Zainstaluj [aktualizacja 25.03]

  • Witam!


    Po dzisiejszej "krótkiej" aktualizacji przycisk uruchamiający grę zamienił się na "zainstaluj".

    Po naciśnięciu tego przycisku oczywiście nie da się nic zrobić, taki przycisk no name.

    Czy tylko ja mam taki problem?


    Pozdrawiam!

    <3

  • Wyjaśnione, jeśli u kogoś zamiast "graj" jest "zainstaluj", musi poczekać. Wynika to z natężenia logujących się ludzi.

  • Wyjaśnione, jeśli u kogoś zamiast "graj" jest "zainstaluj", musi poczekać. Wynika to z natężenia logujących się ludzi.

    napewno to nie wynika z natęzenia logujacych sie ludzi .. takie gadanie niech zostawia sb... po fuzji ludzie tez sie logowlai i nie bylo czegos takiego

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Wyjaśnione, jeśli u kogoś zamiast "graj" jest "zainstaluj", musi poczekać. Wynika to z natężenia logujących się ludzi.

    a co się dzieje z tym po logowaniu zamiast wyboru postaci czarny ekran odpalam 2 metka twoje konto jest połączone i tak w kółko

  • No ja odkąd aktualizacja dobiegła końca mam "zainstalu". Coś ciężko idzie ludziom logowanie, albo moja chwila trwa zbyt długo...

  • Najpierw 9 godzin aktualizacji, bez żadnego info. czy aktualizacja będzie trwała godzinę a może dziewięć.

    Teraz problem z zalogowaniem się, ile to będzie trwało?

    To są jakieś jaja?

    Masakra.

    Świetnie wykorzystany dzisiejszy ewent :)

  • agatka pokaz stopki

  • ej a może oni się pochorowali albo sa na kwarantannie i to 1 typo ogarnia xDD zara serce mu stanie bo 10 godzin na kompie siedzi i robi za cały zespół pod presją

  • Lepszej okazji żeby zostawić to paraolimpijskie przedsięwzięcie pod niemiecką banderą chyba nie będzie :) Nawet samo się odinstalowało hehe +1 dla nich :) Wiedzą jak zdobyć graczy ^^

    "Cierpliwość jest cechą ludzi słabych - Archer nie posiada"

  • ludzie nie mogą zalogować się do gry i co zamierzacie z tym zrobić , bo my już przeczytaliśmy że mamy jak zwykle czekać, a zdradzicie mi ile godzin czekania mnie jeszcze czeka, bo może lepiej położę się

  • te fuzje to jakis zart, jeszcze jakby polaczyli polskie serwery ale z ludzmi ktorzy w wiekszosci po angielsku tez nie gadaja. Nie idzie sie zalogowac na ch1, a co dopiero wejsc do m1 bo od razu wyrzuca.

  • połowie z was chyba przydałby się odwyk :D::D:

  • Opcji "Zainstaluj" nie ma ale za to jest czarny ekran przy wyborze postaci :thumbsup:

    Mówiłem, że jestem biczem bożym, i gdybyście nie byli wielkimi grzesznikami, Allach nie pozwoliłby, aby mój gniew spadł na wasze głowy.


    – Czyngis chan

  • Dość że czas leci na wszystkim -kostiumy pety łapki z is to jeszcze każą nam czekać że by się zalogować co raz lepiej ! GF JESTEŚ PRO w robieniu kaszanki

  • dostajemy bonus expa i dalej tkwimy w platformie która nie działa. Co tu się odjaniepawla. Art weź się zwolnij przyjdą może tacy co im się będzie chciało o nas walczyć

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • agatka pokaz stopki

    Chyba coś Ci się w główce poprzewracało, a może za dużo wolnego tak Ci na głowę siada?

    Idź się pobaw maluchem to może Ci przejdzie :rofl: