Problem z uciążliwymi graczami z królestwa żóltych.

  • Witam. Chciałbym się spytać jak poradzić sobie z watachą zwierzaków, latających po świątyni i bijących wszyskie dropki-autołowy jak popadnie? Na każdym CH tak robią, uniemożlwiają mi zarabianie. Ich jedyny argument to TO BOTY!!!! Robią już tak od dłuzszego czasu, najprawdopodobniej w zmowie między sobą celowo utrudniają mi grę. Również dziś usłyszalem, że na ninjy również odpalam bota:!::!::!: Więc na specjalne życzenie xDixon załączam materiał, gdzie leje go "na bocie" a lagi na nagraniu mam dlatego bo korzystałem z laptopa i mam nieskonfigurowany program do nagrywania pod wolny dysk (a nie dlatego ze niby boty stawiam wtf?!?) Ma ktoś pomysł co poradzić na takie zwierzaki?

    JUxDZP5.png

    Edited once, last by DrMein ().

  • Synku, po pierwsze nie używałeś bota na ninji tylko na dropku 30 lvl, widocznie czytanie ze zrozumieniem też kuleje. Po drugie jak byś się nie starał nie wmówisz mi że wojownik zabijający wszystko w promieniu paru metrów od siebie i teleportujący się co chwila z miejsca na miejsce to autołowy (xD) albo moje lagi, gram w tą grę na tyle długo że wiem kiedy widzę cheaty. Po trzecie nawet jak byś nie miał bota to i tak bym tłukł ciebie i twoje dropki bo uważam że jesteś wyjątkowo irytujący.

    Jest to dość żałosne że napinasz się do każdego jaki to mocny nie jesteś a jak się okazuje pieniążki na filmy z ulepszania alchemii zarabiają boty :). Nagrania pójdą na support, zapewne nic nie zostanie z tym zrobione no ale tak to działa w tej grze.

  • ludzie ignorujcie tą żółtą świnie nie prosiłem cię o zdanie bo najważniejsze chyba że ja mam czyste sumienie i żadnych botów nie uzywalem i taka jest prawda jedyne po co założyłem ten temat to żeby poradzić się normalnych ludzi co zrobić w tej sytuacji oraz przesłać ci ten film

    JUxDZP5.png

    Edited once, last by DrMein ().

  • Synku, po pierwsze nie używałeś bota na ninji tylko na dropku 30 lvl, widocznie czytanie ze zrozumieniem też kuleje. Po drugie jak byś się nie starał nie wmówisz mi że wojownik zabijający wszystko w promieniu paru metrów od siebie i teleportujący się co chwila z miejsca na miejsce to autołowy (xD) albo moje lagi, gram w tą grę na tyle długo że wiem kiedy widzę cheaty. Po trzecie nawet jak byś nie miał bota to i tak bym tłukł ciebie i twoje dropki bo uważam że jesteś wyjątkowo irytujący.

    Jest to dość żałosne że napinasz się do każdego jaki to mocny nie jesteś a jak się okazuje pieniążki na filmy z ulepszania alchemii zarabiają boty :). Nagrania pójdą na support, zapewne nic nie zostanie z tym zrobione no ale tak to działa w tej grze.

    a znasz to przyslowie najciemniej pod latarnia??? nie zdziwilbym sie jakbys sam mial boty panie zarozumialski

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • a znasz to przyslowie najciemniej pod latarnia??? nie zdziwilbym sie jakbys sam mial boty panie zarozumialski

    sam widziałeś panie Dzwonek jak się ten woj 114 teleportuje na pół mapy i jeszcze bezczelnie wmawiał nam że to nie są czity wtf a jak dropek 30lv się teleportuje (chodz wcale tego nie robił bo nie miał prawa tego robić bo to autołowy) to już jednak są czity ?!? Moim zdaniem masz lagi

    JUxDZP5.png

  • YP9GJNm.png

    Proszę o wypowiedzenie się kogoś normalniejszego niż ten K3PA

    JUxDZP5.png

  • sam widziałeś panie Dzwonek jak się ten woj 114 teleportuje na pół mapy i jeszcze bezczelnie wmawiał nam że to nie są czity wtf a jak dropek 30lv się teleportuje (chodz wcale tego nie robił bo nie miał prawa tego robić bo to autołowy) to już jednak są czity ?!? Moim zdaniem masz lagi

    tak choc nie bylem przyo becnym zajsciu ( gram na carpathiuans) to jednak ten zolty klamca powinien byc zbanowany za samo to ze gra dla zoltych precz z chunjo nobami!!!!

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • sam widziałeś panie Dzwonek jak się ten woj 114 teleportuje na pół mapy i jeszcze bezczelnie wmawiał nam że to nie są czity wtf a jak dropek 30lv się teleportuje (chodz wcale tego nie robił bo nie miał prawa tego robić bo to autołowy) to już jednak są czity ?!? Moim zdaniem masz lagi

    No tak teleportacja do szamanki jest zbyt skomplikowanym mechanizmem na twój wątły umysł :). Przyznam że twoja paniczna reakcja w postaci nagrywania filmów, zakładania tematów na forum i natychmiastowej próby odwracania kota ogonem że to inni używają botów a nie Ty sprawiła mi wiele radości xD. Mam nadzieję że cie jeszcze nie raz spotkam to będziesz miał materiał na dłuższe filmiki :)

  • tak choc nie bylem przyo becnym zajsciu ( gram na carpathiuans) to jednak ten zolty klamca powinien byc zbanowany za samo to ze gra dla zoltych precz z chunjo nobami!!!!

    Na privach wgl nie ma królestw chunjo i tak powinni zrobic na naszych Polskich serwerach, no kto normalny gra w chunjo ? Tfu

  • gdyby usuneli krolestwo żółtych gra byłaby 100% lepsza

    JUxDZP5.png

  • Nie wiem czy widzicie to samo co ja ale 90% botow to jinno XD wiec nie wiem o co sie spinacie do zoltych. Sam latam i zbijam wasze boty a jak mam gorszy dzien to i dropy powybijam xd pozdro chunjo

  • Nie wiem czy widzicie to samo co ja ale 90% botow to jinno XD wiec nie wiem o co sie spinacie do zoltych. Sam latam i zbijam wasze boty a jak mam gorszy dzien to i dropy powybijam xd pozdro chunjo

    bo w jino sa najlepsze spoty ale tworza je gracze z zoltego krolestwa

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • bo w jino sa najlepsze spoty ale tworza je gracze z zoltego krolestwa

    Gracze z jino posiadaja tajemna wiedze na temat bicia mobow z odleglosci w dodatku bez uzycia broni. Gdyby poszla fala banow dla kazdego bota to byscie pustkami swiecili. A i tak najlepsze jak wam sie zbije dropa, przychodzicie wojem i glebe wachacie xdd

  • Gracze z jino posiadaja tajemna wiedze na temat bicia mobow z odleglosci w dodatku bez uzycia broni. Gdyby poszla fala banow dla kazdego bota to byscie pustkami swiecili. A i tak najlepsze jak wam sie zbije dropa, przychodzicie wojem i glebe wachacie xdd

    ahahahahaha aż mnie przepona rozbolałą ze śmiechu :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
    w niebieskich graja same koksy a w zoltych same noby bez eq to co ty gadasz dzeicko :rofl::rofl::rofl::rofl:

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • kazdy nienawidzi zoltych tam graja sami oszusci i kretacze i zlodzieje

    Słusznie napisane zostałem okradziony kiedyś przez jednego gracza z nickiem IFINC ( ciągle gra) barwa niezmiennie żółta miernota. Dodam fakt, że człowiek był członkiem mojej gildii a w całym zajściu posunął się tak daleko i zaczął mnie nawet szantażować.

  • Słusznie napisane zostałem okradziony kiedyś przez jednego gracza z nickiem IFINC ( ciągle gra) barwa niezmiennie żółta miernota. Dodam fakt, że człowiek był członkiem mojej gildii a w całym zajściu posunął się tak daleko i zaczął mnie nawet szantażować.

    To straszne a czym Cię szantażował ?

  • Słusznie napisane zostałem okradziony kiedyś przez jednego gracza z nickiem IFINC ( ciągle gra) barwa niezmiennie żółta miernota. Dodam fakt, że człowiek był członkiem mojej gildii a w całym zajściu posunął się tak daleko i zaczął mnie nawet szantażować.

    Dzbany sa w kazdym krolestwie. Wydaje mi sie ze bierzecie ta gre zbyt powaznie. Ja tam sobie lubie przyjsc z roboty i na spokojnie podropic alchemie bez ujadania jak psy przez ogrodzenie. Tym bardziej w czasach gdzie wynik pvp zalezy od tego ile blaskow zdolales wydropic/kupic. Wiec bez hejtu i prymitywnych zachowan, pozdro dla kazdego koloru. 8)