Co się dzieje na tym forum?

  • Przepraszam bardzo, ale co się dzieje na tym forum? Dlaczego to kolejne wątki są zamykane (a niektóre nawet dane na niewidoczny!) a informacji o tym, dlaczego serwery dalej nie działają NIE MA. Ludzie dyskutują, wyrażają swoją opinie na temat niedziałania serwerów, braku informacji i ogólnie większość rzeczy to jest najprościej mówiąc: krytyka, bez wyzwisk, zwykłe stwierdzenie "to i to gameforge robi ŹLE", a z tego co zauważyłem pełno takich rzeczy zostało już usuniętych, a całe wątki są zamykane. Ktoś mi powie co się do cholery dzieje na globalnym serwerze? Dlaczego tutaj panuje taka cenzura, brak informacji i wręcz patologia?

  • Przepraszam bardzo, ale co się dzieje na tym forum? Dlaczego to kolejne wątki są zamykane (a niektóre nawet dane na niewidoczny!) a informacji o tym, dlaczego serwery dalej nie działają NIE MA. Ludzie dyskutują, wyrażają swoją opinie na temat niedziałania serwerów, braku informacji i ogólnie większość rzeczy to jest najprościej mówiąc: krytyka, bez wyzwisk, zwykłe stwierdzenie "to i to gameforge robi ŹLE", a z tego co zauważyłem pełno takich rzeczy zostało już usuniętych, a całe wątki są zamykane. Ktoś mi powie co się do cholery dzieje na globalnym serwerze? Dlaczego tutaj panuje taka cenzura, brak informacji i wręcz patologia?

    Daj na luss i tak Twój temat usuną, tutaj zawsze tak było, nigdy nie było nic czarno na białym.. zawsze wszystko w tajemnicy, zero powiadomień dla graczy. Jest przerwa ? to czekać i tyle... Maja nas w dupie tak, że się to w głowie nie mieści, jedyne co potrafią to dodać temat w dziale ItemShop tam to mają dopiero aktywność łohohoh

  • Daj na luss i tak Twój temat usuną, tutaj zawsze tak było, nigdy nie było nic czarno na białym.. zawsze wszystko w tajemnicy, zero powiadomień dla graczy. Jest przerwa ? to czekać i tyle... Maja nas w dupie tak, że się to w głowie nie mieści, jedyne co potrafią to dodać temat w dziale ItemShop tam to mają dopiero aktywność łohohoh

    Szczerze mówiąc to mnie to trochę boli, bo tak jak kocham Metina i od zawsze wolałem oficjalne serwery to tak bardzo zawsze gdy do nich wracam odczuwam wielką żałość i mam ochotę uciekać jak najdalej tylko można... Szkoda, po prostu szkoda, że tak tutaj to wszystko upada i leci w dół.

  • Nieudolność polskiego Teamu sięga zenitu. Czy ktoś może mi (jako nowemu użytkownikowi forum) , czy kiedykolwiek tutaj była próba swoistego złączenia relacji na linii Team-Gracze po przez swego rodzaju Q&A lub inne integrującej akcji? Przecież to Wy jesteście siłą napędową tego projektu i macie coś do powiedzenia w wielu kwestiach. Marketing firmy Gameforge, a zwłaszcza ta odnoga, która dotyczy polskiego Metina jest w znacznym stopniu żenujący i zmierzający do nieuchronnego bankructwa.

    Nie wchodzę w polemikę z ludźmi, którzy używają języka rodem z rynsztoka.
    Jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, nie ich generowanie.

    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych graczy.

  • Szczerze mówiąc to mnie to trochę boli, bo tak jak kocham Metina i od zawsze wolałem oficjalne serwery to tak bardzo zawsze gdy do nich wracam odczuwam wielką żałość i mam ochotę uciekać jak najdalej tylko można... Szkoda, po prostu szkoda, że tak tutaj to wszystko upada i leci w dół.

