Zwiastuny nowej przygody - dyskusja

  • Nie pisze nic o sklepach offline z tej aktualizacji więc skąd rozkmina? Według mnie uciagnie, myślę że większe obciążenie dla serwera to postać jako sklep niż sklep offline, wystarczy że zrobią tylko 1 sklep offline na 1 konto. Fakt faktem będą ludzie co będą stawiać tego 10 ale i tak by postawili 10 postaci więc.. :D ja się jaram nowym skillem chociaż to wymaga 120... Ale dobrze że moje 2 luźne pkt nie włożyłem w ripostę tylko czekałem 😁

  • Znowu jakiś płaczek o coś dla niskiego lvla wbij 120 i będziesz mieć dojście do wszystkich map/itemów.

    W rękawicach może abs na hity xD ?

    Sury To Zło :cursing:

  • 9ty skill wygląda całkiem nieźle - szczególnie ten u szamana oraz likana.

    Mam nadzieję, że ich cooldown nie będzie wynosić 300sec jak w przypadku 6skilli dodanych jakiś czas temu.

  • Znowu jakiś płaczek o coś dla niskiego lvla wbij 120 i będziesz mieć dojście do wszystkich map/itemów.

    W rękawicach może abs na hity xD ?

    Każdy dopomina się o swoje, powinno być i dla wysokich i dla niskich lvli.

  • Kupony rozdam dzisiaj po południu i poinformuję kto wygrał. Teraz jest już zbyt późna godzina i zaraz zawijam w kimę. :P

    Siema Ascoran kiedy będzie jakieś info? Dzięki wielkie

  • Szkoda tylko, że jak się zrealizowało na koncie kod z tych loterii z puzzlami to ten już nie wchodzi. Generalnie wygrałem 3 kody na tych eventach na forum, a skorzystałem tylko z jednego :/

  • Szkoda tylko, że jak się zrealizowało na koncie kod z tych loterii z puzzlami to ten już nie wchodzi. Generalnie wygrałem 3 kody na tych eventach na forum, a skorzystałem tylko z jednego :/

    za każdym kodem dostajesz to samo, zawsze możesz użyć na buffce czy jakimś dropku

  • No nie mam za bardzo innego wyjścia, tylko niestety używając na innym koncie, jedyne co mogę wykorzystać to dodania bonów, reszta jest mi tam zbędna. Po prostu bez sensu jest to ogranieczenie

  • Pet na 7dni donnie - 15 potwory,50 pd. 3x czerwona autopotka duża, 2x niebieska, 5 dodań bonu tych zielonych do 40lvl, 5 rad pustelnika, jakieś wejściówki na dungi ale nie bylem to nie wiem jakie nawet 😁 chyba tyle wyłapałem z tego bo syf mam klasycznie w magazynie is.

  • Serio te skile to dno kolejne uderzenie palcem dla wp porazka mogli cos lepszego dac lub wgl skili nie dawac tak jak i u ressty klas beznadzieja jeszce ciekawe co z mapkami ile isa bedzie trzeba wladowac aby zrobic dt2 lub expic na mapkach

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Jeszcze ciekaw jestem tych map ile isa bedzie trzeba aby zrobic dunga lub expic tam a przede wszytskim ile bledow i bugów bedzie po tej aktualizacji.


    Mogli by dac talizmany do dropu z metkow bosow aby wbic je na 200 a nie tylko is i zodiak z ktorego trafic talik to jak w lotto

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

  • Ja liczyłem na jakiś skill na odległość dla bodego bo ma wszystko z bliska, to jako jedyna klasa wojownik dostał body i mental to samo... Kijowo nie dość że cena będzie dużo większą bo najwięcej jest wojowników to każdy ma to samo...

  • skil jak skil ale tu może chodzić o coś innego, każdy nowy skil ma bonus do precyzji 20% na P i jest też w opisie patcha nowy skil "precyzja", prawdopodobnie jest to ta tarcza w pasku z dowodzeniem. Może będzie to dawać szanse na jakiś ogromny dmg który np omija absy czy umy .

    Nie podoba mi się tylko skil helera który daje całej grupie szanse na ominięcie obrażeń, jesli to będzie coś jak księga nieśmiertelności dla peta to troche lipa.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Ascoran

    Closed the thread.