Gra od nowa, jak zacząć grę na serverze polska?

• Witam, zacząłem grę od nowa z budżetem 100zl w IS. Założyłem sobie 3 konta bufka/woj/surka. Woj będzie główna postacią i chce go dobic do 61 dopóki nie zarobie na eq do groty, surke zostawić na 55 do v3 lub v2 a szamanice tez taki lvl najwyższy

W IS kupiłem rękawica 30 dni trzecia ręka 30 dni. Skrzynie szczeniaka 12 sztuk z czego 2 na sprzedaż a reszta może wyleci pecik.

Strój zombie wyleciał mi że szkaty na 30 dni za 1 razem wbiłem tam 15 wiatr.

Eq: srerbna +9 ebo+9 lwia+9 4b mix kd uchylki+4 buty na wiatr+6 naszyjnik na wiatr +6 bojowa+9

Eq zrobiłem u kowala a kasę zdobyłem już 1 dnia bo ktoś włókno węglowe wystawil za 2kk xd

Mój pomysł taki żeby zrobić 4x woj 30lvl zrobić eq na wiatr tak z 50% zdobyć rękawice z red lasu dodatkowo na szybszy drop i w świątyni dropic odlamki przez jakiś miesiąc lub dwa i zarobić na lepsze eq, dobry pomysł?

Aktualnie wszystko na autolowach z braku czasu woj w m2 expi surke i buffka po zmianki i bodzie

Dodatkowo 4x ninja na auto w m2 xd

Jakieś pomysły jak szybko zrobić lepsze eq? Z gory dzięki :)

• Jak juz sprzedaż te włókna czy tam skrzynie szczeniaka mozesz zarabiać na sprzedaży ( kup taniej sprzedaj drożej) ja zacząłem od 1w i mam juz chyba 6w na tym zarobione, moze nie duży zarobek czy cos ale jednak główna postać leje metki a w 2 zakładce przeglądam shopy wiec zawsze dodatkowo cos wpadnie 😁