Problem z uciążliwymi graczami z królestwa żóltych.

  • Dzbany sa w kazdym krolestwie. Wydaje mi sie ze bierzecie ta gre zbyt powaznie. Ja tam sobie lubie przyjsc z roboty i na spokojnie podropic alchemie bez ujadania jak psy przez ogrodzenie. Tym bardziej w czasach gdzie wynik pvp zalezy od tego ile blaskow zdolales wydropic/kupic. Wiec bez hejtu i prymitywnych zachowan, pozdro dla kazdego koloru. 8)

    tak dzbany sa w kazdym kroletswie jezeli jakis zoltek zmieni kroelstwo to potem taki dzban gra w innym krolestwie cham wyjdzie ze wsi, ale wies z chama juz nie

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Nie unos sie tak i nastepnym razem byku wlacz alchemie jak bijesz dropa ;)

    rozumiem ze jesteś żoną tego łachudry bociarza pijaka bandyty mordercy co obraca kota ogonem rzuć go w cholere serio on ci życie prze... cytując słowa prezydenta i wez mnie ja szukam dziewczyny (a dokładniej to żony) :whistling::)

    JUxDZP5.png

  • rozumiem ze jesteś żoną tego łachudry bociarza pijaka bandyty mordercy co obraca kota ogonem rzuć go w cholere serio on ci życie prze... cytując słowa prezydenta i wez mnie ja szukam dziewczyny (a dokładniej to żony) :whistling::)

    To szukaj w plci przeciwnej chyba ze chcesz moja owlosiona klate ogladac xd

  • Redster pionku co pada na rozdarcie likana płacz dalej a jak ktoś powinien dostać blokade to ty za te wyzwiska w strone żółtych niebieski "prosiaczku"

    Byłeś jesteś i będziesz pionkiem co tylko dropy ubija i ucieka na plac gdy 2 postacie biorą ciebie na celownik.I mało mnie obchodzi twoje zarobkowanie bo skoro bijesz na autobocie to popieram ubijanie ciebie jak i innych kolorowych korzystających z tego"legalnego oszustwa" tak jak widzę w lesie autoboty to ubijam z partyzant.Za żółte królestwo !!

    Sury To Zło :cursing:

  • Redster pionku co pada na rozdarcie likana płacz dalej a jak ktoś powinien dostać blokade to ty za te wyzwiska w strone żółtych niebieski "prosiaczku"

    Byłeś jesteś i będziesz pionkiem co tylko dropy ubija i ucieka na plac gdy 2 postacie biorą ciebie na celownik.I mało mnie obchodzi twoje zarobkowanie bo skoro bijesz na autobocie to popieram ubijanie ciebie jak i innych kolorowych korzystających z tego"legalnego oszustwa" tak jak widzę w lesie autoboty to ubijam z partyzant.Za żółte królestwo !!

    SŁUCHAJ CZŁOWIEKU NIE WIEM JAKIM PRAWEM W OGÓLE MASZ CZELNOSC MÓWIC OD KATOLIKA KAZDY KATOLIK JEST MĄDRZEJSZY OD CB PRZEZ WAS MY KATOLICY JESTESMY PRZESLADOWANI PRZEZ TAKICH ATEISTÓW JAK WY A TO ŻE JESTESMY NIEOMYLNI ŚWIADCZY DOGMAT O NIEOMYLNOSCI KATOLICKIEJ OGŁOSZONY W 1870 ROKU NA SOBORZE WATYKANSKIM I W KONSTYTUCJI PASTOR AETERNUS

  • to ze katolicy sa przesladowani w tym kraju to wiadomo nie od dawna a ty gabriel sam nie masz podjazdu do topowych 120 bo mocny nie jeste. Prosze o ignorowanie tych zoltych trolli sami widzicie niebpotrafią zachowac kultury na forum jak i w grze dno dno i jeszcze raz dno intelektualne

    JUxDZP5.png

  • Dla mnie to same zaczynanie takiego śmiesznego tematu i wylewanie swojego płaczu na forum, świadczy o waszej inteligencji Smerfy i Redzi :P

    Śmieszne królestwa po prostu xd

    ANDROS> ETOLIN> POLSKA


    Otrzymany Niesłuszny Ban w Postaci Czerwonego Paska 22.04.2021r.

