Przerwa techniczna

  • Z tego co czytalem na tureckim forum wlasnie.. nadal pracuja nad przerwa.. i bylo tez wczesniej info ze przerwa potrwa dluzej niz w poprzednich tyg "

    "Informacje dodatkowe: Konserwacja potrwa dłużej niż w poprzednich tygodniach. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

    https://board.tr.metin2.gamefo…/612449-bakim-25-03-2020/

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • gdy severy offline to nie mam co z życiem zrobić ?(

    :jinno: :exp: :gonipies:

  • pooglądaj cos na yt np Dzigita jak zatruty robi z piły :mkay:


    GG:68460527

  • o 19 pewnie włączycie serwer a potem za pare dni znowu przerwa całodzienna, non stop tak jest masakra jakaś wstydzilibyście sie dawać kase za isa

  • Widze ktoś tu sie nakręca porządnie xD

    Wetar s54
    -Voimakas BM 105lv (Sprzedany) :miffy:

    Polska

    - WP 95lv ale nicku nie zdradzę xDD

    GAME OWER i wielki powrót xd
    :rip:


    GG: 44 600 326

  • i zróbcie coś z tym czarnym ekranem bo od dekady czarny ekran się pojawia po długiej nieaktywności, no ale lepiej się zająć jakimś syfem co nic nie daje i tak

  • zrobią super konkurs ox gdzie będzie pytanie w stylu czy kowal ma brode, której nie ma, ale dla nich ma, tak samo nie widzą nic w wyłączaniu serwerów co pare dni na cały dzień, ale i tak wyjdę na tego złego. bo przecież spokojnie co to poczekać wystarczy a nie spinać się no wiadomka czekać trzeba super ja jade na systemie 0 1 albo nie gram albo napierdalam grubo więc odpalajcie te serwery bo i tak ludzi gówno obchodzą te aktualizacje i poprawki co najwyżej dajcie szkło handlu za darmo na stałe pozdrawiam

    Chłop dobrze prawi, polać mu!

  • Nie ma co się dziwić.. w ramach rekompensaty dadzą blaski a i tak początkujący gracz nie bedzie mógł podropić bo na każdym spocie dropek + postać 120 lvl pilnująca spota hahaaha

  • Za tak długie przerwy techniczne powinna być jakaś rekompensata za stracony czas który można było poświęcić na zarobek.

  • Takie przerwy powinny odbywać się w zdecydowanie innych godzinach (np.noc?) a nie od 10 i przez cały dzień

    Dokładnie. Wiadomo że w nocy też ludzie grają ale o wiele mniej niż w dzień.

  • Nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby te przerwy były w nocy, jak za starych i dobrych lat. Najciekawsze jest to, że Team nigdy nie poda takiego oficjalnego i porządnego stanowiska w tej sprawie. Przykre jest to, że ta gra zamyka się na potrzeby graczy, które polegają tylko na zaspokojeniu potrzeby informacyjnej w sprawach technicznych gry, na którą składa się tutaj każdy z nas. Zarówno pod kątem finansowym, jak i aktywności.

    Nie wchodzę w polemikę z ludźmi, którzy używają języka rodem z rynsztoka.
    Jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, nie ich generowanie.

    Pozdrawiam wszystkich cierpliwych graczy.

  • To już nie chodzi o czas, który można poświecić na zarobek, ale o isa za którego płacimy, a czas po prostu przepada. Co mi po tym, ze dadzą blaski czy cokolwiek innego, tam sobie isa nie wydropie.