Drop odłamków na 42 lvl'u

• zależy od farta:
    - DT mi kompletnie nie szło różnymi dropami 40-61 nawet w dobrym eq
    - w świątyni nie dropiłem bo też się za długo schodziło
    - trudny loch zawsze 10-15min niezależnie czy 35 czy 55 lvl

druga osoba napisze ci odwrotnie, że jemu w lochu 30min a na dt wziął 10 pelerynek itd itd

• zależy od farta:
    - DT mi kompletnie nie szło różnymi dropami 40-61 nawet w dobrym eq
    - w świątyni nie dropiłem bo też się za długo schodziło
    - trudny loch zawsze 10-15min niezależnie czy 35 czy 55 lvl

druga osoba napisze ci odwrotnie, że jemu w lochu 30min a na dt wziął 10 pelerynek itd itd

Załóżmy, że bym dropił w tym trudnym lochu, jakie eq bym musiał mieć na bodziaku, żeby ustać całego spota? (Bo z tego co wiem to nie działa tam żaden żywioł)

• Do lochu defa +blok tarcza i kd, %do PŻ, omdlenie i zwierzaki żeby w miarę wybijać

Oprócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie, i co najmniej podstawowe wychowanie.

• osobiście uważam blok za useless w trudnym lochu, w opór deffa i % na zwierzęta. Z aurą m1 (chociaż lepiej wpkiem) idzie klepać w małpy po 2,5k bez kryta i to już daje szanse ustać spota. Jedzie sie tam 3-5min na mamucie, więc wystarczy kupować itemki i prawdzić czy już dasz rade. Z góry napiszę, że nie miałem eq +9 tylko raczej żelak+7 20zwierz, ebo+7 20zwierz, 5katna nno 10zwierz i takie podobne, najdroższa będzie bransa i zbr bo na woja musisz mieć do pż dlatego robiąc surki oszczędzisz ~10w

• Załóżmy, że bym dropił w tym trudnym lochu, jakie eq bym musiał mieć na bodziaku, żeby ustać całego spota? (Bo z tego co wiem to nie działa tam żaden żywioł)

Jak masz buffa albo rubin to nie potrzebujesz za dobrego eq. Najlepiej mieć z 40% na mały (ebo +0 20% na małpy itp.)
    Z doświadczenia wiem, że gorzej z zabiciem tam mobów niż z ustaniem

Sell na Polska:

ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 73 Smok Etolin ON

Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

• bo na woja musisz mieć do pż

albo zrobić budżetowego mentala z silnym na P. :) Odpalasz silne 330 obrony i kwestie defensywne w eq cię nie interesują. Zakładasz wszędzie kryta w byle czym. Nasior i buty max po 50kk. Hełm byle jaki 20 na zwierzaki - to samo kolce i bransoleta wszystko po jakieś 25kk za sztukę. Tarcza też byle jaka może być, ale musi mieć nno (1w). Ribek +9 kd +4 ze 30śr - to jakieś 3w. Ze 2 w na zbrojkę i masz dropa na małpy taniego.

"Zło, z którym walczą Archaniołowie jest przejawem działań chaosu, działań obliczonych na to by zakłócać ład. Tam bowiem gdzie szerzy się zło, ład zapanować nie może. Światełko mądrości i płomyk nadziei i żar ciepła zamiast rozbłyskiwać zgasną. Będzie ciemno, a w ciemności będą kły, pazury krew i ból. "

• SauBaar

Closed the thread.