Ban - takiej histori tu jeszcze nie było.

• Witam kupiłem dzisiaj koło 15 smocze monety gram sobie jak zawsze kulturka 100% 75% czasu expie.

A tu nagle :

0705104beb9a53fc362647709eecbfa1.png

dodam,że kupowałem nie za takie sumy juz SM i żadnych problemów nie było.

PS: Nie płaciłem przez PayPal tylko opcją przez karte kredytową.

Czytam i na PayPalu trwa to do 90dni.Rozumiem,że eq całe które do expa kupiłem na 7/14 dni i założyłem to minie mi tego czas,a wy mi dopiero potem konto odblokujecie?

Napisałem lecz wiadomość otrzymałem,że trzeba czekać.

Jest to śmieszne dla mnie.Bo ja nie mam zwrotu pieniedzy ani nie zgłaszałem nic.
    Pieniądze z konta pobrało mi z karty.

• Musi napisać do działu płatności przyjmują zgłoszenia w języku angielskim i niemieckim.

Musisz dokładnie zrobić o co Cie po proszą i odblokują Ci konto.
    Dość częsty jest ten problem.

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

• Musi napisać do działu płatności przyjmują zgłoszenia w języku angielskim i niemieckim.

Musisz dokładnie zrobić o co Cie po proszą i odblokują Ci konto.
    Dość częsty jest ten problem.

Pisałem co mogę zrobić.Mam czekać.

Śmieszne to jest,że zamiast napisać i poczekać na banicje mnie wysłali jakby to moja wina była.

Przecież to nie moja wina,ja płacilem kartą i zaakcpetowali płatność pobrało mi z konta.

Opisałem wszystko im i jedyne się dowiedziałem,że mam czekać.

Zapewne zabiore te 260Sm i mnie juz nie zobaczą,a konto usune xD

Przecież kupiłem za nie tylko do expa rzeczy więc nawet nie mam z czym uciec.

• To trzeba czekać lecz pocieszenie, że tam pracują 7 dni w tygodniu i dość szybko to ogarniają.

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

• Mialem raz takiego bana za zaladowanie sm xD system "wykryl" badz "pomyslal" ze karta ktora dokonano platnosci zostala skradziona i dostalem blokade niby perm ale do odwolania.. cale to zdarzenie trwalo mniej niz 48h bo na supporcie bilingu dosyc szybko odpisali.. i prosili mnie o skan dowodu osobistego i skan karty z zamazanymi srodkowymi liczbami i dosyc sprawnie to poszlo..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Przecież to jest śmieszne.Proszę oto ich kolejna odpowiedz :

76fc423f3e67ecb1728662a0f9021a20.png

Dziękuję za zapytanie.

WERSJA NA PL:

Niniejszym informujemy, że konto zostało trwale zablokowane z powodu nieuczciwych działań i nie będziemy go reaktywować.

Należy pamiętać, że ta decyzja jest ostateczna. Nie będzie żadnej innej odpowiedzi.

Pamiętaj, że zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia dowolnej odpowiedzi dotyczącej tego tematu bez żadnej odpowiedzi.

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,

Ringkeeper

Wsparcie rozliczeniowe Gameforge

Czy może ktoś z administracji się wypowiedzieć ?

* Pieniądze z konta pobrało

* Przedmioty czasowe za nie mi przepadły

* Konto zbanowane

Na koncie kupony :

1x 1000 SM

7 x 50 SM

A ja za 260SM zostałem stale zbanowany jeszcze nie z mojej winy,ja bym nawet dał dodatkowe te 50zł.

• Odpowiedz od administracji dostales. Cytujesz ja. Nie spodziewaj sie tutaj reakcji poniewaz dzial zajmujacy sie platnosciami kontaktuje sie w sposob jaki to otrzymales.

Zainteresuj sie moze sytuacja opisana w pierwszej wiadomosci. Zamowienie Paypal najpierw zostalo oplacone (SM przydzielone) a pozniej wycofane (z punktu widzenia GF nie dostali zaplaty za SM). Dlaczego pieniadze zostaly wycofane i gdzie teraz sa?

• Jedyne co mi przychodzi to podać do sądu gf.

Odpowiedz od administracji dostales. Cytujesz ja. Nie spodziewaj sie tutaj reakcji poniewaz dzial zajmujacy sie platnosciami kontaktuje sie w sposob jaki to otrzymales.

Zainteresuj sie moze sytuacja opisana w pierwszej wiadomosci. Zamowienie Paypal najpierw zostalo oplacone (SM przydzielone) a pozniej wycofane (z punktu widzenia GF nie dostali zaplaty za SM). Dlaczego pieniadze zostaly wycofane i gdzie teraz sa?

Pisałem ja ich nie mam.Skoro płaciłem kartą i mi pobrało to jak nawet miałbym odzyskać je.

• Dziwna sprawa szkoda że nie masz jak się odwołać miałem taka sama sytuacje że kasa mi znikła z konta ale SM też nie dostałem pisałem na suport i okazało się że pośrednik nawalił (PayPal).

Z tego co na pisałeś to nie twoja winna po proś może kogoś z Adminów może niech się wstawi za tobą i spróbuje wyjaśnić cała sytuacje i powodzenia.

[size=10]„Człowieka nie należy oceniać po słowach, lecz po czynach”

ChupS

kacpersprys

CiekawY

• Dziwna sprawa szkoda że nie masz jak się odwołać miałem taka sama sytuacje że kasa mi znikła z konta ale SM też nie dostałem pisałem na suport i okazało się że pośrednik nawalił (PayPal).

Z tego co na pisałeś to nie twoja winna po proś może kogoś z Adminów może niech się wstawi za tobą i spróbuje wyjaśnić cała sytuacje i powodzenia.

"

Należy pamiętać, że ta decyzja jest ostateczna. Nie będzie żadnej innej odpowiedzi.

Pamiętaj, że zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia dowolnej odpowiedzi dotyczącej tego tematu bez żadnej odpowiedzi."

Czyli już nic nie mogę zrobić.Mogli nawet mi zabrać kupon o wartosci 1000 SM z konta.
    Ale zbanować konto full pro miałem za 260 SM. To jest już porażką.

• Próbowałeś kontaktu z Paypal?

Może po weryfikacji zwrócili Ci środki (kilka dni)?

Nie otrzymałem zwrotu pieniędzy.Nie otrzymałem potwierdzenia płatności na maila.

Otworzyło mi się okno w metinie podaj nr karty data kod cvc podpis.Podałem.

Doladowało.Nie mam nic z PayPalem ani z tym wspólnego jedynie mam potwierdzenie z konta ze kwota została taka pobrana.

Nic na tym w sumie nie pisze tylko ,że dla Gameforge 4D GmbH

Nic więcej nie mam.Okradziony się czuje przez firmę Gameforge 4D GmbH.

Do tego kontakt tylko w języku ENG i DE jakbym nie znał ? To co już pozamiatane.

Więc to wszystko moim zdaniem jest jeden wielki przekręt.

• JEstem ciekaw , może sie nie znam ale jezeli płacił przez posrenika to jemu pieniadze nzikają z konta sa zablokowane na koncie i nie da się ich cofnac a pośrdenik daje za nas gwarancje do GF, że GF otrzyma te pieniadze po to jest ten pośrednik , wiec czemu ban na stałe jak to wina lezy u pośrednika? to GF jest po.... gry nie potrafia dobrze zrobić chetara twierdza ze maja sprawnego że hoho i tu banuja jak wina lezy po stronie pośrednika, z którym oni maja podpisana umowę a nie my!!!!

• Oszukany przez GF? Z pierwszego mejla wynika, ze firma nie dostała (pisząc w skrócie) zapłaty za przekazane SM i to ma być oszustwo?

Już nie wiem jak prościej napisać, żebyś zrozumiał. Poszukaj na internecie numeru kontaktowego do swojego banku. Weź do ręki telefon. Wykręć ten numer. Spytaj konsultanta o szczegóły transakcji (powiedz także, że masz informację od odbiorcy, że środki zostały cofnięte).

Ewentualnie możesz iść osobiście do banku i zapytać w oddziale.

Jakby mnie spotkała taka sytuacja w następnych minutach po taki e-mailu bym tłukł bank. Płaciłeś kartą więc "zleciłeś" bankowi realizację przelewu, z którym widocznie jest problem. Czyż nie?

JEstem ciekaw , może sie nie znam ale jezeli płacił przez posrenika to jemu pieniadze nzikają z konta sa zablokowane na koncie i nie da się ich cofnac a pośrdenik daje za nas gwarancje do GF, że GF otrzyma te pieniadze po to jest ten pośrednik , wiec czemu ban na stałe jak to wina lezy u pośrednika? to GF jest po.... gry nie potrafia dobrze zrobić chetara twierdza ze maja sprawnego że hoho i tu banuja jak wina lezy po stronie pośrednika, z którym oni maja podpisana umowę a nie my!!!!

Umowę? Pierwsze słyszę, żeby bank podpisywał z kimś umowę na dysponowanie moimi pieniędzmi. Oni realizują zlecane przelewy.

Połączyłem Frescco.

• Okej, jeśli zeszły Ci środki, to zrób sobie wydruk z dokonanej transakcji. Zrób również wydruk zgłoszenia jakie poszło na płatności GF i udaj się do oddziału banku. Powinni Ci tam udzielić informacji, do kogo przesłane zostały środki lub co się z nimi stało.

Kiedyś dokonałam płatności na rzecz GF za pomocą Przelewów24, niestety nie wpisałam tytułu przelewu - Smocze nie zostały doładowane, a pośrednik pomiędzy mną, a GF nie mając informacji o tytule nie przelał im tych pieniędzy - został zrobiony zwrot do 3 dni.

Najmniej przyjemny w tym zdarzeniu z tego co piszesz, to fakt, że dostałeś Smocze Monety, po czym blokadę, bo gdzieś zawieruszyły się środki, tak?

Edit: SauBaar - użytkownikowi koniecmetka raczej chodziło o pośrednika typu Dotpay, PayPal etc.

SpxhKSF.jpg

<3

• Napisali że decyzja jest ostateczna, jeśli pieniądze zostały pobrane to myślę że to kwalifikuje się jako złodziejstwo ze strony GF. Sami przyjęli tak twarde stanowisko. Są tak pewni i tak potraktowali tą sprawę.

• Niech najpierw halloween spróbuje dociec co się stało ze środkami.

Jak będzie wiedział, to będzie mógł przedstawić firmie pełny obraz sytuacji i cokolwiek dalej działać w sprawie.

Tylko niestety potrzeba czasu.

Co jak co, ale nie popuszczaj sprawy ;)

Pozdrowienia!

SpxhKSF.jpg

<3

• Umowę? Pierwsze słyszę, żeby bank podpisywał z kimś umowę na dysponowanie moimi pieniędzmi. Oni realizują zlecane przelewy.

z tego co wiem to nie jak ja robie przelew to idzie na konto nie gf tylko pośrednika , wiec czytaj ze zrozumieniem to jest jak na allegro robisz pzrlew posrednik payyou nim jest daje informację i zarazem gwarancje spzredającemu , śrdoki, tak to działa więc GF dostało informacje o takim przelewie bo, własnie taka rola pośrednika, że to oni w tym momencie przeleaja kase do gf, a dopiero bank przelewa na konto tego posrednika w innym pzypadku Panie mądralo jak robie przelw i kupuje sm to bym zcekał ponad dzień az bank przeleje kase do gf i oni sobie to zaksięguja gdyz jakbys nie wiedział banki nie księguja cały zcas po to sa sesje w bankach, i tu ci podam przykład kupujesz ms w sobote wieczorem to bys je otrzymał w poniedziałek, a nie zaraz w sobote jakto ma miejsce. Więc jak gf przelało sm to pośrednik dał im informacje o takim przelewie i niech gf sobie ta sprawe załatwia z posrednikiem.

