Wybor dropka na 55lvl wp vs body vs likan i kilka pytan

• Witam, prosze o pomoc w wybraniu dropka na 55lvl, napewno bede robil stopke na 35lvl bo niedawno wrocilem do gry i mam tylko kilka won na start .. A wiec co mnie interesuje:

-Jak najwieksze hity i najszybsze zbijanie metkow

-Drop blaskow itd w v3 ( chodzi o ustanie spota )

- Robienie dt

Jak narazie jestem w 80% przekonany do zrobienia likana... Wydaje mi sie ze to bedzie napewno tansza opcja porownowujac do bodego

1. Ktora z tych 3 postaci najlepiej sie do tego nadaje?

2. Czy likan na full odpale bedzie mial wieksze hity od bodego?

3.Czy Purpura daje wiekszego kopa od aury na tym 35/55lvl?

4. Czy likanem mozna ustac (i odlurowac spota) na 7 pietrze dt?

• witam, teraz na v3 działa odp na ogień i teraz możesz nawet szamanem stac w v3 jak czołg tylko dmg sie liczy, aura teraz po 12kk chodzi ostrze znajdziesz kolo 5kk ale skille dla likana to jest taniocha więc jest tutaj przewaga. Wydaje mi się ze i tak i tak aura da większy odpał ale mogę się mylić

• Jeżeli planujesz odpalać się na incie to wydaje mi się że purpura da ci dużo więcej. Jakbym miał sam teraz wybierać to też skłaniałbym się co do likana.

• Body jest znacznie szybszy i lepiej się nim gra/dropi, jest o wiele bardziej zwrotny - likan to takie drewno, nadaje się tylko do bicia z wierzchowca.
    Co do eq to też szybciej znajedziesz eq na bodego niż likana.

79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

• WP na odpale int bije prawie tyle samo co body i o wiele więcej wytrzymuje.
    Ja miałem bodego 61(50blok, 50kryt, 730deff, hity 2,2 bez kryta) i wp 55(50 kryt, 23blok, 550 deff, hity 1,9-2,1 bez kryta). Na bodym miałem 20% do pż i często padałem bo te 20% to mało i nie działało zazwyczaj w porę, WP miał 12% do pż od każdego hita (od ostrza) i nie musiałem nawet pocić, a przy metkach w red lesie im więcej mobów tym lepiej bo szybciej sie regenerowało hp - co do many to wystarczyło 15% do PE i nigdy mi nie zgasło ostrze.

• Jeśli chcesz po kosztach zrobić dropa, to zdecydowanie polecam WP. To, co bardzo się przydaje, to:

1. rubin wartość/średnie/obrona,

2. boczuś/khan (ze skrzyni szczeniaka, czasem ciężko jest go wydropić...),

3. Militar, bo daje dużo dmg, a cięcie do omijania mobów,

4. Podstawowe eq, tj. fms +9 sr35+, yy +9 z hp + x% do pż, tarcza +7-9 z nno (potrzebne jest do v3), biżuteria z łez (bo daje kryta, szycie, int w kolczykach), buty do wyboru, ja bym stawiał na buty feniksa, no i hełm, nawet czysty +9 da radę.

Jeśli chcesz się skupić na v3, to przyda się talizman (najlepiej ognia +1) z bonusem 30 insekty, a jak uda Ci się dorwać jeszcze z bonem do obrony, to będzie komplet.

• Również mi się wydaje że wp będzie bardziej tańszą opcją niż body i nie wiele więcej odstającą . Wp to tank na metki spoty , grałem różnymi postaciami i wp nie wymaga dużego wkładu jeżeli chodzi o bonusy Dla początkujących którzy zaczynają grę od zera proponował bym właśnie wpka

• likan bardzo przyjemny ale ustoi mniej od wp. na 7 pietrze moze miec problemy bez buffa i odpowiedniej ilosci deffa. wp najbardziej uniwersalny, na odpale z inta bije tyle co body i ustoi wszystko. mam wpka 55 , stoi cale 7 pietro dt i super kamienie metin w red lesie(5 metkow na raz). v3 teraz to pestka z odp. na ogien. na blaski nie licz bez dobrej postki w pvp. kazdy spot jest zajety