    To jest komuna, tutaj na forum jak w rosji, jak negatywnie się wypowiadasz to znikasz i nikt nic o Tobie nie wie co gdzie i dlaczego, masz mówić, że wszystko jest super, wpłacać kasę do IS'a i grać, tyle tylko możesz jako gracz.. wszystko za plecami, nawet nie zrobią ankiety i nie zapytają graczy czy chcą tego i tego.. taka polityka tej komunistycznej firmy.. wydoić gracza na is'ie

  • Nieudolność polskiego Teamu sięga zenitu. Czy ktoś może mi (jako nowemu użytkownikowi forum) , czy kiedykolwiek tutaj była próba swoistego złączenia relacji na linii Team-Gracze po przez swego rodzaju Q&A lub inne integrującej akcji? Przecież to Wy jesteście siłą napędową tego projektu i macie coś do powiedzenia w wielu kwestiach. Marketing firmy Gameforge, a zwłaszcza ta odnoga, która dotyczy polskiego Metina jest w znacznym stopniu żenujący i zmierzający do nieuchronnego bankructwa.

    Na pytanie nie odpowiem, bo niestety sam nie wiem, ale odniosę się do reszty.

    Firmie zależy od dawien dawna tylko i wyłącznie na przychodach - ze swoich źródeł wiem, że ten miesiąc będzie prawdopodobnie rekordowy dla tej firmy, ze względu na koronawirusa, fuzje, nowe serwery i mase promocji w IS we wszystkich grach.

    To się liczy, nie gracze, nie dbanie o serwery - czysto kasa.

    I jasne, jestem wstanie to zrozumieć, to w końcu firma, musi na siebie zarobić jak najwięcej, ale... dlaczego tego by nie połączyć z tworzeniem dobrej gry? Dobrej społeczności? Obecnie GF żeruje tylko jak może na starych wyjadaczach metina, co już poskutkowało tym, że mamy rok 2020 i jeden serwer polski i zaczęto tworzyć międzynarodówki. Chyba nikt tego się nie spodziewał tak szybko, przecież za 2-3 lata będą same międzynarodówki, za 5 lat będzie jeden serwer na całą europe a za 10 lat ogłoszą oficjalnie zamknięcie serwerów oficjalnym Metinie, bo już nie będzie przychodów na plus.

    No cóż, niestety.

  • Nieudolność polskiego Teamu sięga zenitu. Czy ktoś może mi (jako nowemu użytkownikowi forum) , czy kiedykolwiek tutaj była próba swoistego złączenia relacji na linii Team-Gracze po przez swego rodzaju Q&A lub inne integrującej akcji? Przecież to Wy jesteście siłą napędową tego projektu i macie coś do powiedzenia w wielu kwestiach. Marketing firmy Gameforge, a zwłaszcza ta odnoga, która dotyczy polskiego Metina jest w znacznym stopniu żenujący i zmierzający do nieuchronnego bankructwa.

    To nie do końca nieudolność polskiego Teamu, taki mają przykaz z góry i tak muszą działać... GF ma w dupie "Polaczków" i tak nas traktują tak samo jak nasz polski team, nie zdziwię się jak im nawet nie odpisują albo pewnie odpisują w ostateczności..

  • To nie do końca nieudolność polskiego Teamu, taki mają przykaz z góry i tak muszą działać... GF ma w dupie "Polaczków" i tak nas traktują tak samo jak nasz polski team, nie zdziwię się jak im nawet nie odpisują albo pewnie odpisują w ostateczności..

    Pełna zgoda. Nie trzeba być wielkim uczonym, by zauważyć problem u samej góry. Mówię tylko o problemach, z którymi partycypuje na co dzień, czyli naszego Metina.

    Nie wchodzę w polemikę z ludźmi, którzy używają języka rodem z rynsztoka.
    Jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, nie ich generowanie.

    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych graczy.

  • Firmie zależy od dawien dawna tylko i wyłącznie na przychodach - ze swoich źródeł wiem, że ten miesiąc będzie prawdopodobnie rekordowy dla tej firmy, ze względu na koronawirusa, fuzje, nowe serwery i mase promocji w IS we wszystkich grach.

    To się liczy, nie gracze, nie dbanie o serwery - czysto kasa.

    I jasne, jestem wstanie to zrozumieć, to w końcu firma, musi na siebie zarobić jak najwięcej, ale... dlaczego tego by nie połączyć z tworzeniem dobrej gry? Dobrej społeczności? Obecnie GF żeruje tylko jak może na starych wyjadaczach metina, co już poskutkowało tym, że mamy rok 2020 i jeden serwer polski i zaczęto tworzyć międzynarodówki. Chyba nikt tego się nie spodziewał tak szybko, przecież za 2-3 lata będą same międzynarodówki, za 5 lat będzie jeden serwer na całą europe a za 10 lat ogłoszą oficjalnie zamknięcie serwerów oficjalnym Metinie, bo już nie będzie przychodów na plus.

