Rozmowy konTROLLowane Polyphemos

  • jak teraz jest z systemem zgłoszeń? Czy po zgłoszeniu bota i wrzuceniu filmu na suport, jak jedzie na wh taka osoba jest banowana stałą blokadą, czy jest tak śmiesznie jak było za czasów Jawy: po takim zgłoszeniu i dowodach na tacy taka postać dostawala tylko nadzór , potrafiła grać kolejne tygodnie na "odpałach" i 105+ wbić mimo tak "surowej " kary

  • jak teraz jest z systemem zgłoszeń? Czy po zgłoszeniu bota i wrzuceniu filmu na suport, jak jedzie na wh taka osoba jest banowana stałą blokadą, czy jest tak śmiesznie jak było za czasów Jawy: po takim zgłoszeniu i dowodach na tacy taka postać dostawala tylko nadzór , potrafiła grać kolejne tygodnie na "odpałach" i 105+ wbić mimo tak "surowej " kary

    Na takie pytania odpowie gm, ja nie wiem

    fCRXcpd.png

  • wlaśnie od nich dostać odpowiedź to jak nie spotkać bota podczas gry xD

    Wypraszam sobie :p na jawie botów nie było w późniejszym czasie serwera :3


    A bot chyba dostaje nadzór, ale jak ja pamiętam jak zgłaszałem na jawie boty to szybko leciały czasami nawet następnego dnia ich nie było. :)


    Pozdrawiam Dasha :3 tam jeszcze chyba Fato był z tych których pamiętam :)


    Więc jawa tak na wiosnę 2019 była czysta od botów a jeśli jakieś były to łapały w miarę szybko bana. A rynek był w 99% tworzony przez graczy. Mimo tego że graczy dużo nie było to rynek na jinno był i o ulepszacze czy jakieś itemy nie było wcale aż tak trudno.

    I mimo tej małej ilości graczy to i tak na spotach Gracze byli i ciężko było dorwać na BO spota czystego albo w V1. ;)


    Więc tak przy okazji obalam mit Jawy jako serwera botów i bez żadnych graczy/aktywności. ;)


    Miłego dnia!

  • To zależy od gma kiedyś na elaresie był taki co codziennie wszystkie boty banowal aż się komuś znudziło albo GF dał permanentny . A teraz nie ma gmow z powołania. Bo biegać po 3h i szukać z ludźmi niedobitków botów po mapach już się nie chce. Na Bałtyku szukać nie trzeba na 40 osób w M1/2 może 1 to gracz:-)

  • To zależy od gma kiedyś na elaresie był taki co codziennie wszystkie boty banowal aż się komuś znudziło albo GF dał permanentny . A teraz nie ma gmow z powołania. Bo biegać po 3h i szukać z ludźmi niedobitków botów po mapach już się nie chce. Na Bałtyku szukać nie trzeba na 40 osób w M1/2 może 1 to gracz:-)

    Nie no, aż tragicznie nie jest przyjemniej nie na chunjo, na chunjo boty nie biją metinów tylko spoty zgarniają, a tak to ludzie dropia sobie w M2 i M1 :3 więc czil totalny. Zapraszam do żółtych

  • Witam serdecznie :) Czy da się na bałtyku grac nie ładując SM ?

  • Gralem na Jawie od poczatku i przez pierwsze 2 miesiace byla tragedia z botami. Pozniej troche sie uspokoilo jak nie bylo eventow. Powrót eventow i botów więcej jak graczy. Zgłosiłem lekko 30 takich, wszystkie postacie miały nadzór, bily codziennie w tych samych miejscach , kilku z nich nawet wbilo 105 . Obalam mit z szybkim banowaniem i czystym serwerem. Fakt pojawił się Nowy gm i banowal jak się do niego pisalo (nie pamiętam nazwy), lecz tylko on reagował i boty też się uczą było ich pelno, tylko pojawiła się wzmianka że GM dostępny i boty logaly. I pytanie dlaczego zgłoszenie na support z filmem (dowodem) nie banuje takich postaci?

  • Pozdrawiam 😁🖖

    :lovemetin:

  • Gralem na Jawie od poczatku i przez pierwsze 2 miesiace byla tragedia z botami. Pozniej troche sie uspokoilo jak nie bylo eventow. Powrót eventow i botów więcej jak graczy. Zgłosiłem lekko 30 takich, wszystkie postacie miały nadzór, bily codziennie w tych samych miejscach , kilku z nich nawet wbilo 105 . Obalam mit z szybkim banowaniem i czystym serwerem. Fakt pojawił się Nowy gm i banowal jak się do niego pisalo (nie pamiętam nazwy), lecz tylko on reagował i boty też się uczą było ich pelno, tylko pojawiła się wzmianka że GM dostępny i boty logaly. I pytanie dlaczego zgłoszenie na support z filmem (dowodem) nie banuje takich postaci?

    Co do zgłoszenia nie wiem, I tak samo startu serwera też nie pamiętam ja mówię o wiośnie 2019 czyli nie cały rok po starcie serwera o ile się nie mylę, na starcie zawsze są boty bo ludzie z tych botów to yangi potem sprzedają czy coś co oczywiście jest nielegalne ale to boty :P


    Jedyne co przypuszczam odnośnie zgłaszania na support to, to że w takim wypadku GM musi zweryfikować czy ten gracz ma faktycznie bota, jak wiadomo nagranie można sfabrykować a znowuż dorwanie takiego na gorącym uczynku nie jest takie proste + samemu musisz latać i banować a to trzeba znaleźć :)


    Na jawie raz się śmiałem z jednej laski co na bocie leciała miała około 17lv mówiła że bana i tak niedostanie i wiesz co? od tamtej pory jej nie widziałem XD


    Na starcie serwera ciężko jest zapanować nad botami, nie ważne ile to by gmów nie było jedna osoba zrobi sobie takich kont 10 i ma 10 botów a tacy wiedzą jak oszukać system i nawet jak dostaną bana to zaraz następne tworzą ;p


    Ja się na tym nie znam, nigdy nie grałem, ale na forum znajdziesz takich co wiedzą ;) (podpowiedź szukaj na Polsce)

  • Do kogo mogę się zwrócić jak od 5 dni nie otrzymuje odpowiedzi od naszego supportu chodzi o wymianę lizaka...

  • Otwierałem skrzynki z isa i w opisie był lizak potęgi a otrzymałem lizaka magii. Akarin na strimie mówił, że im wymienili.

    Nie wiem kto to jest Akarin i pierwszy raz słyszę żeby komukolwiek zamienili cokolwiek z Is, skrzynka to loteria, więc raczej się nie da. + była informacja na forum od teamu w tej sprawie z lizakami

  • Nie wiem kto to jest Akarin i pierwszy raz słyszę żeby komukolwiek zamienili cokolwiek z Is, skrzynka to loteria, więc raczej się nie da. + była informacja na forum od teamu w tej sprawie z lizakami

    Zostałem wprowadzony w błąd, dlatego składam reklamacje proste. Gdyby było napisane, że z tej skrzynki leci tylko lizak magii to bym jej nie otwierał.

  • Zostałem wprowadzony w błąd, dlatego składam reklamacje proste. Gdyby było napisane, że z tej skrzynki leci tylko lizak magii to bym jej nie otwierał.

    Informacja była na forum, a reklamacji chyba nie ma na lizaczki z IS'u xD


    A ten akaris to może być jakiś youtuber a takich się wspiera cnie więc może dlatego dostał wymianę.


    Czekaj na odp od supporrtu

  • Witam serdecznie :) Czy da się na bałtyku grac nie ładując SM ?

    Nie, chyba że kręci cię bieganie w eq +4

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Nie, chyba że kręci cię bieganie w eq +4

    po prostu wy młodzi nie umiecie grać!!
    xD

    na luzaku da sie zrobic w dwa dni fajna postke 30lvl z eq +7 nawet 8. Tyle ze trzeba miec farta zeby... akurat nie bylo botow :D

  • po prostu wy młodzi nie umiecie grać!!
    xD

    na luzaku da sie zrobic w dwa dni fajna postke 30lvl z eq +7 nawet 8. Tyle ze trzeba miec farta zeby... akurat nie bylo botow :D

    I kowal wszystko ulepszał, albo z pierwszego metka poleciała aura :thumbsup:

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • ja wydałem na Is'a a i tak mam eq +4 -,- a są tacy co złotówki nie wywalili i mają z 40 lvle

    No akurat wbicie levela to pikuś bo w eq+4 stawiasz autolowy na male spoty i sie nie martwisz, tyle że nie masz potem pieniędzy na dalszy rozwój postaci i koło się zamyka, trzeba liczyć na aure lub kd+4 z metka

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd