Samotne walentynki 2021

• niech mi ktoś odda trochę urody i bez problemu znajdę sobie dziewczyne

A co ma uroda do znalezienia kogoś do gry? :) Z tego co pamiętam, to każdy woj czy sura wyglądają identycznie :/

Ostatni raz upominam, że to nie jest portal randkowy czy inny tinder :) Przy następnym upomnieniu temat zostanie zamknięty. Nabijać posty możecie sobie w innych działach np. Pytania i Wskazówki, pomagając innym graczom :)

• A co ma uroda do znalezienia kogoś do gry? :) Z tego co pamiętam, to każdy woj czy sura wyglądają identycznie :/

Ostatni raz upominam, że to nie jest portal randkowy czy inny tinder :) Przy następnym upomnieniu temat zostanie zamknięty. Nabijać posty możecie sobie w innych działach np. Pytania i Wskazówki, pomagając innym graczom :)

koledzy szukają kogoś do życia a nie do grania 8o8o

• A co ma uroda do znalezienia kogoś do gry? :) Z tego co pamiętam, to każdy woj czy sura wyglądają identycznie :/

za każdą postacią kryje się jakiś człowiek i jestem pewny że Ty też wolałabyś grać że świadomością że grasz z jakimś przystojniakiem :) Z brzydalem prawdopodobnie byś nie chciała, i mi na postach nie zależy, możesz mi usunąć wszystkie, ja tylko chce dziewczyne poznać do gry lub do życia a najlepiej to drugie :)

Uroda ma to do siebie, że kiedyś miałem zacząć grać z pewną dziewczyna. Uzgodniliśmy wspólny ślub, podzial chodzenia na bossy itp. aż spytała się o mój wyglad. Ja jej napisałem że szkoda gadać bo jestem brzydki jak nieszczęście. A ona mnie zablokowała i już nie chciała ze mną wspólnej gry. Więc wygląd paradoksalnie jak sama widzisz jest znaczący w kontekście wspólnej gry. To że dla ciebie i dla mnie jest to bez znaczenia, to nie znaczy że dla innych dziewczyn rowniez.

Dlatego ja od dziś podkreślam że jestem brzydki, żeby znowu nie było tak że z jakąś dziewczyna zacznę wspólnie grać, zaangażuje się i nagle ona się dowie że jestem brzydki i mnie zostawi samego.

• Tak więc gorąca prośba bo nie chce by ten temat był zamknięty -przypominam że ja szukam dziewczyny do wspólnej gry i do tego ten temat służy.

Oczywiscie chciałbym aby nasza relacja rozwinęła się dalej do prawdziwego życia, ale priorytetem jest wspólna gra. I chciałbym żeby nikt nie oceniał czy wygląd zewnętrzny jest ważnym czynnikiem do wspólnej gry, bo np jakąś dziewczyna może chcieć szukać kogoś do wspólnej gry i ewentualnie poznać się potem, albo nie chciałaby mieć świadomości że za monitorem jej wirtualnego męża siedzi jakiś brzydal, więc proszę nie oceniać ani nie komentować takich zawiłości :)

Bo nie każda dziewczyna jest taka jak ty neferet która nie zwraca uwagi na wygląd tylko na charakter :) bo zdecydowana większość dziewczyn nawet do wspolnej gry w Metina szuka przystojnego faceta :) mimo że i tak go nie widzi na oczy :)