Rozmowy konTROLLowane Polyphemos

  • chyba zbuffowany, CI co przyszli po tygrysie mogą sobie odpuścić, boss to była droga do egzo rad i innych ułatwień. ten boss już tu nie padnie nigdy chyba że go znerfią

    Na TigerGhost nadal zbijają bez większych problemów.

  • Co to TigerGhost?

    :shinsoo:

  • Serwer dla influencerów podobny do Polyphemos. Żeby tam grać trzeba mieć kod od youtubera, który nagrywa z metka. Niestety żaden z Polskich youtuberów nie miał tego zaszczytu :D Na TigerGhost mają codziennie eventy typu drop rad, zmianek, dodań itd.

  • co Ty gadasz jak od buffa bossa jeszcze nie padł

    W zachodnim klastrze przerwę konserwacyjną mieli we wtorek, a na yt był stream w czwartek ze zbijania bossa, więc już po aktualizacji.

    Co to TigerGhost?

    Serwer w zachodnim klastrze, trzeba mieć kod od ytbera, żeby tam grać.

  • W zachodnim klastrze przerwę konserwacyjną mieli we wtorek, a na yt był stream w czwartek ze zbijania bossa, więc już po aktualizacji.

    Serwer w zachodnim klastrze, trzeba mieć kod od ytbera, żeby tam grać.


    Aktualizacja nie ma nic do tego :) Bossy zostały wzmocnione w piątek, a nie we wtorek, środę czy czwartek. Więc skoro oglądałeś streama w czwartek to wszystko się zgadza. W czwartek bossy były jeszcze łatwe, w piątek o godzinie 10 boss był ok, a o 15 już bum nie dało się zbić :)

  • Aktualizacja nie ma nic do tego :) Bossy zostały wzmocnione w piątek, a nie we wtorek, środę czy czwartek. Więc skoro oglądałeś streama w czwartek to wszystko się zgadza. W czwartek bossy były jeszcze łatwe, w piątek o godzinie 10 boss był ok, a o 15 już bum nie dało się zbić :)

    Archerka ma racje, sabal pokazywał ranking i sam sie z tego śmiał. Nikt nie może zbić bossa a na tamtym serwie mają mocno rozwinięte postacie

  • Ok.Czy ten serwer jest oficjalnie wspierany przez Gameforge?

    :shinsoo:

  • Ej, ale ja nie skończyłam gry na Polyphemos! :P Po prostu przez najbliższy miesiąc nie mam czasu na takie zabawy i dlatego nic nie planuję tam robić.

  • props ze chce wam sie na nowo na innym serverze grac co po czasie mniej ludzi bedzie i za miesiac-kilka rok znowu nowy bedzie i znowu na nowy pójdziecie ;)


    GG:68460527

  • Co kto lubi. Mi właśnie najbardziej podoba się ta początkowa faza serwera. Po tym roku serwer robi sie już zastany i nudny, mało dynamiczny podobnie jak i dynamika rozwoju postaci siada. Po części pewnie też kwestia sentymentu (to pewnie główny powód dla większości, aby jeszcze grać w tą gre), wczesne etapy gry najbardziej przypominają starego dobrego metina.

  • Widzę martwy ten wątek jak zaangażowanie GMów w banowanie botów.


    Może by się wypowiedział któryś z mistrzów gry, jak to wygląda w tym temacie?


    Dlaczego nie może jeden z drugim wejść na serwer, przelecieć popularnych spotów i pobanować te wszystkie boty? Przecież w dniu wczorajszym na 9 kanałach można było z 50 botów naliczyć, już nawet dwójkami latają.


    Odpowiedz typu nagrywanie i zgłaszacie mnie niezbyt satysfakcjonuje. Bo jak widzę po wysłaniu ticketa wiadomość, że przyjrzą się danemu "graczowi" to się odechciewa cokolwiek robić w tym kierunku.


    Zostanie kiedyś zrobiony porządek z tym wszystkim?

    Alur  Motoki  Yukio  Dasha  Fato


    Moderator Freya:
    Oznaczyłam GM'ów serwera.

    Edited 2 times, last by Freya ().

  • Działam w tym temacie. Pozdrawiam.

    :lovemetin:

  • Ciesze się, ale w jaki sposób? Jak można ewentualnie pomóc? Ale skutecznie.


    Jak wygląda proces zgłaszania takiego bota? Zgłoszę z dowodem, np. nagranym filmem. To czemu dostaję odpowiedź, że gracz będzie obserwowany? Powinienenm dostać informacje, że gracz zostaje zbanowany bo widać czarno na białym, że to biega bot na nagranym filmie.


    Naprawdę osobiście nie mam chęci zgłaszania graczy jeśli tak wygląda reakcja. Według mnie jeśli dostajecie twardy dowód na to, że dany gracz a w zasadzie bot lata np. po świątyni to powinien z automatu ban polecieć. I kolejny, kolejny i tak do skutku.

  • Ciesze się, ale w jaki sposób? Jak można ewentualnie pomóc? Ale skutecznie.


    Jak wygląda proces zgłaszania takiego bota? Zgłoszę z dowodem, np. nagranym filmem. To czemu dostaję odpowiedź, że gracz będzie obserwowany? Powinienenm dostać informacje, że gracz zostaje zbanowany bo widać czarno na białym, że to biega bot na nagranym filmie.


    Naprawdę osobiście nie mam chęci zgłaszania graczy jeśli tak wygląda reakcja. Według mnie jeśli dostajecie twardy dowód na to, że dany gracz a w zasadzie bot lata np. po świątyni to powinien z automatu ban polecieć. I kolejny, kolejny i tak do skutku.

    Jeśli chcesz pomóc to najszybsza droga wg mnie to discord. Został założony specjalny kanał o nazwie report-hack. Wystarczy napisać boty np. w Hwang na wszystkich ch. Będziemy wiedzieli o co chodzi.

    :lovemetin:

  • Ja na waszym miejscu nie zadzieral bym z gmka Dasha oraz Iksmina nie znaja litosci sa bezwglednymi morderczymi gmkami sam na wlasnej postaci doznalem ich braku litosci 3 blokadami konta raz za razem 1 blokada mijala kolejna nakladaly ale sluszna byla to kara z ich dloni teraz juz jestem innym graczem nigdy juz z nimi nie zadre xd