Jadeit Dymu

 • Cześć,


  Aktualnie Jadeit Dymu można wytworzyć u alchemika na Nowym Kontynencie. Postawienie takiego NPC kosztuje 10 won. Ile kosztuje próba wytworzenia przetopu? Nie jest to taki sam system jak w przypadku odebrania Kamienia Runicznego?


  Ingolf

  Zero informacji w związku z nową aktualizacją. Rumuni, Turcy, Niemcy mają podane wszystko na tacy, u nas zero informacji... Na wszystkim trzeba tracić z własnej kieszeni.

 • Nasz Zespół nie otrzymał takich informacji. Nie posiadam dostępu do dokumentacji aktualizacji.
  Gdybym posiadał informacje to Redaktorzy Wiki chętnie by artykuł utworzyli.

  Rumuni, Turcy, Niemcy mają podane wszystko na tacy, u nas zero informacji... Na wszystkim trzeba tracić z własnej kieszeni.

  Możesz rzucić linkiem? Chętnie zobaczę jakimi informacjami dysponują i postaram się dowiedzieć skąd to mają :)


  Rejestracja dla użytkowników jest na Wiki otwarta!

  Zapraszamy do wprowadzenia informacji.

 • elo, ale to ile czasu potrzebujesz chłopie, angielski znasz to jaki kłopot

  Jasne. Na włoskiej znalazłem informację o reliktach. Na rumuńskiej, albo tureckiej o lochach gnoll. O rękawicach na niemieckiej. U nas nic nie ma... Nie siedzę na rumuńskim forum, a gram na Carpathians. Wszystko trzeba sprawdzać samemu...

  Już nawet nie wspomnę o tej chorej rywalizacji wśród polskiej społeczności. Za chwile minie pół roku od Nowego Kontynentu a na naszej wiki nie ma żadnych informacji.


  Jakby komuś z moderatorów wiki zależało to "pożyczyłby" informacje z zagranicznych wiki i chociaż zapoczątkowałby aktualizowanie danych.


  Ktoś coś o jadeicie dymu?

 • Na naszej wiki jest bardzo dużo działów które wymagają uzupełnienia, czyli nasz zespół nie dostaje dokumentacji odnośnie wielu wprowadzanych rzeczy. Ciekawe czy nasz team w ogole wie co wprowadzają w tych aktualizacjach skoro nie dostają żadnej dokumentacji.

 • z tego co pamiętam to moderatorzy tylko wpisują i redagują informacje ale te które dostarczą im gracze, nie dostają sami żadnego info z gf o szczegółach nowych map. Widocznie rumuni, niemcy czy włosi chętniej dzielą się swoją wiedzą z resztą własnych społeczności, a polacy wiecie jacy są, jak ktoś coś się dowie pierwszy to trzyma to dla siebie bo może na tym wiecej zarobi. Jak ingolf pisał, każdy może założyć konto na wiki i przekazać informacje o nowych rzeczach, więc do roboty, nie ma co czekać aż ktoś inny wam to poda na tacy

  Jazzzy - Etolin - mental 120

 • Wytwarzając Jadeit Dymu u alchemika innej gildii zabiera nam 100 rud oraz 1,5kk yang. Szansa na wytworzenie to 30 %. Znowu wszystko trzeba samemu...


  więc do roboty, nie ma co czekać aż ktoś inny wam to poda na tacy

  Jeden raz już sam spróbowałem z nowym Systemem Kart Potwora i oczekiwanie na odpowiedź od Webzenu na supporcie trwa już od 15 czerwca. (W grze wystąpił błąd, w komunikacie jest informacja, że zostanie nam odebrana jedna karta danego potwora, a tracimy całą gwiazdkę). • Ja tam wole sprawdzić samemu niż ślepo wierzyć Wiki ale z kartami potwora to trochę lipa i jeszcze poczekamy ^^

  a chodzenie po innych forach to już standard ..

 • Zero informacji w związku z nową aktualizacją. Rumuni, Turcy, Niemcy mają podane wszystko na tacy, u nas zero informacji... Na wszystkim trzeba tracić z własnej kieszeni.

  Niestety tak jak już to zostało napisane, nie otrzymujemy żadnej dokumentacji. O zmianach dowiadujemy się jak zwykli gracze ze szczątkowych informacji podawanych w opisie patcha na forum.
  Jeśli chcemy coś wprowadzić czego nie ma na innych wersjach językowych, również z prywatnych postaci musimy wyłożyć własne fundusze i poświęcić czas by taką informację móc na wiki zamieścić.

  Jasne. Na włoskiej znalazłem informację o reliktach. Na rumuńskiej, albo tureckiej o lochach gnoll. O rękawicach na niemieckiej. U nas nic nie ma... Nie siedzę na rumuńskim forum, a gram na Carpathians. Wszystko trzeba sprawdzać samemu...

  Już nawet nie wspomnę o tej chorej rywalizacji wśród polskiej społeczności. Za chwile minie pół roku od Nowego Kontynentu a na naszej wiki nie ma żadnych informacji.


  Jakby komuś z moderatorów wiki zależało to "pożyczyłby" informacje z zagranicznych wiki i chociaż zapoczątkowałby aktualizowanie danych.

  Trochę tu, trochę tam... Jak sam zauważyłeś chyba, żadna z wersji językowych wiki nie jest kompletna. To ile informacji się na nich znajduje zależy tylko i wyłącznie od współpracy i chęci podzielenia się zdobytą wiedzą przez graczy ze społecznością, konto może założyć każdy.

  Bardzo przykre jest to, że gracze z naszej społeczności tak niechętnie wprowadzają dane na wiki ,często z przyczyn takich jak podał Jazzy.tbd i tak naprawdę redaktorzy są odciągani od swoich obowiązków by samodzielnie zdobywać brakujące informacje czy to w grze czy to na innych wersjach wiki.

  Przez to cały proces znacznie się wydłuża.

  Myślę, że nie ma na pokładzie wiki żadnego redaktora, któremu by nie zależało na jej rozwoju i jakbyś prześledził historię artykułów to zauważyłbyś, że na bieżąco są one tworzone na wzór tych już opracowanych z zagranicznych wersji wiki. Niestety moc przerobowa redaktorów wiki jest ograniczona i dodatkowa podzielona pomiędzy wprowadzaniem nowej zawartości gry poprawą starych błędów wiki i najważniejsze pozyskiwaniem i weryfikacją tych informacji.


  Jestem przekonany, że wyglądałoby to znacznie lepiej gdybyśmy otrzymywali chodź odrobinę pomocy ze strony graczy.
  Samo założenie konta i pomoc to kropla w morzu potrzeb, zapraszamy równiez do niebieskiej strony mocy, rekturacja jest otwarta.


  Ja tam wole sprawdzić samemu niż ślepo wierzyć Wiki

  :chlosta:

  Chcesz by nasza Wiki była aktualna? Pomóż w jej rozwoju! Załóż konto!

 • SauBaar

  Closed the thread.
 • SauBaar

  Added the Label Ogólne zagadnienie