośnie, a potem pojawia się jakieś niezrozumiałe pytanie i konkurs trwa w najlepsze

  • Wlaśnie, może odpowiedzieć ktoś inteligentny o co chodziło w tym pierwszym pytaniu? Bo ja nie potrafię go zrozumieć

    Chyba tutaj był największy żart, kiedy po jakiś normalnych pytaniach resetujemy bo za mało ludzi - ok to jeszcze by było znośnie, a potem pojawia się jakieś niezrozumiałe pytanie i konkurs trwa w najlepsze

    Dokładnie. Ja nie mam pretensji o to, że gracze dostali drugą szansę. Bo jeżeli akurat na tych pytaniach bym odpadł to też bym był z takiej opcji bardzo zadowlony. Ale to pytanie rozwaliło system :)

  • Na pierwszym pytaniu dałem rade a tu pyk reset,no ok lecę na ox drugi raz i taka sama sytuacja pyk do m1 no dobra do trzech razy sztuka a tu pytanie po którym nawet sie nie ruszyłem bo widzę ze jakiś błąd sie wkradł ,ale nie Ox trwa w najlepsze. żenada...

    :shinsoo:

  • 1.


    2.


    3.


    (źródło: https://www.weissklinik.pl/blog/blog/10-faktow-o-mruganiu)


    4.


    Do tego co wyżej dodam jeszcze:


    1. za małe gapy czasowe:

    1) pomiędzy włączeniem rejestracji na OX a jej zamknięciem

    2) pomiędzy zamknięciem rejestracji a pierwszym pytaniem


    2. Biorąc pod uwagę ilość osób na każdym przedziale lvlowym i respienie się w jednym miejscu, wiele osób po prostu utknęło na środku planszy i nie mogło przejść ani w jedną ani w drugą stronę.


    3. Rozumiem furtkę w postaci:

    • dodatkowo Konkurs OX możne być powtórzony, jeżeli podczas początkowego pytana odpadnie więcej niż polowa graczy przebywająca na arenie, i to tylko po ocenie SGM danego serwera.

    tylko po co jako 3 próbę dawać pytanie na którym jest 100% pewności że po raz kolejny wylot zrobi przynajmniej 50%?


    4. OX pt. co wiemy o kobietach więc uważam że pytania nie powinny być związane z metinem. Jeżeli macie problem ze skleceniem 50 pytań odnośnie kobiet które wymają odpowiedzi TAK lub NIE, zapraszam na konsultację.


    Jak lubię OXy i mam z nich niezłą frajdę, tak ten pozostawił wyjątkowy niesmak.

  • tak naprawde ten ox powinien wyglądac na zasadzie pytanie "JAK MYSLISZ ZA CO JESTEM OBRAZONA" i tylko o i x i do ostatniej osoby na planszy :D

    C#, Angular, .net Core - Szukam metińskich programistów co by gildie stworzyć :D

  • Niezadowolonych graczy z takiego czy innego eventu zawsze było, jest i zawsze będzie dużo ;), poniewaz trafić w każdego gust jest naprawdę trudno. Dlatego jest forum i tworza sie takie tematy, abyśmy my na przyszłość wyciągnęli wnioski do lepszej organizacji i skorygowali występujące czasami błędy , a za wszelkie informacje bardzo Wam dziękujemy :)

  • Niezadowolonych graczy z takiego czy innego eventu zawsze było, jest i zawsze będzie dużo ;), poniewaz trafić w każdego gust jest naprawdę trudno. Dlatego jest forum i tworza sie takie tematy, abyśmy my na przyszłość wyciągnęli wnioski do lepszej organizacji i skorygowali występujące czasami błędy , a za wszelkie informacje bardzo Wam dziękujemy :)


    Jak można być zadowolony, kiedy wleciało pytanie ''LOX: 1-308]? Co autor miał na myśli? Jak odpowiedź na to pytanie O czy X :)? Ok, rozumiem pomylił się, ale zamiast zrobić restart <znowu> to pytania leciały dalej :) Plus to miał być OX z wiedzy o kobietach, a nie o metinie. Z tego co kojarzę to na wcześniejszych eventach tego typu leciały same pytania plus, minus związane z kobietami.