    No cóż, niestety.

    Ludziom zaczyna nudzić się gra po jakimś czasie. Wiadomo, są osoby, które będą "wierne", ale starają się jak najbardziej zachęcić nowe osoby, aby zaczęły grać. Stąd promocje, zmiany, eventy, nowe features, multum gier poszło tym śladem.

    Metin jest przecież fajną grą :) A, jeszcze ten aspekt, że nie zmuszają nikogo do pakowania kasy w tę grę. Jest to dobrowolne. Nie można patrzeć na to z tej jednej strony, że "chcą zarobić, to wprowadzają zmiany". Ktoś jednak to kupuje, prawda? Wydałem na 'dobry start' 100 złotych. Teraz mam 2k SM na koncie, bo ludzie, którzy nie potrafią zarobić inaczej, aniżeli kupując stuff z IS, dają mnie możliwość grania bez wydawania ani grosza więcej. Można? Można. Trzeba trochę pogłówkować.


    Trochę szajbę mam w głowie, ale #ZostańWDomu siada na psychikę :D


    Pozdro!

  • Ojj niestety się nie do końca zgodzę. Zauważ, że większość zmian, jakie są w grze są pod starych wyjadaczy - wysokich lvlowców, a nie ma nic pod nowych graczy. Ostatni raz coś pod świeżaków co zostało dodane to... bronie bohatera bodajże? Zodiaku nie liczę, bo mając 20 lvl go nie zrobisz - prędzej wbijesz 70, niż zarobisz na ekwipunek, żeby móc się tam trzymać.

    Co do Item Shopu - eh, trochę mi się nie chce o tym rozmawiać. Jest dobrowolny, prawda, jednak takiego pay2win nie ma nigdzie indziej. Po prostu.

  • Koncepcją gry "Able to lvl up" jest wprowadzanie nowości dla graczy, którzy pną się w górę. Taka jest idea tego typu gier. To, że ktoś tego nie robi - jego sprawa, ale później włącza się narzekanie, że "Olaboga, nie ma nic nowego dla mnie". Bronie bohatera ułatwiają tę sposobność wbicia poziomu, aby móc rywalizować w zdarzeniach nowych, wysokolvlowych. :)

  • Moderator forum Bayek już zamknął bez powodu temat, który dotyczy przedłużającej się przerwy technicznej. Pewnie za chwilę i ten temat ucierpi. Tak właśnie to działa. Gracze tworzą Społeczność, która rzetelnie i argumentacyjnie podchodzi do dyskusji i nagle wszystko pęka. Nie ma tematów- nie ma problemu. Współczuję pracodawcy.

    Nie wchodzę w polemikę z ludźmi, którzy używają języka rodem z rynsztoka.
    Jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, nie ich generowanie.

    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych graczy.

  • Koncepcją gry "Able to lvl up" jest wprowadzanie nowości dla graczy, którzy pną się w górę. Taka jest idea tego typu gier. To, że ktoś tego nie robi - jego sprawa, ale później włącza się narzekanie, że "Olaboga, nie ma nic nowego dla mnie". Bronie bohatera ułatwiają tę sposobność wbicia poziomu, aby móc rywalizować w zdarzeniach nowych, wysokolvlowych. :)

    Jaki jest sens bicia lvla bez mozliwości zarobienia na eq :D jeszcze jakis czas temu szło spokojnie zarabiac na odłamkach a teraz wybocony caly serwer ze malo co kto moze sprzedac w jakiejs normalnej cenie ( ulepki, ksiazki )

  • Stąd promocje, zmiany, eventy, nowe features, multum gier poszło tym śladem.

    ziomek, eventy w metinie wyglądają jak gdyby rzucić dolara stadu dziedzi w bombajskich slumsach. Sa gry które mają kontakt z graczem, widzi i rozwiązuje problemy i pomysły. Metin jest tak sztywny, że tylko ludzie których trzyma nostalgia tu grają, albo tyle w to wydali ze nadal grają. Zadna ostatnia zmiana tak na prawdę nie zmieniła rozgrywki. Jakie tu trzeba eventy dawać by trzymać ludzi na serwie latami ? wchodzisz i jedyne co sie oplaca robic to dropić odłamki xD. ile przecietny gracz czy nawet nowy wytrzyma ? Ta gra stoi w miejscu i udaje ze sie zmienia... ;c

