Pogorszony drop

  • ta gra to czysty fart, zielone smocze czy wierzchy dropia raz jedna-dwie a raz 10 w godzine, tu nie ma zaleznosci


    co do odlamkow winne jest m2 :) tam jest bardzso male ratio na odlamki, na malym lvl idz na bo czy do swiatyni

  • Wystarczy grać na eventowym serwie żeby odczuć zmianę dziś przykładowo dropily skrzynie zwierza nie było by nic w tym dziwnego poleciało 5 (tydzień wcześniej 4) gdzie wcześniej leciało po 12 xD. Taka polityka gf aby bardziej utrudnić i więcej im przelać na SM szkoda bo jeszcze bardziej to zniechęca to zaglądania w tą gre

  • Na pewno ucięty drop był mimo eventu schwytaj króla jak i przed nim wbijałem na pierwszy duży spot w świątyni 34lvl z 300% dropu i w 5 min robiłem 50 odłamków leciało ich po 6-9 ze spota a teraz leci o połowę mniej a jak zdejmę rękawice i mam 200% dropu to wypada po 2-4 sztuki to samo z kartami jak zaczął się event elegancko leciały a teraz jakby był blokowany drop

  • Wystarczy grać na eventowym serwie żeby odczuć zmianę dziś przykładowo dropily skrzynie zwierza nie było by nic w tym dziwnego poleciało 5 (tydzień wcześniej 4) gdzie wcześniej leciało po 12 xD. Taka polityka gf aby bardziej utrudnić i więcej im przelać na SM szkoda bo jeszcze bardziej to zniechęca to zaglądania w tą gre

    Na eventach?? na Polskim serwerze nie ma eventów:!:Takie co były na luty to szkoda czasu na granie.

    Carpathians & Polyphemos na tych serwerach to mieli już na 2 miesiące fajne, a my na PL?? jedno wielkie G.........o jak zawsze(co miesiąc). Nie rozumiem dlaczego wszystkie serwery nie mają takich samych eventów,tylko te wybrane.:!:

  • Bo niektóre serwery to sa właśnie eventowe gdzie codziennie lecą rady dodania zmianki itp a wiadomo na PL 10lat temu nie było takich eventow dziennych i nie będzie bo to PL

  • Na eventach?? na Polskim serwerze nie ma eventów:!:Takie co były na luty to szkoda czasu na granie.

    Carpathians & Polyphemos na tych serwerach to mieli już na 2 miesiące fajne, a my na PL?? jedno wielkie G.........o jak zawsze(co miesiąc). Nie rozumiem dlaczego wszystkie serwery nie mają takich samych eventów,tylko te wybrane.:!:

    Jeśli uważasz, że event schwytaj króla był słaby i wolałbyś dostać w zamian poboczne eventy z Carpathians & Polyphemos na marzec to po prostu jesteś nobem :thumbsup:

  • Jeśli uważasz, że event schwytaj króla był słaby i wolałbyś dostać w zamian poboczne eventy z Carpathians & Polyphemos na marzec to po prostu jesteś nobem :thumbsup:

    Sam jesteś nobem,schwytaj króla.Normalnie event idealny.

  • Na eventach?? na Polskim serwerze nie ma eventów:!:Takie co były na luty to szkoda czasu na granie.

    Carpathians & Polyphemos na tych serwerach to mieli już na 2 miesiące fajne, a my na PL?? jedno wielkie G.........o jak zawsze(co miesiąc). Nie rozumiem dlaczego wszystkie serwery nie mają takich samych eventów,tylko te wybrane.:!:

    ogarnij że carpathians i polyphemos to serwery specjalne gdzie wszystko łatwiej zdobyć i mają własne mini eventy

  • zrozumcie w koncu ze polska to serwer z normalnymi ustawieniami


    karpatia i poly to serwery eventowe gdzie maja eventy (kilka) codziennie


    a co do eventu schwytaj krola to bardzo dobry event poniewaz bardzo latwo w nim o zlota szkate wiec najlepsza nagrode, wystarczy jedynie dropic

  • też się dołączę że schwytaj króla jest bardzo fajnym i przyjemnym w zarobku evencie ale wróćmy może do tematu dropu jak dla mnie nie ma nic do znaczenia że doszedł dodatkowy drop kart do gry a dropem odłamków na początku eventu jak chodziłem postaciami dropić odłamki to na dużym spocie w świątyni aż miło leciały wraz z kartami do gry schwytaj króla czasami zostawałem niektórą postacią na godzinkę podrobić tych kart to wypadało po 14-16 tali i nagle z dnia na dzień drop ustał i teraz w godzinę może 3-4 talie dam radę wydropić w tym samym czasie nie mówiąc już o odłamkach więc to nie jakieś ucięcie dropu 5% a o wiele więcej i zauważyłem że leci mi 2-3x więcej śmieci (zbroje, hełmy, ulepszacze etc.) że nawet nie widzę co mi wypadło po nazwie pamiętam jak od razu włączyli ten event to kończyłem na BO doexpiać parę postaci innym dropkiem co ma 42lvl i o dziwo z 200% expa w 2h wypadło około 20 tali a raczej nie jest to super duży spot a dzisiaj tą samą postacią poszedłem wyexpić kolejną postać to po założeniu 300% dropu ręce opadają jak wypadną2-3 karty co 5-6 spot ....

  • Wczoraj bilem na maxi maxi v3 to pod rząd z 6 spotów ani 1 karty przy 350% ... maks drop kart ze spota to było 6szt przy kilku godzinnym dropie gdzie dzien po rozpoczęciu eventu leciało do 13 kart wiec nie ma bata zeby czegoś nie pozmieniali

  • Wczoraj bilem na maxi maxi v3 to pod rząd z 6 spotów ani 1 karty przy 350% ... maks drop kart ze spota to było 6szt przy kilku godzinnym dropie gdzie dzien po rozpoczęciu eventu leciało do 13 kart wiec nie ma bata zeby czegoś nie pozmieniali

    godzinę przed końcem eventa może poprawią nam drop kart ;)

  • swego czasu dropilem pewien ulepszacz początkowo na 300% dropu, potem gdy zdobyłem łapkę do rogu to dropiłem na 350% dropu, i powiem wam że lepiej dropił na 300% dropu.

  • Dzięki :)

    Wierzchowce w ogóle dropią ? Rozbiłem wczoraj kilkanaście metków i nic (po 19). Jest jakiś minimalny lvl postaci albo metinów ?

    Nie niema minimalnego lvela do dropu wierzchowców ale ogólnie to dropią bardzo rzadko jak chcesz wierzchowca to najlepiej kupić tygrysa bengalskiego teraz chodzą po 15kk wiec koszt nie wielki.

  • Dzięki :)

    Wierzchowce w ogóle dropią ? Rozbiłem wczoraj kilkanaście metków i nic (po 19). Jest jakiś minimalny lvl postaci albo metinów ?

    Zawsze było +- 5 Lv metek a postać, a na bossy nie miało znaczenia który Lv masz i który Boss

  • Zawsze było +- 5 Lv metek a postać, a na bossy nie miało znaczenia który Lv masz i który Boss

    Mi się zdaje że na początku moje gry poleciało mi świadectwo z metka 35 mając 27 ale mogę się mylić bo to już dawno temu było.

  • to jakim cudem na 35 dropie wierzchy z metkow 25? 45?

    Może mu się pomyliło z przedmiotami ewentowymi z metków typu skrzynie ksiąg zwierzak zmiankii z b itp.

    Bo te rzeczywiście dropią +-5 lvl chyba oprócz metków w zaklętym lesie ale tego nie jestem pewny.