Ta gra nie jest dla Ciebie dostępna. Skontaktuj się z Supportem

  • Witam Mirasy i Iwonki, mam potężny problem z klientem Metka, otóż przebywam aktualnie za granicą i korzystam z dostępnej w hotelu sieci typu "Hot Spot" która nie będę ukrywał prędkością łącza nie grzeszy. Gdy próbuję włączyć grę pojawia się piękny napis "Ta gra nie jest dla Ciebie dostępna. Skontaktuj się z Supportem". Oczywiście zwróciłem się do supportu ale bezskutecznie (co mnie nawet nie dziwi), dodam iż gra raz na niezliczoną ilość razy zatrybi po restartach laptopa, robiłem już 3 formaty całego systemu bawiłem się w konfiguracje karty sieciowej itp. Ale wszystko na marne, nie korzystam z żadnego VPNa czy innego podobnego programu. Liczę na wasze wsparcie 8)

  • Ogólnie odsyłajac go w wybrany załącznik mogłeś oszczedzić czytania i napisać że nic nie robicie w tym kierunku i lepiej zeby zaczął grac na jednym koncie bo " Nic nie jesteśmy w stanie zrobić "

  • po pierwsze ustaw klienta metin jako administrator

    po drugie wylacz funkcje antywirusa

    po 3cie sprawdz w ustawieniach niepamietam gdzie to juz bylo by poprostu siec nie blokowala ci niektorych funkcji z gier wiem ze kiedys mialem podobnie i bawilem sie po ustawieniach jakies priorytety czy cos by nie blokowaly gry podobnie z siecia i problem powinien sie rozwiazac

    musisz pamietac ze niektore sieci jezeli maja ustawione moga blokowac przesylanie danych z nektorych funkcji nie tylko systemowych ale takze gier mmo i laczenia ich z sieciami dlatego wazne jest miec dostep do sieci by mozna bylo takie ustawienia wylaczyc lub zminimalizowac

    po 4te sieci publiczne moze pomoze ustawienie domeny sieci jako domowe a nie publiczne lub host czy jakos tak

  • po pierwsze ustaw klienta metin jako administrator

    po drugie wylacz funkcje antywirusa

    po 3cie sprawdz w ustawieniach niepamietam gdzie to juz bylo by poprostu siec nie blokowala ci niektorych funkcji z gier wiem ze kiedys mialem podobnie i bawilem sie po ustawieniach jakies priorytety czy cos by nie blokowaly gry podobnie z siecia i problem powinien sie rozwiazac

    musisz pamietac ze niektore sieci jezeli maja ustawione moga blokowac przesylanie danych z nektorych funkcji nie tylko systemowych ale takze gier mmo i laczenia ich z sieciami dlatego wazne jest miec dostep do sieci by mozna bylo takie ustawienia wylaczyc lub zminimalizowac

    po 4te sieci publiczne moze pomoze ustawienie domeny sieci jako domowe a nie publiczne lub host czy jakos tak


    Czy jakoś tak ? Co za głupoty ... najlepiej doszukiwać się problemu tam gdzie go nie ma czyli po stronie użytkownika a problem jest po stronie dostawcy gry i nikt z tak zwanej administracji nie ma pojęcia jak pomóc. Kilka dni temu (5-6) też miałem taki błąd, połowy kont nie mogłem zalogować, support mi pisał coś o proxy, vpn ... a przecież gram niezmiennie od kilku miesięcy na tym samym sprzęcie, tej samej sieci. - wcześniej takich szopek nie było ?? Następnego dnia wszystkie konta logowałem bezproblemowo, aż do dziś, gdy znów pojawił się problem (na szczęście tylko 3 konta zostały do jutra unieruchomione) ...

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Najbardziej śmieszy mnie fakt, że twierdzą iż wspierają od początku (czego w OWU nie było wyszczególnione, że metin tak ma) multikonta a teraz okazuje się, że logując któreś z kolei konto aby np wpłaty sobie porobić zbierając medale na żywioł mają ludzie zablokowane konta. To co się nagle zmieniło? Osoby skarżące się na forum na ten problem nic nie zmienili. Chyba, że chodzi o jedną podstawową rzecz. Masz platform od groma a tam raptem po 2 do 5 kont, co w łatwy sposób da się sprzedać. Wspieracie multikonta czy nie, bo już nie wiem jak to z wami jest:?::!:

    A tak, zapomniałam. Lepiej milczeć, czyż nie Art ;:p

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Witam Mirasy i Iwonki, mam potężny problem z klientem Metka, otóż przebywam aktualnie za granicą i korzystam z dostępnej w hotelu sieci typu "Hot Spot" która nie będę ukrywał prędkością łącza nie grzeszy. Gdy próbuję włączyć grę pojawia się piękny napis "Ta gra nie jest dla Ciebie dostępna. Skontaktuj się z Supportem". Oczywiście zwróciłem się do supportu ale bezskutecznie (co mnie nawet nie dziwi), dodam iż gra raz na niezliczoną ilość razy zatrybi po restartach laptopa, robiłem już 3 formaty całego systemu bawiłem się w konfiguracje karty sieciowej itp. Ale wszystko na marne, nie korzystam z żadnego VPNa czy innego podobnego programu. Liczę na wasze wsparcie 8)

    Podobnie jak wy wyzej problem dotknal i mnie. Pisalem na forum o tym, a wczoraj juz nie wytrzymalem i poszlo na support ale jak to nie zadziale to lece do brytyjskiego biura konsumenta bo to jest kpina z nas graczy jako konsumenttow ze GF nic z tym nie robi i tylko trzepie kasa. A is dalej leci i caly podziej na marne przez te karygodne postepowanie i traktowanie konsumentow!

  • ja tam takich problemow niemam lepiej z

    Aktualizujcie te wasze pirackie programy i windowsy towtedy bedzie wam dzialac i wylaczcie boty ktore macie poinstalowane moze wtym tkwi problem i sie gryzie

  • ja tam takich problemow niemam lepiej z

    Aktualizujcie te wasze pirackie programy i windowsy towtedy bedzie wam dzialac i wylaczcie boty ktore macie poinstalowane moze wtym tkwi problem i sie gryzie

    Panie kolego twoje stwierdzenie jest nie na miejscu. Iz nie uzywam zadnego pirackiego oprogramowania to pop pierwsze a po drugie o czyms takim jak bot to uslyszelm ze 3 lata temu i dalej nie wiem i nie chce wiedziec jak to funkcjonuje. Wiec nic nie sugeruj stwierdzajac ze mnie ten fakt dotyczy.

    Ale coz lepiej osadzac nie znajac kogos niz napisac cos rozsadnego.

  • Kombinowałem na różne sposoby i w dalszym ciągu nie ma rozwiązania ;D Dzisiaj udało mi się odpalić gierkę na niecałą godzinę po czym logło no i problem powrócił. Myślałem że problem leży po mojej stronie z powodu słabego łącza, ale skoro więcej osób ma z tym problem od jakiegoś czasu to wystarczy tylko pogratulować Gameforgowi bo najwidoczniej znowu coś popsuli i sami nie wiedzą jak zaradzić tak jak ktoś wyżej wspomniał :mkay:

  • No robi się coraz ciekawiej :D


    Gdy uprzednio nie można było zalogować kolejnych kont - tak teraz po "blokadzie" nie działają konta które były zalogowane przed momentem ...


    ja tam takich problemow niemam lepiej z

    Aktualizujcie te wasze pirackie programy i windowsy towtedy bedzie wam dzialac i wylaczcie boty ktore macie poinstalowane moze wtym tkwi problem i sie gryzie

    Zobaczymy gdy u Ciebie pojawi się problem, może wtedy zaktualizujesz swoje szare komórki pod warunkiem, że jakieś jeszcze posiadasz.


    Moderator Ingolf:
    Posty połączono.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Tez miałem taki problem, Szele mi pomógł. Wystarczy, że odpalisz metka z internetu z telefonu i po problemie

  • Na forum bociarskim opisują ten sam problem z wywalaniem i logowaniem do gry, ponoć trzeba poczekać na aktualizacje bota. Może co niektórym to pomoże.

