Tureckie serwery

  • Witam, w jaki sposób odpalić ponownie serwer Polska bo szukając wersji klienta musiałem coś przypadkiem przestawić albo po update klienta mi coś się popsuło, że mam obecnie po odpaleniu gry same tureckie serwery ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Klikasz na nazwe konta i na gorze masz regon gry. W Cliencie GFu

    Problem w tym że mam tam ustawione Polska (wschód) .. widzę w panelu sterowania że mam 2 klienty pl-PL i tr-TR .. nie mam pojęcia skąd mi się ten turecki wepchnął

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Nic kasuje wszystko bo mnie zaraz szlag trafi, w panelu sterowania nie da się usunąć bez logowania, w logowaniu nie działają pasy chyba bez ccleaner'a się nie obędzie i ponownej instalacji ;/

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Pojawiło mi się dokładnie to samo i u mnie... najpierw przestała gra działać a po tym pojawiły się właśnie tureckie serwery...

    Jako gracze każdy by chciał aby nie było botów w grze ale czego my oczekujemy jak oni nawet własnego clienta nie potrafią ogarnąć...

  • Pojawiło mi się dokładnie to samo i u mnie... najpierw przestała gra działać a po tym pojawiły się właśnie tureckie serwery...

    Jako gracze każdy by chciał aby nie było botów w grze ale czego my oczekujemy jak oni nawet własnego clienta nie potrafią ogarnąć...

    Ja straciłem 2h i wywaliłem wszystko i zainstalowałem grę na nowo .. bo innej rady nie było.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • nie jesteś z tym sam, napisałem odpowiedni temat, to mimo, ze ktoś mi pisał propozycje rozwiązania tego problemu, to i tak nic to nie dało. No więc co zrobili moderatorzy? Zamknęli posta i dali jako rozwiązane, no beka...

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny