Problem z uciążliwymi graczami z królestwa żóltych.

• A powinno ci być wstyd...

Ja się nie muszę wstydzić ja dobrze reprezentuje te barwy :3

Postacie:

CHUNJO - Netoperku WP - ON

JINNO - Netoperro Dagger - ON

SHINSOO - BRAK

Miłego dnia wszystkim ;)

• poziom tej dyskusji to dno.
    jesteście mistrzami!!! Najman też jest!!!
    Wylewanie płaczu na forum tylko dlatego bo sie nie potrafi grac jest porownywalne do placzu Najmana o hajs za ostatnia gale

Na tym w wiekszosci polegaja gry MMO, jedni poswiecaja czas na dropienie, expie a inni na przeszkadzaniu tym pierwszym

Jesli chcecie grac bezkonfliktowo sciagnijcie sobie Fall Guys albo Pokemony, tam nie ma zoltych swin takich jak my :)

Chrum Chrum

EDIT: w Fall Guys jednak sa zolci wiec zostaja Wam pokemony :)

• aż bym pochrumkał! chrum!

Postacie:

SHINSOO - BRAK

Miłego dnia wszystkim ;)

• Nie wiesz co zrobić bo Ci ksują rozumiem. xd TO ZMIEŃ SERWER. Grasz na zlepku serwerów który najstarszy ma 12 lat i płaczesz na forum bo nie możesz ubić gościa, który Ci ksuje. ALBO przyzwyczaj się, do ksucia i tyle. Zawsze możesz zmienić ch i miejsce chyba, że twoja Polska duma Ci na to nie pozwala, że nie możesz w żaden sposób rywalizować z takimi graczami to w takim razie właduj z 50 koła, może prześcigniesz w eq, alchemii itp. wszystkich graczy, którzy ksują bo napewno są tacy co ksują a postać od 2008r pozdro. TYLKO SERWER CARPATHIANS! xd

• Nie wiesz co zrobić bo Ci ksują rozumiem. xd TO ZMIEŃ SERWER. Grasz na zlepku serwerów który najstarszy ma 12 lat i płaczesz na forum bo nie możesz ubić gościa, który Ci ksuje. ALBO przyzwyczaj się, do ksucia i tyle. Zawsze możesz zmienić ch i miejsce chyba, że twoja Polska duma Ci na to nie pozwala, że nie możesz w żaden sposób rywalizować z takimi graczami to w takim razie właduj z 50 koła, może prześcigniesz w eq, alchemii itp. wszystkich graczy, którzy ksują bo napewno są tacy co ksują a postać od 2008r pozdro. TYLKO SERWER CARPATHIANS! xd

13 lat

Postacie:

SHINSOO - BRAK

Miłego dnia wszystkim ;)

• Dla mnie wszyscy żółci gracze są siebie warci kto gra dłużej w Metina wie że to królestwo jest wylegarnia oszustów złodziei i cziterow można powiedziec że żółte królestwo pełni funkcję kolonii karnej khorinis z gry Gothic 1 gdzie do wyodrębnionego obszaru osłoniętego bariera spuszczali samych złoczyńców

• Dla mnie wszyscy żółci gracze są siebie warci kto gra dłużej w Metina wie że to królestwo jest wylegarnia oszustów złodziei i cziterow można powiedziec że żółte królestwo pełni funkcję kolonii karnej khorinis z gry Gothic 1 gdzie do wyodrębnionego obszaru osłoniętego bariera spuszczali samych złoczyńców

i tak lepsze niż jinno :D <3

Postacie:

SHINSOO - BRAK

Miłego dnia wszystkim ;)