  • dobra po długich poszukiwaniach znalazłem takie rozwiązanie problemu:

    odinstalować klienta i metina

    skorzystać z internetu z komórki/druga opcja zmiany ip to vpn ale jest to niezgodne z regulaminem( więc robicie to na własną odpowiedzialność)

    :)

    instalujemy klienta, tworzymy nowe konto, pobieramy metina i wchodzimy do gry

    jeśli zadziałało to odłączamy internet z komórki po czym wylogowujemy się z nowego konta i logujemy na stare

  • Co za bzdury piszesz kolego. Poza tym jak juz pisałem wcześniej na forum nawet ponowna wielokrotna reinstalka metka nie pomaga. A support odpisał podobna bzdurę.

  • Co za bzdury piszesz kolego. Poza tym jak juz pisałem wcześniej na forum nawet ponowna wielokrotna reinstalka metka nie pomaga. A support odpisał podobna bzdurę.

    przeczytaj jeszcze raz, odinstalowujesz wszystko, zmieniasz ip , na tym zmienionym ip pobierasz wszystko od nowa i tworzysz nowe konto którym wchodzisz na chwilę do gry, wyłączasz grę, zmieniasz ip na stare, wylogowujesz się z nowego konta i logujesz się na stare konto, działa sprawdziłem

  • przeczytaj jeszcze raz, odinstalowujesz wszystko, zmieniasz ip , na tym zmienionym ip pobierasz wszystko od nowa i tworzysz nowe konto którym wchodzisz na chwilę do gry, wyłączasz grę, zmieniasz ip na stare, wylogowujesz się z nowego konta i logujesz się na stare konto, działa sprawdziłem

    Wiesz stary ja Tobie podziekuje za komentarze w sprawie tego problemu. Iz wzupelnosci u mnie nie dzialaja te bzdury co wypisujesz. Mozliwe ze u ciebie dziala bo nie masz tego problemu i cobys nie zrobil to metek bedzie ci dzialal jak nalezy.

  • Zmiana sieci (internet z telefonu) -> nie pomoże


    Reinstalacja gry i klienta -> nie pomoże


    Aktualizacja bota -> nie wiem, nigdy nie grałem to już niech się wypowie ktoś kompetentny w tej kwestii.




    To jest loteria i tyle... jak zaskoczy to trzeba czekać i nic się nie poradzi. W moim przypadku ostatnio było to ok 6,5h. Mam nadzieję, że zostanie to ustrojstwo jak najszybciej naprawione (wycofane) bo zniechęca do gry a chyba nie o to chodziło ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Zmiana sieci (internet z telefonu) -> nie pomoże

    Pomoże. Info bezpośrednio od GF - blokada jest na IP. Limit 10 platform w ciągu 24h na IP. Wygaśnie z listy logowań jedna, to będziesz mógł się zalogować na kolejną - 11.

    Jeżeli Twój internet z telefonu będzie wykryty jako VPN który GF ma dodany do listy zablokowanych - nie pomoże. Jeżeli masz dzielony adres IP i ktoś również gra w metina, to masz przypał.


    Niektóre VPNy działają, ale nie mogą być na liście którą zrobił GF - a jest spora. Jeżeli masz sąsiada który ma WiFi to jak użyjesz jego, to będziesz mógł odpalić grę.


    Jeżeli zalogowałeś się na platformie i pojawił się czerwony napis że gra jest niedostępna, mimo że zmieniłeś IP itd, to i tak kliknij "Graj", bo blokada będzie się pokazywać bo klient platformy GF się nie odświeżył.


    Rozmawiając z nimi powiedzieli że przekażą to do działu jako prośbę zwiększenia limitu, a co najlepsze to jak padło zapytanie i informacja że polski team nic nam nie odpowiada, to powiedzieli że nikt ich nawet o nic nie pytał i mam dać ID zgłoszenia na supporcie. :) Więc pisać do nich, może zwiększą limit - bezpośrednio do GF.


  • Trochę tu jest nieścisłości. Skoro codziennie loguje około 15-18 platform to powinienem mieć codziennie blokadę a blokada jest jakby losowo bo nie mam tego problemu każdego dnia. Kolejna sprawa blokada nie trwa 24h tylko w moim przypadku było to 6,5h, a inni gracze wskazywali czas z przedziału 8-8,5h. Także GF chyba sam nie wie jak to działa.

    A już wcale kupy się nie trzyma teoria w kontekście mojego ostatniego przypadku, gdy po pojawieniu się blokady nie mogłem zalogować kolejnych kont, ale też tych poprzednich, które były uprzednio zalogowane.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!