Otwieramy serwer eventowy - Bałtyk!

 • announcement_metin2_de_46d1c474dad36263f4a6078c506326f3.jpg


  Więcej elastyczności, większa różnorodność, więcej eventów, a przede wszystkim – więcej łupów! To obiecuje nowy serwer eventowy w Metin2 – startujemy 11.03. o godzinie 10:00 CET! W tych newsach dowiecie się, co na Was czeka:

  Nowy serwer Bałtyk oznaczony jest wprawdzie polską flagą i jest "drugim domem" dla wszystkich graczy z Polski, ale wszyscy inni gracze są również tutaj mile widziani!

  Nie przegapcie mnóstwa świetnych akcji i atrakcji oraz stałych eventów, jak np. Rytuał Krwi, który odbywać się będzie na serwerze "Bałtyk" codziennie między godziną 16:00 a 24:00 CET.

  Rytuał Krwi (na stałe)

  Niebo nad trzema królestwami jaśnieje krwawą czerwienią. We wszystkich stolicach oraz w Przylądku Smoczego Ognia pojawia się ogromny ołtarz ofiarny. Udajcie się zatem do Ołtarza Krwi i wykonajcie zadanie, które Wam powierzy:

  Bałtyk → 16:00 do 24:00 CET

  Inne eventy dropu

  Codziennie czekają na Was 2 ekscytujące eventy dropu, które obdarzą Was przez 4 godziny legendarnymi łupami:

  Bałtyk → 16:00 do 20:00 oraz 20:00 do 24:00 CET

  Event "Boss Świata" (na stałe)

  Pokonujcie bossów świata w neutralnej strefie i zgarniajcie nagrody! Jeśli Wasza postać zada bossowi pewną min. liczbę obrażeń, a boss ten w końcu padnie, to otrzymacie nagrodę w zależności od miejsca, które zajmiecie w rankingu zadanych obrażeń. Uwaga: aby otrzymać nagrodę, musicie znajdować się nadal na tej samej mapie, gdy boss padnie.

  Battle Royale

  Pokonujcie swoich wrogów w trybie Battle Royale: co tydzień od piątku (12:00 CET) do poniedziałku (12:00 CET) – czekają na Was wspaniałe nagrody!

  W trybie Battle Royale wszyscy uczestnicy grają automatycznie tą samą klasą. Na początku gracze muszą znaleźć wyposażenie na mapie. Z biegiem czasu obszar kurczy się i na koniec zostaje tylko jeden zwycięzca.

  Bitwa Pięciu Relikwiarzy

  Ten event PvP przeznaczony jest dla graczy od poziomu 30 i odbywa się od poniedziałku (12:00 CET) do piątku (12:00 CET). Zadaniem jest zdobywanie relikwiarzy i ich obrona. W nagrodę czekają buffy i punkty rangi.

  Bilet dostępu "Wezwanie Relikwiarzy" można nabyć za 50 000 Yang u Handlarki Różności. Bilet ten teleportuje Was bezpośrednio na Wyspę Mgły.

  Dostępne są następujące relikwiarze i buffy:

  • Relikwiarz Energii (buff energii): zwiększa energię o 2
  • Relikwiarz Szczęścia (buff przedmiotu): zwiększa częstotliwość dropu przedmiotów o 10%
  • Relikwiarz Mocy (buff parametrów): zwiększa siłę, inteligencję, witalność i zręczność o 3
  • Relikwiarz Skarbów (buff Yang): zwiększa częstotliwość dropu Yang o 10%
  • Relikwiarz Olśnienia (buff bonusów): zwiększa bonusy kostiumów o 3%

  Rankingi

  Ponadto na serwerze eventowym macie do dyspozycji 2 listy rankingowe z odpowiednimi nagrodami: zaliczajcie określone misje tak często, jak to tylko możecie lub bądźcie najszybsi w zaliczaniu instancji.

  Na początku każdego tygodnia, w poniedziałek o 9 rano ranking będzie zamrażany i zostanie ustalonych 3 zwycięzców.

  Dostępny będzie ranking lochów, jednak nie będzie za niego żadnych nagród


  Community Manager

 • Dodatkowa informacja:


  Na serwerze będą dostępne Skrzynie Ucznia, ale nie będzie Broni Bohatera.

  Community Manager