Zobacz sobie, że jak robisz przelew to nie płacisz na konto Gf tylko posrednika mam nadzieje , że zrozumiałeś

• Miałem podobny problem z doładowaniem SM metodą credit card, chociaż nie wiem możliwe że jeszcze mam tego nie sprawdzałem bo ostatnio nie doładowywałem SM. Ostatnia wiadomość od supportu billingu brzmiała tak:

Code
    1. transakcje są odrzucane przez bank / wystawcę karty kredytowej. Ze względu na ochronę danych nie otrzymujemy informacji dlaczego

Ważność karty była, środki też. To też sprawdziłem tą metodę na innej społeczności tego samego dnia a tam wszystko działa.
    Więc nie wiem co może być nie tak ale dowiem się jak będę chciał ponownie doładować SM. Za to metoda poprzez PaySafeCard zadziałała. :D:

:thumbsup:

• koniecmetka możliwe, ze tak jest. Robiąc zakup na oficjalnej stronie niezbyt patrzę na nazwę odbiorcy.

W tej sprawie jednak zamiast od razu oskarżać kogoś o złodziejstwo lepiej spytać wszystkie elementy biorące udział w przepływie pieniądza. W końcu gdzieś te pieniądze są.

Morze nie powinienem się wypowiadać bo to nie moja sprawa ale jemu bardziej chyba chodzi o konto niż o te 50 zł :)

Kasę bank pewnie w końcu oda jak ktoś tym zainteresuje ale na konto dostał stałego bana za zakup SM i to jest dziwne.

[size=10]„Człowieka nie należy oceniać po słowach, lecz po czynach”

ChupS

kacpersprys

CiekawY

• Dobrze byłem w banku.Pani sprawdziła transakcję dokładnie do kogo została wysłana i td. Niczego nowego mi nie powiedziała.Jedynie czego się dowiedziałem,że ze strony banku wszystko przebiegło pomyślnie.I w razie zwrotów ew.problemów prosimy się kontaktować z firmą u której była zamawiana usługa.Z tego co wywnioskowałem firma Gameforge 4D GmbH korzysta wyłącznie z usług jakie oferuje PayPal. Czyli bierze pieniądze z karty i przekazuje na PayPal'a Gameforge 4D GmbH.Skoro firma w ramach podziękowania za zakup nazwała mnie oszustem.

"zablokowane z powodu nieuczciwych działań" Nigdy nikogo nie oszukałem,nie grałem na hackach,ani nic z tych rzeczy.

Ja za to śmiało mogę powiedzieć w wyniku NIEUCZCIWNYCH DZIAŁAŃ Gameforge 4D straciłem pieniądze + konto które jak wyceniłem było warte x200 razy tyle.

Gameforge 4D do teraz nie może mi odpowiedzieć skoro niby nie dostali pieniędzy to dlaczego wydali mi Smocze Monety ?

I skoro ich okradłem to dlaczego na 50 PLN nie na 1000.Powiedziałem,że jeżeli zostali z mojej winy stratni.Z chęcią przeleje im jeszcze raz 50.00 PLN ale niech mi konto odblokują nie zgodzili się.Nie chcą iść na kompromis ani porozumienie.

W takim wypadku poczekam do końca następnego tygodnia.Jeżeli nie otrzymam zwrotu gotówki nie pozostaje mi nic innego jak wkroczyć na drogę sądowa z Gameforge 4D.