Wojownik 41lvl vs v2/v3

  • Witam, powróciłem do gry może z 1,5 miesiąca temu, pobawiłem się trochę w ulepszanie, alchemię, event proroka i trochę zarobiłem i mam pytanie.

    Czy opłaca się robić wojownika 41/42lvl do v3 do wyexpiania postaci do 70, blasków, eventów? Chciałem też aby dawał rade w red lesie by dropił rekawice bo chce tam zrobic 5x 50lvl do alchemii, robił sam DT

    Chciałem mu kupić mityczny rubin wart/śr/def i jakieś eq na ogień. Narazie wygląda to tak:

    Upiorna maska+9 5b

    Okrągła+9 czysta

    Srebrna+9 5b

    Bambusowe buty+9

    Drewniany naszyjnik+9 5b

    Szarfa 19% 44-67 DMG+ 5%s

    Lwia+9 2xkd+4 2k pz 15 ogien 6 odbicie

    Ebo+9

    niestety nie mam manu, ale kupie jakiegos wierzchowca.

    Biolog na zebach

    FMS+9 SR 38 2XKD+4 siła ognia+3 (10)

    No wiem, dużo do zrobienia bo mam itemy mix lub bez bonow, gram z malym wkladem IS, (rekawica na miesiac, 3 reka, 4 zmianki na miesiąc)

    Opłaca się? NA eventach zwróci się? Mysle tez o tym by szybko wyexpial postacie po zmianki i dodania.

    Z góry dzięki :)

  • Taka postać jak napisałeś jest fajna jako drop, gdy masz w magazynie IS rękawiczki 50% po fuzji do przydzielenia.

    W innym wypadku chyba wolałbym zrobić dropa 50-61lv, bo różnica w dropie bez tej rękawiczki jest bardzo duża.

  • A nie da się jej zdobyć jakos inaczej niż że skrzyni ucznia?

    Żelazne Pudełko, masz szansę na dropnięcie 30min rękawicy która leci do "paska", jakieś blaski czy krótki drop eventowy to tak.

    A czy jest to opłacalne gdy ze szkaty ucznia masz na 7dni a czas leci tylko gdy jesteś zalogowany na postaci.

    To już zostawiam Tobie

  • Ale jak np zniknie ta rekawica ze skrzyni ucznia? Niby mija jak jest zalożona ale grajac czesto to moze z 3 msc


    A jaka bedzie roznica miedzy woje 41 lvl a wojem 55-61 bez juz tej rekawicy ze skrzyni ucznia?


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • SauBaar

    Closed the thread.