Prezentacja Gildii OldGods

• Jesteśmy małą grupą graczy, która po prawie 8 latach przerwy,
    postanowiła ponownie podążać dawnymi ścieżkami...

Wielu z was utraciło ducha walki, lecz Ci, którzy wciąż go pamiętają,

wspólnie z nami przebudzą go w sobie.

Jeżeli Tobie także brakuje wojen gildii, wspólnych wypadów,

gry oraz wieczornych dysput na komunikatorze -

dołącz do nas.

Jako gildia - dopiero zaczynamy - chcemy zbudować gildie razem z wami

Jako powracający gracze - oferujemy dojrzałe towarzystwo, doświadczenie i aktywność

Posiadamy Discord, jesteśmy aktywni codziennie.

Kontakt :
    lider Gildii - Enochiam

Prawa ręka - KociKitku, R3Ne

• Zapraszamy do gildii - Jeśli ktoś pamięta czasy twierdzy tym bardziej ! Niegdyś grałem ninją TheSilent, byłem liderem gildii BoskiWiatr :) Może ktoś z tej gildii jeszcze się tu kręci?

• Witam, Chciał bym wrócić do gry po 8 latach przerwy. nie posiadam zadnego konta wysoko levelovego ponieważ oddałem je Gildii jak kończyłem grać na s6 czy tez s 16. moje postacie to MalaNinja,Neomi,Warmi,Ulisses.Kara. czy macie jakieś kryteria odnoście werbowania do Gildii? pozdrawiam :)

• Witam, Chciał bym wrócić do gry po 8 latach przerwy. nie posiadam zadnego konta wysoko levelovego ponieważ oddałem je Gildii jak kończyłem grać na s6 czy tez s 16. moje postacie to MalaNinja,Neomi,Warmi,Ulisses.Kara. czy macie jakieś kryteria odnoście werbowania do Gildii? pozdrawiam :)

Złapiemy się w grze :)Na ten moment trudno mówić o jakiś bardzo wygórowanych kryteriach bo sami jako gildia dopiero się rozwijamy, natomiast mile widziane osoby z jakimś doświadczeniem w grze i w życiu :p