  • Koncepcją gry "Able to lvl up" jest wprowadzanie nowości dla graczy, którzy pną się w górę. Taka jest idea tego typu gier. To, że ktoś tego nie robi - jego sprawa, ale później włącza się narzekanie, że "Olaboga, nie ma nic nowego dla mnie". Bronie bohatera ułatwiają tę sposobność wbicia poziomu, aby móc rywalizować w zdarzeniach nowych, wysokolvlowych. :)

    Jasne, jednak tutaj po prostu chodzi o przyjemność i komfort gry - tutaj śmiało rzucę porównanie z nieoficjalnymi serwerami. Są tam praktycznie zawsze dunegony na niższe poziomy po to, żeby niski lvl mógł i zarobić i dobrze się bawić, mieć jakieś urozmaicenie po za lataniem za metinami, robieniem alchemii czy łowieniem (jeśli się ono opłaca). W tym rzecz, na globalu po prostu tego brakuje.


    Jaki jest sens bicia lvla bez mozliwości zarobienia na eq :D jeszcze jakis czas temu szło spokojnie zarabiac na odłamkach a teraz wybocony caly serwer ze malo co kto moze sprzedac w jakiejs normalnej cenie ( ulepki, ksiazki )

    W PUNKT. Właśnie o to chodzi Paranomix, na małym poziomie dasz radę bez skilli, biologa - jednak też chcesz zarobić na ekwipunek, dobrze się bawić, a gra cie pcha do przodu na wyższe levele (na których się coś dzieje), ale... umiejętności i biolog jest w tyle. Jednak co przychodzi na serwerach od GF z pomocą w tym momencie? Item Shop, oczywiście!

    Moderator Bayek:
    Połączyłem posty

    Edited once, last by Bayek ().

  • Jaki jest sens bicia lvla bez mozliwości zarobienia na eq :D jeszcze jakis czas temu szło spokojnie zarabiac na odłamkach a teraz wybocony caly serwer ze malo co kto moze sprzedac w jakiejs normalnej cenie ( ulepki, ksiazki )

    Sam rozwój postaci wymaga też cierpliwości, nie ma wszystkiego ot tak. Grunt to przebadać rynek, zauważyć, co żre i w to iść. Na 'Polska' na niskich lvlach bardzo żrą ulepszacze potrzebne do rozwoju petów (Zaprzysiężone), kawałki lodu (Sohan, 55-70lv), Zęby orka (35-45). Jest wiele możliwości, jednak każda z nich wymaga czasu... czas jest największym wrogiem nowych graczy.

  • Z tego wszystkiego aż postanowiłem przywrócić swoje konto na tym forum.

    To co ostatnimi czasy robią z tą grą to po prostu żenada...

    Łączenie z Rumunami i innymi nacjami nawet nie przystosowując czatu dla każdego kraju to jest kpina...

    Żadnych nowych rozwiązań, wieczne klepanie IS'a i jeszcze te żałosne rekompensaty...

    Serwer wyłączony 9h no to co dajmy im znowu raty serwerowe + szkatułki na które ludzie już patrzeć nie mogą

    Dramat


    Komunikacja z supportem tej gry to dno i 2m mułu, chyba trzeba powoli zabrać zabawki i przenieść się do innej piaskownicy.

  • Cześć, zaczęłam grać w Metina jakiś niecały miesiąc temu. Dla mnie to jest po prostu tragiczne, że nie ma żadnych informacji, żadnych powiadomień czegokolwiek, aby nas graczy w pewien sposób uspokoić.

    "Słuchajcie robimy to to i to, będzie to to i tamto dodane prosimy o cierpliwość, wszystkie bonusy itp. zostaną wstrzymane na czas przerwy, bądźcie cierpliwi" ale to już kolejna "przerwa" na którą trafiam.

    Do tej "wspaniałej" fuzji to już nawet nie mam pytań, pytam się kogoś tam czy mi pomoże, czy ma coś czego potrzebuje... to mnie zabija. Do tej pory trafiłam na JEDNEGO gracza który pomógł mi znaleźć Wodza Orków bo 4 dni chodziłam i szukałam, tylko on jeden poświęcił mi swój czas na znalezienie go i pomoc w zabiciu. Rozumiem, że tutaj każdy gra dla siebie ale bez przesady, że nie można nawet odpisać. A jak odpisuje to oczywiście nie jest to Polak.

    Strzał za strzałem w kolano. Trochę już męczy mnie już ta gra, a gram chyba zbyt krótko, może do innego poziomu przede wszystkim ludzi i supportu jestem przyzwyczajona.


    pozdrawiam

  • Cześć, zaczęłam grać w Metina jakiś niecały miesiąc temu. Dla mnie to jest po prostu tragiczne, że nie ma żadnych informacji, żadnych powiadomień czegokolwiek, aby nas graczy w pewien sposób uspokoić.

    "Słuchajcie robimy to to i to, będzie to to i tamto dodane prosimy o cierpliwość, wszystkie bonusy itp. zostaną wstrzymane na czas przerwy, bądźcie cierpliwi" ale to już kolejna "przerwa" na którą trafiam.

    Do tej "wspaniałej" fuzji to już nawet nie mam pytań, pytam się kogoś tam czy mi pomoże, czy ma coś czego potrzebuje... to mnie zabija. Do tej pory trafiłam na JEDNEGO gracza który pomógł mi znaleźć Wodza Orków bo 4 dni chodziłam i szukałam, tylko on jeden poświęcił mi swój czas na znalezienie go i pomoc w zabiciu. Rozumiem, że tutaj każdy gra dla siebie ale bez przesady, że nie można nawet odpisać. A jak odpisuje to oczywiście nie jest to Polak.

    Strzał za strzałem w kolano. Trochę już męczy mnie już ta gra, a gram chyba zbyt krótko, może do innego poziomu przede wszystkim ludzi i supportu jestem przyzwyczajona.


    pozdrawiam

    Każdy, kto pogrywa w inne gry i zagrał w więcej niż kilka tytułów śmiało może stwierdzić, że to co się tutaj dzieje przekracza wszelkie wyobrażenia. Nawet z takimi ogromnymi firmami jak Blizzard czy Valve (do których też mam wiele zastrzeżeń, jednak nie uważam ich za jakąś totalną tragedię jak w przypadku niemieckiego właściciela Metina) nie działają w sprawie choćby supportu wcale źle - przynajmniej na pewno nie działają źle w porównaniu do Gameforge.

  • Nie krucafuks nie mogę, aż sam przywróciłem stare konto na forum...
    GF wykazuje się straszną amatorszczyzną, jak po tylu latach firmy na rynku, po tylu latach Metina, oni dalej mają NAS ... GRACZY ... LUDZI , którzy utrzymują przy życiu ich serwery... Nie jeden z nas gra tu od samego początku, nieustanie czy z przerwami - to bez jakiegokolwiek znaczenia, ale wciąż GRAMY i CHCEMY grać, ale widocznie dla firmy jaką jest GF to nic nie znaczy. Napchają portfele, a dla nas spadną resztki ze stołu pańskiego... chociaż jak raty, drop i szkaty można nazwać resztkami...
    GF musi ogarnąć się pod względem podejścia do ludzi, do graczy, do jedynych osób dzięki którym wciąż SĄ na rynku, dzięki którym wciąż MOGĄ być na rynku...
    Gdyby wszyscy gracze, przestali grać przez 12/24h, bez ani jednego zalogowania, bez ani jednego zakupu w item shopie, może wtedy by się otrząsnęli... może wtedy przypomnieliby sobie, dzięki komu istnieją, dzięki komu wciąż zarabiają... Bo na 100% nie jest to dzięki tym wszystkim " innowacyjnym " aktualizacjom...

    Wygrałem? GG: 8181444 :jinno:

    Twitch.tv/bunnykicacz :mkay:

    Święty Graal - wymixowany RIB na 59sr 20 diabły ^^

  • wiecie co w 2010 roku robili lepsze updaty.... a teraz to nie wiem na ATARI jakims robia czy co//....

    smiech an sali to co tu sie wyprawia ....

    proponuje wysłac ich do wargamingu czy nawet do warthunder niech zobacza jak patch wyglada i w jakim czasie to sie robi......

    sorry ale ludzie placa i tui tu ...a poziom to niebo i ziemia .....

    za kazda przerwe w tych grach masz dzien prem... czy masz prem czy nie niewazne ...a tu jakis ochłap i scigaj sie z botami ktore cały czas zgłaszane dalej biegaja ... to juz KU.RWA ŻENADA

    temat do gm... boty boty boty...

    temat do administracji gry : mileiscie w 2010 roku około 10 serwerow ..tyeraz macie jak dobrze popatrzec 2 i co nie ogarniacie ...ludzi za duzo ..jak tak dalej bedzie to bedziecie mniej niedługo jeden serwer wystarczy z takim podejsciem...

    \

  • Art oczywiscie zadnej wypowiedzi co z tymi eventami ktore byly na dzis zorganizowane , standard.

  • Przyznam szczerze, że aż ponownie nie dowierzam w to co się dzieje. Pomyślałem, że uff, po 9 godzinach przerwy i braku jakichkolwiek informacji wszystko pomału wróci do normy, rekompensata całkiem słaba w porównaniu do tego jak to się rozgrywka w innych grach/na nieoficjalnych serwerach, no ale okej. Działa, serwer online. Jednak jak się okazuje - rekompensata nie jest włączona. Myślę, okej, i tak mnie to średnio obchodzi bo i tak nie skorzystam, ale trochę kpina, że się żarty nie skończyły. Wchodzę na forum i nagle się okazuje, że większości ludziom klient gry nie działa. Myślałem, że nie może być gorzej niż to co było wcześniej, a jest.


    Koledzy, koleżanki - radzę wam znaleźć inną grę do spędzania wolnego czasu, nawet jeśli mielibyście w nich płacić za abonament. Lepszy abonament niż to co się dzieje tutaj, naprawdę.

    Sam tak zrobiłem i będę kontynuował po kilkudniowym powrocie do Metina swój poprzedni pomysł w postaci olania gameforge, granie gdzie indziej, w inne gry.

    To naprawdę jest jakiś nieśmieszny żart to co się tutaj dzieje. Zdaje sobie sprawę, jak ta gra potrafi uzależniać czy też jaką się ją sympatią darzy (sam jestem z tych osób) jednak cholera, nie można pozwalać na takie rzeczy, a skoro wszelka krytyka i skargi nie działają może warto zorganizować masowe odejście z gry lub - najpierw, co może być prostsze - masowe maile do głównej siedziby gameforge? Chociaż nie, to nic nie da, w tej firmie liczy się dochód, nie opinie. Dopiero jak dochód się zmniejszy drastycznie, firma się zainteresuje graczami.

  • Przyznam szczerze, że aż ponownie nie dowierzam w to co się dzieje. Pomyślałem, że uff, po 9 godzinach przerwy i braku jakichkolwiek informacji wszystko pomału wróci do normy, rekompensata całkiem słaba w porównaniu do tego jak to się rozgrywka w innych grach/na nieoficjalnych serwerach, no ale okej. Działa, serwer online. Jednak jak się okazuje - rekompensata nie jest włączona. Myślę, okej, i tak mnie to średnio obchodzi bo i tak nie skorzystam, ale trochę kpina, że się żarty nie skończyły. Wchodzę na forum i nagle się okazuje, że większości ludziom klient gry nie działa. Myślałem, że nie może być gorzej niż to co było wcześniej, a jest.


    Koledzy, koleżanki - radzę wam znaleźć inną grę do spędzania wolnego czasu, nawet jeśli mielibyście w nich płacić za abonament. Lepszy abonament niż to co się dzieje tutaj, naprawdę.

    Sam tak zrobiłem i będę kontynuował po kilkudniowym powrocie do Metina swój poprzedni pomysł w postaci olania gameforge, granie gdzie indziej, w inne gry.

    To naprawdę jest jakiś nieśmieszny żart to co się tutaj dzieje. Zdaje sobie sprawę, jak ta gra potrafi uzależniać czy też jaką się ją sympatią darzy (sam jestem z tych osób) jednak cholera, nie można pozwalać na takie rzeczy, a skoro wszelka krytyka i skargi nie działają może warto zorganizować masowe odejście z gry lub - najpierw, co może być prostsze - masowe maile do głównej siedziby gameforge? Chociaż nie, to nic nie da, w tej firmie liczy się dochód, nie opinie. Dopiero jak dochód się zmniejszy drastycznie, firma się zainteresuje graczami.

    Gracze metina też płacą abonament w postaci comiesięcznego/dwutygodniowego kupowania strojów oraz nakładek do przedłużenia, a czasem nawet i transferu bonusów :D <joke>

  • W związku z tym ze przerwa techniczna zakończyła się . Tematy tego typu w niczym nie pomogą i nie przyspiesza prac na serwerach, ktore jak widać muszą sie odbyć. Kolejne tego typu tematy będą zamykane. Pozdrawiam i zycze Miłego wieczoru oraz miłej gry :)

    Bayek1s-ygn.jpg

  • Bayek

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Set the Label from Gra to Forum
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie