Złodziejstwo

  • Oczywiście nie będę już więcej tłumaczył i sie wywodzil bo i tak wiekszosc nie zrozumie lub nie chce zrozumieć sedna sprawy ...pod względem poziomu niektórych komentarzy też wstrzymam oczywiście głos...A sprawa jasna,że nie ma przedewszystkim z kim i o czym rozmawiać odnośnie talizmanu :).Przestrzegam tylko, że Panu kleją się cudze itemy do rączek i nie reaguje a jedyne na co go stać to napisanie "narazie biedaczku".I to równie dobrze potem możecie być wy,którzy trafią na takiego kogoś

    POZDRAWIAM

  • dokladnie ja pamietam jak kiedys z moim serdecznym przyjacielem TopurPL biliśmy kogoś na wolnym i wyleciała trutka +9 48 sr oraz jakas zbroja z pro bonami juz nie pamietam jaka ale z 60w lekko jak nie wiecej,. Oczywiscie oddaliśmy to co wydropilismy a ja nawet dałem gratis pierscien lucy i napisalem zeby uwazal na siebie. Fakt "straciłem" sporo wonów, ale wdzicznosc tego czlowieka i sam fakt ze popelnilem dobry uczynek wynagrodził wszystko. Warto pomagać ludzie.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • dokladnie ja pamietam jak kiedys z moim serdecznym przyjacielem TopurPL biliśmy kogoś na wolnym i wyleciała trutka +9 48 sr oraz jakas zbroja z pro bonami juz nie pamietam jaka ale z 60w lekko jak nie wiecej,. Oczywiscie oddaliśmy to co wydropilismy a ja nawet dałem gratis pierscien lucy i napisalem zeby uwazal na siebie. Fakt "straciłem" sporo wonów, ale wdzicznosc tego czlowieka i sam fakt ze popelnilem dobry uczynek wynagrodził wszystko. Warto pomagać ludzie.

    Bylo tak dokladnie bo my nie musimy się wzbogacać na czyjejś krzywdzie a po drugie nie miałbym serca odebrać komuś wartościowy item.

    Pozdrawiam

  • 10w w 4 miesiące?! Ja rozumiem, kopanie rud ale albo ktoś nie wie jak w to grać, że 4 miesiące zbiera 10w albo ktoś naprawdę nie chce zarobić z tego kasy....

  • Nie placz chlopie zwykla sprawa, ze mnie polecial bojowy +8 w 2010 roku, wtedy to bylo cos a nie jakis talizmanik smieszny :D Trzeba sie bylo pilnowac a nie teraz denerwowac i oskarzac gracza o zlodziejstwo. Wydropil z Ciebie to jego sprawa czy chce oddac czy nie.

  • Pozwolę sobie zabrać głos.


    Taka jest mechanika tej gry, po to są te wszystkie itemy do ujemnej rangi, przywiązania itp., że trzeba z tego korzystać. Sam nie raz zgubiłem itemki, bolało, ale od tego czasu wszystko mam przywiązane co się tylko da przywiązać. Należy to traktować jako nauczkę na przyszłość.


    Nie wyzywaj kolesia od złodziei, którym nie jest. Nie włamał Ci się na konto, nie użył żadnego podstępu, skorzystał tylko na tym, co oferuje mu ta gra. W ten sposób gościu możesz nadszarpnąć jego reputację oraz zaufanie. Robisz to totalnie bezpodstawnie. Mógł Ci oddać przedmiot, ale nie miał takiego obowiązku.


    Jestem pewien, że gdybyś tam nie odwalał z tym 55 to na 99.9% oddałby Ci ten talik. Myślę, że obraca większymi sumami i lepszymi przedmiotami łasić się na Twój talik.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Kurcze, kiedyś tylko Lucy chronił przed utratą eq. Potem wprowadzili przywiązanie które nie dość, że kosztuje grosze to jeszcze dożywotnio chroni przed utratą itema w jakikolwiek sposób.

    Jak widać żadna metoda którą oferuje nam gra nie chroni przed utratą eq, jeśli ktoś nie używa mózgu xD

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • przywiązywanie przedmiotów i świątynia zodiaków (mianowicie jedyna strefa neutralna na której rosną punkty rangi) - psuje fizykę gry

    system losowych przedmiotów w IS jest podły ?(

  • przywiązywanie przedmiotów i świątynia zodiaków (mianowicie jedyna strefa neutralna na której rosną punkty rangi) - psuje fizykę gry

    100 procent racji według mnie jeszcze przywiązanie da się w miarę zrozumieć (choć jestem przeciwko) natomiast że ranga rosnie na zodiaku to bezsens już mogliby wprowadzić że ranga by rosła w kole w M1 albo że na żadnym zodiaku by nie rosła

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • z tym, że z koła wyciągaja na botach :P może bot dostanie bana ale itemu Ci nikt nie odda

    system losowych przedmiotów w IS jest podły ?(

  • z tym, że z koła wyciągaja na botach :P może bot dostanie bana ale itemu Ci nikt nie odda

    A no mi chodziło żeby odciążyć zodiaka bo takie lagi tam że masakra, a najlepiej żeby nigdzie na kole nie leciała ranga bo ujemna ranga ma być kara a nie że ktoś se pójdzie na zodiaka i spokój natomiast wtedy każdy by zwiazywal eq więc najlepiej też usunąć ten mechanizm

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • słabsi gracze zawsze gubią eq :p większość społeczności to konta z drugiego i trzeciego tłoczenia, bez doświadczenia i średniego pojęcia

    120 lvl na discordzie pyta o droge na smoka x)

    ile osób kupuje [ciach!] cała masa :P
    Defakto za cały styan rzeczy odpowiedzialni są gracze:
    Ludzie gubili przedmioty -> wprowadzili safe zony
    Ludzie kupują [ciach!] -> większa liczba yang botów i selerów
    Ludzie pokroju xDarkS0ulWP niszczyli sklepy po nocach -> beznadziejna mapa handlowa
    Ludzie ładują SM -> zmniejszenie rate z skrzynek i zmianek w IS

    Moderator Dua:
    Kupno oraz sprzedaż Yang jest zabroniona. Dlatego zakładamy ,że nikt tego nie robi :saint:

    system losowych przedmiotów w IS jest podły ?(

    Edited once, last by Dua ().

  • Miałeś negatywną rangę czyli byłeś zły - sam sobie na nią zapracowałeś robiąc złe rzeczy (tak, według uniwersum kamienie duchowe "psują" postać). Ta gra dla złych postaci przewiduje karę: gdy ktoś je zabije, to może im wypaść ich przedmiot. Taka mechanika jest od początku, twórcy złagodzili ją dając graczom pierścienie Lucy, rękawice i symbole króla przepowiedni. DODATKOWO dali możliwość PRZYWIĄZANIA przedmiotu i świątynię zodiaku, co czyni motyw walki dobra ze złem w grze niemalże bezsensownym. Jeżeli mimo tych wszystkich złagodzeń tego aspektu gry, Tobie nadal się "nie chce" popracować nad swoją rangą to spotyka Cię kara. Jeżeli Ty grasz dalej, to znaczy że godzisz się na panujące zasady i pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie - gdybyś nie grał, to nie straciłbyś talizmanu.


    Chcącemu nie dzieje się krzywda.

  • To już nawet nie jest arogancja, to jest patologia...
    Za błędy/chciwość się płaci a ty nie jesteś Bogiem. Popełniłeś błąd to albo prosisz o odsprzedanie itemu, albo grasz dalej. W grze sam ponosisz odpowiedzialność.

    deus vult!

  • Panowie jeśli chodzi o tego płaczka to sprawa jest jasna sam zawinił ale będzie się upierać przy swoim... Niestety ale są jeszcze tacy co mają mleko pod nosem.

  • Panowie jeśli chodzi o tego płaczka to sprawa jest jasna sam zawinił ale będzie się upierać przy swoim... Niestety ale są jeszcze tacy co mają mleko pod nosem.

    Fajnie się Ciebie czyta.Będąc na dnie dokonujesz jeszcze odwiertu :).Oczywiście że nie zmienię zdania.Nie ma znaczenia dla mnie czy złodziej przywłaszcza coś "zgodnie z prawem" czy nielegalnie. Złodziejstwo to złodziejstwo.Dobrze wiadomo czym ten typ się kierował przywłaszczając ten przedmiot a więc chęcią zysku przy okazji się pyszcząc.Nie on za niego płacił i nie on go zdobył .Złodziej to złodziej.Idąc tokiem myślenia niektórych tu się wypowiadających złodziejstwo dokonywane "zgodnie z prawem" przez przykładowo polityków jest okej bo legalnie jednak to nadal końcowo jest zwykłe złodziejstwo.Nie ma znaczenia dla mnie czy ktoś mi się wbił na konto i zabrał przedmiot czy wypadnął go ze mnie przywłaszczając go.Ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie :) z mojego punktu widzenia.

    POZDRAWIAM!Miłego

  • Temat tego gościa który "Niby" ukradł item z dzbana z rangą na - bez przywiązania eq jest dobrym scenariuszem do "Dlaczego ja" czy "Trudne Sprawy" dx

  • Fajnie się Ciebie czyta.Będąc na dnie dokonujesz jeszcze odwiertu :).Oczywiście że nie zmienię zdania.Nie ma znaczenia dla mnie czy złodziej przywłaszcza coś "zgodnie z prawem" czy nielegalnie. Złodziejstwo to złodziejstwo.Dobrze wiadomo czym ten typ się kierował przywłaszczając ten przedmiot a więc chęcią zysku przy okazji się pyszcząc.Nie on za niego płacił i nie on go zdobył .Złodziej to złodziej.Idąc tokiem myślenia niektórych tu się wypowiadających złodziejstwo dokonywane "zgodnie z prawem" przez przykładowo polityków jest okej bo legalnie jednak to nadal końcowo jest zwykłe złodziejstwo.Nie ma znaczenia dla mnie czy ktoś mi się wbił na konto i zabrał przedmiot czy wypadnął go ze mnie przywłaszczając go.Ale to oczywiście tylko moje skromne zdanie :) z mojego punktu widzenia.

    POZDRAWIAM!Miłego

    nie wiem jak długo grasz w metina, ale ja odkąd pamiętam zawsze gracze karali za głupotę. Jeśli podejmujesz ryzyko (nie czytasz fasolki) to pogódź się z przegraną. Może nie jesteś w stanie tego zaakceptować, ale wyrzucony przedmiot traci właściciela - również dropnięty z gracza lub niepodniesiony drop. Zawsze staram się podnosić towary jak ktoś chce sobie przyspieszyć przekładanie na shop i wyrzuca :)

    deus vult!

  • Za błędy/chciwość się płaci a ty nie jesteś Bogiem. Popełniłeś błąd to albo prosisz o odsprzedanie itemu, albo grasz dalej. W grze sam ponosisz odpowiedzialność.

    Tutaj się zgadzam, ot co. Zawsze wiedziałem, że w Metinie większość ludzi to chciwe kury, a więc bardzo uważałem z rangą na -. Kamienie duchowe czytałem w DT na pieczęciach i siedziałem na metkach mordu aż ranga wyszła na +. Teraz to czytałem je tylko wtedy jeżeli po przeczytaniu zostawało na +.

    Trzeba być czujnym jak jastrząb i nie ma możliwości na stratę itemu.

    Gra daje nam możliwość zostania złodziejem legalnie i każdy obywatel powinien pamiętać o tym. :)

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Jak dla mnie to dzięki grze możesz być zdobywcą jak Aleksander Wielki, Wikingowie, Rzymianie. Wygrywasz? Jesteś czujny? Zyskujesz czasem unikatowe itemy przez czyjąś próżność i brak uwagi. Oczywiście sam możesz stracić wiele jak tracisz czujność... Więc to nie żadne złodziejstwo tylko zdobywanie itemu xd. Najprostszy z możliwych sps. Żeby Wam to logicznie wytłumaczyć. Jak zbijecie Metina/bossa/moba to też nie podnosicie dropu bo GO ZABILIŚCIE i z NIEGO Dropneliscie Item xd? Wstydźcie się XD

  • Serdecznie nie polecam gracza Psychologis CHAMPION 1LV.Przez przeoczenie wypadł mu ze mnie talizman ziemi 20odp ziemia 8omdlenie 5b. Kiedy mówiłem jak się okazuje złodziejowi że by mi go oddał gdyż przeoczyłem go przy przywiązywaniu zaczął się pyszczyć i wyliczenia mi robić za niego.Powiedział, że nie odda bo mu ninje przegoniłem.Ninje który wparował mi na spota i zabijał postaci.Oczywiście gracz opuścił grę jak to zazwyczaj bywa po krótkiej rozmowie.Dla mnie jest to 4miesiace zbierania yang na ten talizman jest to więc zwykłę łodziejstwo czasu i pieniędzy gdzie to jeszcze Champion 1lv dla ktorego ten talik to nic.Piszę to tylko dlatego, że osobiście zwróciłbym gdyby komuś przez przeoczenie wypadł tak drogocenny przedmiot przy jakiejś potyczce a nie sie przyszczyl i wyceny robił.

    POZDRAWIAM WSZYSTKICH ! Miłego

    nie każdy 1 lvl championa jest bogaty patrz na eq jego biedackie, trafiłeś akurat na [ciach!] i wierz mi dla niego ten talik tyle samo będzie wart co dla Ciebie bo to biedak konkretny mimo faktu posiadania championa XD, wydaje mi się że nawet dłużej od Ciebie by zbierał kasę ten prostak
    Dodam jeszcze tylko, że sam bym wziął talik a wyjątkiem by było tylko to czy jesteś moim znajomym lub gildią
    PS: Kiedyś ze mnie wydropiono branse za marne parę won a potem karma wróciła i u tej samej osoby na shopie kupiłem mityk znakomity jadeit za 150kk, nic tylko być cierpliwym

    Moderator Dua:
    usunąłem zbędne epitety

    Edited 2 times, last by Dua ().