eventy

  • Takie małe pytanko mam. Gdzie znajde jakis aktualny plan eventowy dla serwera Polska bo gdzie nie zajrze to albo same starocie albo dotycza innych serwerów

  • To akurat wiem , chodziło mi bardziej o to że np na Carpathians podane jest juz nawet na luty . Ale i tak dzieki za odp.

  • To raczej sie za bardzo nie postarali inne serwery maja 2 dziennie a na Polska jakies urodziny i nic z tego konkretnie nie ma troszke smuteczek

  • To raczej sie za bardzo nie postarali inne serwery maja 2 dziennie a na Polska jakies urodziny i nic z tego konkretnie nie ma troszke smuteczek

    Bo tamte serwery są eventowe i tym się charakteryzują, że codziennie dwa razy na dzień coś jest.

  • W lutym już będą.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • serwer polska nigdy nie mial rozpiski eventowej takiej jak na carpatrhians. eventy z grudnia to byl wyjatek i raczej juz nigdy sie one nie powtorza, a jesli juz to za rok.

  • Na serwerze Polska zawsze bieda z eventami,te lepsze serwery to już maja do końca lutego, nie wiem dlaczego tak jest, ale tak nie powinno być, każdy serwer powinien mieć takie same eventy poboczne, a nie tylko wybrane.

    Pozdrawiam!!

  • W 4 literach się poprzewracało od wydarzeń... Polska jako normalny serwer nie będzie miała tak dobrze jak inny "eventowy" serwer... Ciągle by chcieli x rat czy x drop i innej maści wspomagacze byleby było

  • W 4 literach się poprzewracało od wydarzeń... Polska jako normalny serwer nie będzie miała tak dobrze jak inny "eventowy" serwer... Ciągle by chcieli x rat czy x drop i innej maści wspomagacze byleby było

    w punkt... gdyby na polsce byly codzienne eventy to jaki sens mialyby serwery specjalne? po to one zostaly stworzone zeby bylo latwiej nowym graczom zaczac niz na 13 letnim serwerze polska i zachęcić wiecej ludzi do grania

  • w punkt... gdyby na polsce byly codzienne eventy to jaki sens mialyby serwery specjalne? po to one zostaly stworzone zeby bylo latwiej nowym graczom zaczac niz na 13 letnim serwerze polska i zachęcić wiecej ludzi do grania

    Serwer polska nie ma 13 lat. Tylko niecały rok. Na obecną chwilę i tak jest sporo eventów, więcej jak ktoś chce zaczynać na serwerze polska też nie będzie jakoś specjalnie poszkodowany. Tym bardziej, że bronie bohaterów i skrzynie ucznia też są.


    serwer polska nie ma roku. istnieje tylko pod nazwa polska od roku. najmlodszy serwer z ktorego sklada sie "Polska" to tbd ktory wyszedl w 2014 i tasmania. reszta od s1-s26 wyszla w 2008-2011. wiec nie zrozumiales o co mi chodzi

    A mi się wydaje że serwer polska powstał z fuzji serwera etolin i diumar.

    To że pierwszy serwer miał nazwę Poland, to nie ma nic wspólnego z obecnym. Jakby ten serwer był odpowiednikiem tego z przed 13astu lat to z 80% contentu by nie było, albo by było w innej postaci.


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie