Wypychanie ludzie z kola w M1

• Hej, na wiki wyczytalem ze kola w miescie to tylko pozornie bezpieczne miejsce i ze mozna byc z tamta wypchnietym. Sam kilka razy stalem w kole podczas gdy bylem afk. Jak wrocilem to lezalem na glebie poza kolem. Zastanawia mnie skad, jak, czemu i dlaczego xD

• Niestety ale zdarzają się boty które maja " taką zdolność". Sama kilka razy byłam świadkiem jak mój sklepik był wypchnięty z kółka.

Kilka razy widzialem jak szaman mnie tak wypychal. Wygladalo to tak jak bym co chwile dostawal konczacym hitem po ktory sie upada. Ale myslalem ze to jakis skill czy cos z racji ze tylko widzialem jak szaman tak robil. Wejscie na mounta pomoglo ale nie moglem sie ruszyc jak bym dostal omdlenie lol

Przy okazji chcialem zapytac: Ostatnio jechalem oddac klejnot do seon punga i widzialem bota na ezotach. Zabilem go w drodze do seon punga i w drodze powrotej a po chwili komunikat ze ktos sie zalogowal na moje konto i wywalilo mnie do wyboru ch. (haslo zmienialem w zeszlym tyg i zmieniam srednio co 10-14dni) Czy to wina tego bota czy poprostu czysty przypadek?

• Byłem świadkiem jak 86 lv wypychał sobie 120 okrutny z koła ninja 20 lv i próbował dropić z niego itemy poinformowany, że zdarzenie nagrałem sugerował mi spadać brzydszymi słowami i że nic mu nie zrobią :thumbsup:

• Byłem świadkiem jak 86 lv wypychał sobie 120 okrutny z koła ninja 20 lv i próbował dropić z niego itemy poinformowany, że zdarzenie nagrałem sugerował mi spadać brzydszymi słowami i że nic mu nie zrobią :thumbsup:

taka bezkarnosc mnie irytuje

• Zdarzaja sie takie boty ktore wypychaja z kola. Jeszcze dziwniejszego widzialem jak biegalem po red lesie na metkach. Pojawil sie ninja na lv 20 i zbil mnie z daleka w jakies 2 sekundy. Jakis dmg hack czy co? Nie wiedzialem, ze to jeszcze dziala na PLu XD

Co do komunikatu o zalogowaniu na konto to na 100% nie mialo to zwiazku. Ten blad sie czesto pojawia.

• Co do komunikatu o zalogowaniu na konto to na 100% nie mialo to zwiazku. Ten blad sie czesto pojawia.

Najlepsze i tak jest jak nie wiem przez co, chcesz odpalić dwa inne clienty a odpali Ci się ten sam, dwa razy i chcesz zalogowac niby inna postać a logujesz sie na to samo konto....Zawał murowany :rofl:

• Miejcie pretensje do Kmieciaka i Reinerka bo to oni jadą na czitach i nie raz widziałem jak wypychali ludzi z koła w m1 :)

• to kmieciakBoss wypycha ludzi z koła i każdy o tym wie i nikt z tym nic nie robi

Mnie tez wypchal z kola, mało tego wepchal mnie do wody i nie moglam wyjsc xD

KmieciakSledz

Chce jeszcze dodac ze to KmieciakBoss Reinerek i ParaUnaNoche na forum ma nick Usypia, ostatnio miałam jeszcze taką sytuacje, stałam sobie w kole, Kmieciak stał koło mnie i pisał do ParaUnaNoche ze NeeQo czyli ja mam chyba rangę na - i ten Usypia mnie wypchal i zabił, na szczęście nie mialam - rangi.

• Zamiast kazdy pisac jedno i to samo „kmieciak czituje” to byscie napisali na supporta skoro na dodatek widzieliscie jak to robi.

#preczzcziterami

#tojestwojna

#:D

• Mnie tez wypchal z kola, mało tego wepchal mnie do wody i nie moglam wyjsc xD

KmieciakSledz

Chce jeszcze dodac ze to KmieciakBoss Reinerek i ParaUnaNoche na forum ma nick Usypia, ostatnio miałam jeszcze taką sytuacje, stałam sobie w kole, Kmieciak stał koło mnie i pisał do ParaUnaNoche ze NeeQo czyli ja mam chyba rangę na - i ten Usypia mnie wypchal i zabił, na szczęście nie mialam - rangi.

szon i farmazon. leci zgloszenie za fałszywe oskarzanie, w dodatku bez dowodów