  • Niezadowolonych graczy z takiego czy innego eventu zawsze było, jest i zawsze będzie dużo ;), poniewaz trafić w każdego gust jest naprawdę trudno. Dlatego jest forum i tworza sie takie tematy, abyśmy my na przyszłość wyciągnęli wnioski do lepszej organizacji i skorygowali występujące czasami błędy , a za wszelkie informacje bardzo Wam dziękujemy :)

    To chce zgłosić, że było to przynajmniej niesmaczne jak zostało to zorganizowane,

    1.Normalne pytanie - reset

    2.Normalne pytanie - reset

    3. Pytanie z czapy - gramy dalej

    Nie powinno być resetu chyba, że w przypadku błędu tak jak w podpunkcie 3,

    kto odpadł ten odpadł, a dawanie szansy tym co odpadli na pytaniu normalnym tylko wkurza osoby co odpowiedziały prawidłowo.

    ja nie wiedziałem by ktoś był wkurzony bo odpadł na normalnym pytaniu, no trudno się mówi

    Nie dziwie się osobą co się wkurzyły przy pytaniu gdzie nie miało sensu a odpadli bo wtedy powinien być reset, a nie było....

  • Niezadowolonych graczy z takiego czy innego eventu zawsze było, jest i zawsze będzie dużo ;), poniewaz trafić w każdego gust jest naprawdę trudno. Dlatego jest forum i tworza sie takie tematy, abyśmy my na przyszłość wyciągnęli wnioski do lepszej organizacji i skorygowali występujące czasami błędy , a za wszelkie informacje bardzo Wam dziękujemy :)

    A jakie wnioski wyciągneliście do tej pory? Bo OX od kilku lat jest tak samo żałosny, że wchodząc tracisz jedynie czas. Robicie ten event z 3 razy do roku, a nagrody są śmiechu warte. Wczoraj na ostatnim przedziale lvl byłem w top 6 i na jakieś 20 pytań jedyne nagrody to odżywka i jajo razadora. Super się bawiłem, nie zapomnę tego nigdy.
    No i większość pytań poniżej krytyki, a organizacja GMów 0/10 powinni ich po takim czymś wyj...

  • Niezadowolonych graczy z takiego czy innego eventu zawsze było, jest i zawsze będzie dużo ;), poniewaz trafić w każdego gust jest naprawdę trudno. Dlatego jest forum i tworza sie takie tematy, abyśmy my na przyszłość wyciągnęli wnioski do lepszej organizacji i skorygowali występujące czasami błędy , a za wszelkie informacje bardzo Wam dziękujemy :)

    A wypowiesz sie na temat tego pytania. Co ono oznacza i jak je rozumieć xd?

  • Naprawdę, wszystko można wybaczyć i przymknąć na to oko:
    a) 10-minutowe spóźnienie,
    b) limit postaci na mapie (to akurat nic nowego)
    c) 2-krotny reset OXa dla 91lvl+ (bo ktoś nie zdążył przebiec słupami na dobrą odpowiedź)


    Ale co to za pytanie ''LOX: 1-308" ? W tym momencie to nie był OX, a loteria. Co więcej, po tym pytaniu już magicznie nie było resetu i OX leciał dalej jakby nigdy nic.

    Potem przychodzi Support Admin ds Eventów, już jest nadzieja, że coś się ruszy... A tu co? Udaje, że nic się nie stało i pluje ludziom w twarz wstawiając do swojej wypowiedzi ironiczne uśmieszki.


    Prawie nigdy nie narzekam na pracę Teamu, ale to jest totalna kompromitacja (a wielu którzy krytykują Team za każdą drobnostkę powie, że to nic nowego)

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • A wypowiesz sie na temat tego pytania. Co ono oznacza i jak je rozumieć xd?

    Oczywiście ;) wypowiedz moja była dosadna. W swojej karierze w Metin2 nie spotkałam się z takim eventem, po organizacji którego , ktos z graczy nie powiedziałby, że cos mu się nie podobało i coś nie ,,zatrybiło " tak aby byl zadowolony. Taka kolej rzeczy. Nie ma tez ludzi nieomylnych , ani takich którzy maja jakis zły dzień i coś im nie wychodzi.

    Mapa OX jest mapą stosunkowo małą dlatego też są ograniczenia co do ilości graczy na niej. Dlatego tez wpuszczamy tyle ile możemy a nie ile byśmy chcieli.

    Ja z kolei jestem skłonna przeprowadzić ponownie Konkurs OX dla lvl 90-120 , z pytaniami z zakresu : Co wiemy o kobietach , jednakze z pulą nagród wg starych zasad, nowa niestety została juz wykorzystana. No ale przeciez nam najbardziej chodzi o wspólna zabawę prawda ? :) Jeżeli sygnały z Waszej strony będą za tym ja obiecuję wykonac event najszybciej jak się da :)

  • Oczywiście ;) wypowiedz moja była dosadna. W swojej karierze w Metin2 nie spotkałam się z takim eventem, po organizacji którego , ktos z graczy nie powiedziałby, że cos mu się nie podobało i coś nie ,,zatrybiło " tak aby byl zadowolony. Taka kolej rzeczy. Nie ma tez ludzi nieomylnych , ani takich którzy maja jakis zły dzień i coś im nie wychodzi.

    Mapa OX jest mapą stosunkowo małą dlatego też są ograniczenia co do ilości graczy na niej. Dlatego tez wpuszczamy tyle ile możemy a nie ile byśmy chcieli.

    Ja z kolei jestem skłonna przeprowadzić ponownie Konkurs OX dla lvl 90-120 , z pytaniami z zakresu : Co wiemy o kobietach , jednakze z pulą nagród wg starych zasad, nowa niestety została juz wykorzystana. No ale przeciez nam najbardziej chodzi o wspólna zabawę prawda ? :) Jeżeli sygnały z Waszej strony będą za tym ja obiecuję wykonac event najszybciej jak się da :)

    A gdzie się odniosłas do "lox;1-308" i wytłumacz logicznie jak gracz ma znać odpowiedź na taki zwrot bo tego pytaniem się nie da nazwać, już bliżej temu do szyfru ale to też nie to. Bo na nic bardziej się w tym temacie nie marudzi niż na tą kwestię xd błagam nie udawaj ślepej

  • Wytłumaczy mi ktoś po co jest zawsze dwóch GM'ów na OX? Jeden pisze pytania a drugi co? I poza tym naprawdę tak ciężko, żeby właśnie ten drugi zanim konkurs sie rozpocznie podszedł pod Uriela i zobaczył co się dzieje? Pierwszy reset słuszny, chociaż nie wiem, czy by się w ogóle połapali, gdybym tego nie napisał, drugi niepotrzebny, bo została większość osób, a trzeci gdzie sytuacja tego wymagała w pełni no to nie no po co. I za każdym razem pod Urielem 2-3 osoby klepiące wszystkich na wolnym i zapewnie nie jednej osobie się nie udało wziąć udziału. Jeszcze jak mi SM napisał, że nie przewidują kar za takie coś to myślałem, że padne. Nie wiem, czy brak stosownej wiedzy, czy brak troche pomyślunku, bo jak na moje to brak kompetencji na taką rangę, SM powinien jednak coś sobą reprezentować. Naprawdę jeśli tak mają wyglądać eventy, które są źle i niesprawiedliwie zarządzane to lepiej ich nie róbcie wcale, oszczędzicie sobie roboty, a wielu graczom zawodu

    Exandros 2009-2013
    Negros 2014

  • Mapa OX jest mapą stosunkowo małą dlatego też są ograniczenia co do ilości graczy na niej.


    Bo tak trudno podsunąć gameforgowi pomysł, żeby wyłączył kolizję z innymi graczami tak jak jest na mapie handlowej.

    Pierwszą część wypowiedzi nawet trudno skomentować, bo pełnisz funkcję ds. eventowych, a nawet nie potrafisz przeczytać pytania ze zrozumieniem, że gość pyta o to co oznaczało [lox;1-308]... Ja już się domyśliłem, że to po prostu komenda na mapie ox, także ułatwiam Ci pracę.