Zwiastuny nowej przygody - dyskusja

  • Wreście mental dostanie aure i rozwali wszystko :D

    Sury To Zło :cursing:

  • Podpowiedź nazbyt oczywista, żywioł na nowej mapie to ZIEMIA, a to szkolenie i trenowanie to nic innego jak miksowanie EQ i talizmanów. Welcome to IS.

  • Wreście mental dostanie aure i rozwali wszystko :D

    Nie mental dostanie rozpro i bedziesz musial skonczyc gre XD

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Nowy skill spoko ale nie chce mi się dalej expić 😅 chyba że to będzie skill który można wbijać jak riposty czy coś.. to spoko. Jeśli zrobią coś ponad P, to zmieni to diamentralnie grę, chociaż nie powiem nie pogardzę aurą miecza która daje 1000 wartości ataku 😅 jakieś sugestie jaki będzie poziom? Excellent?

    Już to widzę oczami wyobraźni lata sobie taki dzielny wojownik po M1, podbiega do niego jakaś elegancka szamanka w stalce i czerwonych pończoszkach. Wywiązuje się dialog:

    Szamanka: wow co to za złota "arła"? Nie grałam 3 lat

    Dzielny wojownik: wbiłem na "E"

    Szamanka: "E"? Co to?

    Dzielny wojownik: skrót od "Elo idę pograć w Gothica" xD

  • Jeśli byłby to nowy poziom skilli to nie koniecznie musiałoby to oznaczać wzmocnienie wartości ataku, a np do każdego skilla dodanie nowego efektu typu omdlenie, przebicie, krwawienie itp lub jeszcze inne czego obecnie w grze nie ma.
    Myślę, że to ogólnie dobry pomysł (z resztą pisałem kiedyś o tym w propozycjach zmian) bo obecnie nawet większość dropków ma skille P i książki, kamienie i oz są nieopłacalne do dropienia. A gdyby z tych rzeczy craftować jakiś super mega kamień na który np potrzeba 5x ku danej umiejętności + kamień duchowy + oz danej umiejętności to handel tymi rzeczami by wrócił, co również może pomóc nowym graczom (o ile tacy jeszcze są) w zarobku.


    Ewentualnie mogą to być doskonalenie umiejętności konnych i dalsze rozwijanie misji konnych. :)

    "Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli.."

  • Co znaczy krok jeśli się nie znamy kierunku ani celu :/

    Znaczy tylko tyle że można krążyć bez celu, i tu nawet obracająca moneta nie pomoże :hail:

    Jeśli szukasz celu i głębszego sensu gry komputerowej to już źle :P

    A tak serio, to kierunek już znasz --> lvl up; zatoczysz koło, jak na nowo zaczniesz zdobywać nabite już levele, co miałoby miejsce jedynie przy grze inną postacią

  • Co jest?Tak fajnie się czytało posty i co koniec?Te wszystkie opisane zapowiedzi są bardzo tajemnicze a zarazem trochę zbyt oczywiste.Zwiekszenie lvl,nowa mapa,skile na pewno ożywią rozgrywkę.Jako że grywam w metin2 od 10 lat marzy mi się coś podobnego jak wtedy gdy otworzono grote i całe przy tym poruszenie wśród graczy.Dużo wtedy graczy doszło,bo wydaje mi się że i reklama była większa.Piszę to podczas gorączki 38.5 więc może się coś nie zgadzacie za to przepraszam:)Thx.

    :shinsoo:

  • Co jest?Tak fajnie się czytało posty i co koniec?Te wszystkie opisane zapowiedzi są bardzo tajemnicze a zarazem trochę zbyt oczywiste.Zwiekszenie lvl,nowa mapa,skile na pewno ożywią rozgrywkę.Jako że grywam w metin2 od 10 lat marzy mi się coś podobnego jak wtedy gdy otworzono grote i całe przy tym poruszenie wśród graczy.Dużo wtedy graczy doszło,bo wydaje mi się że i reklama była większa.Piszę to podczas gorączki 38.5 więc może się coś nie zgadzacie za to przepraszam:)Thx.

    Nie ma się co gorączkować, pewnie jak zawsze gracze sprawdzą co i jak, zostaną na dłużej lub odpłyną.

  • Pewnie od jutra będą nowe zapowiedzi, ponieważ przez weekend firma nie pracuje, a każdego dnia otrzymywaliśmy od nich wiadomość z informacją ("zapowiedzią") dla Was.

    Jutrzejsza zapowiedz bedzie taka ze pojawi sie nowy boss bedzie ciezko zbic i bedzie respil sie raz w tygodniu jego nazwa to Ingolf Przebudzenia i za nie zbicie go otrzymuje sie bana 24h na czat a za zbicie wylatuja przedmioty nikomu nie potrzebne nie do handlu i ktorych nie da sie sellac u handlarki xd

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Zwiastun czwarty!


    Czy jesteś prawdziwym wojownikiem? Doskonal swoje umiejętności i spraw by ziemia zadrżała.

    Nowe szkolenie umiejętnośći, P już nie będzie maxem, Bedzie najpierw punkty, M, G, P, i powiedzmy konccowe T.

  • Wydaje mi sie bardziej ze to bedzie calkowicie nowy skil np to co ponoc w plikach ktos niedawno znalazl i niby ze to dla likana ten skill 68e2822f05ebf.jpg

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • To wygląda jak shuriken 😁 a co jeśli planują zrobić nowe klasy jak Body/mental to jakaś 3 dla każdej z postaci?

  • To wygląda jak shuriken 😁 a co jeśli planują zrobić nowe klasy jak Body/mental to jakaś 3 dla każdej z postaci?

    Bardziej prawdopodobna by byla 2ga klasa dla likana bo jednak jest tylko jedna ;) i do tego nowe skille dla kazdej z klas

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Wydaje mi sie bardziej ze to bedzie calkowicie nowy skil np to co ponoc w plikach ktos niedawno znalazl i niby ze to dla likana ten skill 68e2822f05ebf.jpg

    Może druga profesja dla likana :/


    Zwiastun piąty!


    Krok po kroku wspinaj się na nieznane wysokości

    Coś podobnego do DT albo DC tylko o wiele trudniejsze :-)


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • Coś podobnego do DT albo DC tylko o wiele trudniejsze :-)

    Pewnie tak, może lepsze profity będą albo chociaż nie tak monotonne przechodzenie jak w DT 😁

  • DT żywiołowe- przejdzie ten, kto ma bonus na dany żywioł, reszta automatycznie wywalana do m1.

  • Wydaje mi sie bardziej ze to bedzie calkowicie nowy skil np to co ponoc w plikach ktos niedawno znalazl i niby ze to dla likana ten skill 68e2822f05ebf.jpg

    586817dfbc572.png

    W szkle handlu znalazło się takie coś :/


    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem wyświetlanie screena.

  • W szkle handlu znalazło się takie coś :/

    Ta paranoja i trauma to dla tych co będą nadal grać w metka...


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem hyperlink.

  • W szkle handlu znalazło się takie coś :/

    To jest przez wprowadzenie szkla.. bo webzen nie skonfigurowal szkla pod itemy dostepne w grze tylko wklepal WSZYSTKIE itemy jakie sa dostepne w plikach.. te kamienie sa od samego poczatku w plikach lecz nie sa dostepne w grze


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem hyperlink.

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • DT z żywiołami, każde piętro inny żywioł :)) Nie liczyłbym na kowala, który nie pali, a kowal z większą szansą na ulepszanie niewiele zmieni bo nikt przecież nie będzie zodiaków na +9 tam kuć. Broni mroku też jest garstka i też jest to nieopłacalne.