    Otrzymane UB po Walce z Niemieckim Supportem 21.06.2021

  • najintelegniejsi gracze graja w jino:)

    niebieski=niebo niebo= Bóg=wiara czyli katolicy żółty=pustynia=kuszący diabeł jezusa na pustyni żółty=piekło proste równanie

  • Moze z chunjo sie przeniósł do Jino xd

    Niestety od zawsze był Bądź było skałą Jinno często miewał/o Stany paranoidalne gubiac swą osobowość. No i ten MasterSura co je kiszonego ogóra to też taka bita rura.

  • Niestety od zawsze był Bądź było skałą Jinno często miewał/o Stany paranoidalne gubiac swą osobowość. No i ten MasterSura co je kiszonego ogóra to też taka bita rura.

    Wszędzie są jakies czarne owce, mi najbardziej jest wstyd za Kmieciaka ale to tylko pojedyńcze jednostki, a co do MasterSury to uważam że zbyt pochopnie oceniasz, jak dla mnie fajny chłopak

  • Wszędzie są jakies czarne owce, mi najbardziej jest wstyd za Kmieciaka ale to tylko pojedyńcze jednostki, a co do MasterSury to uważam że zbyt pochopnie oceniasz, jak dla mnie fajny chłopak

    Kmieciak jest Etolinowa gwiazda jak i od nas z Umara gwiazda jest Fusia wraz z Masterem.

  • Nie znam tej historii ale napewno jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie :crazy:

    W każdym bądź razie czy to żółtki czy niebieskie czy szalone czerwone tam to dopiero osobniki są zboczone. To w każdym królestwie znajdą się <ciach>:*:love:


    Moderator SauBaar:
    Poproszę o ciut więcej kultury w wypowiedziach na forum.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • W każdym bądź razie czy to żółtki czy niebieskie czy szalone czerwone tam to dopiero osobniki są zboczone. To w każdym królestwie znajdą się <ciach>:*:love:

    Jak zboczone to znaczy ze zdrowi, mnie najbardziej irytują świętojebliwi i nudni <ciach> :)


    Moderator SauBaar:
    Poproszę o trochę umiaru w personalnych "wycieczkach"

    Edited 2 times, last by SauBaar ().

  • Jak zboczone to znaczy ze zdrowi, mnie najbardziej irytują świętojebliwi i nudni <ciach> :)

    No tak


    Kto rano bzyka tego Coronavirus nie tyka także moja droga społeczności co by was nie zabrakło


    Moderator SauBaar:
    Korekta w cytacie.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Rzeczywiście jest tak dobry, że oficjalnie gardził chunjo A nie oficjalnie miał tam postać :mkay:

    a może to ty masz postać w żółtych panie mądraliński przestań kłamać to jest nieprawda ludzie nie słuchajcie się go !!!!!!!!!!! To jawne oczernianie nas w biały dzień ludzie! uważajcie na tego człowieka to zapewne zdrajca narodu niebieskiego i twoje korzenie z żółtych <ciach> się wywodzą czyż nie mam racji ?!?!?!


    Moderator SauBaar:
    Poproszę o ciut więcej kultury w wypowiedziach.

    JUxDZP5.png

    Edited once, last by SauBaar ().

  • a może to ty masz postać w żółtych panie mądraliński przestań kłamać to jest nieprawda ludzie nie słuchajcie się go !!!!!!!!!!! To jawne oczernianie nas w biały dzień ludzie! uważajcie na tego człowieka to zapewne zdrajca narodu niebieskiego i twoje korzenie z żółtych świń się wywodzą czyż nie mam racji ?!?!?!

    Niestety nie masz racji nigdy nie byłem w żółtych , chyba że testować mą smutną ninję:love:.