Ślepy archer

  • Czy ninja z łukiem zostanie naprawiona?

    Troche to irytuje, że strzały nie trafiaja do celu, tylko leca gdzies w bok. Tak samo skille, czasem nie zadaja dmg.

    Rozumiem jakby to wystepowało rzadko, ale co chwile?

    Od wprowadzenia bazarku zaczeły sie problemy, troche to długo juz trwa. No chyba ze bug został dopisany do długiej listy nie naprawialnych bugow i postac mozna wrzucic do kosza.

  • Nie tylko z archerem jest problem. Ogólnie z łukiem, dagger też ma z tym problem (gdy chcesz bosa zlurować), przykładowo bosy nie reagują na hity z archer jeszcze może użyć skilla dagger już nie. Wiem coś o tym, niestety :(

  • Nie tylko z archerem jest problem. Ogólnie z łukiem, dagger też ma z tym problem (gdy chcesz bosa zlurować), przykładowo bosy nie reagują na hity z archer jeszcze może użyć skilla dagger już nie. Wiem coś o tym, niestety :(

    No masakra, jak ktos dropi w m2 na łukiem na autolowach to też co chwile sie buguje.

    Jeszcze pare updatów i hity z broni krótkodystansowej tez beda zbugowane, a wtedy bedziemy robic pvp wyzywajac sie na czacie albo pokazujac eq sb nawzajem i spekulowac kto by wygral.

  • No Ja też nie jestem w tego powodu zadowolona uwierz Mi. Dropienie w m2 mam dawno za sobą , no ale mam łuk, a teraz nie moge sobie nawet bosa zlurować ninją. Mam daggera więc skille przy użyciu łuku nie wchodzą w grę. :(

  • Mi pomaga nakierowanie na kogoś innego na moment. Ale faktycznie, tragedia ogólnie z tym łukiem. Dodam że trująca chmura też często nie zadaje obrażeń.

  • U archera na odbugowanie autołowów czasem pomaga skill. Niestety normalne hity bardzo często się bugują i "niby" trafiają w przeciwnika, ale bez zadawania dmg. A przeciwnik zadaje obrażenia cały czas :|

  • Na archerze pudłuje ognista i trująca+ dodatkowo hity. Postac stoi metr od Ciebie a tu ognista albo zatacza koło ,albo 0 dmg. Kompletnie postac nie grywalna.

    Trwa juz to 3 tydzien, no zobaczymy co przyniesie nastepna przerwa techniczna. Znajac zycie tylko "restart serwerów"

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny