9 CH PO FUZJI TO ŻART ?

• 9 ch to patologia. W dobie rozszczepiania czwartego wymiaru i klonowania na 100% da się ustawić 18 ch. Just DO IT GF a nie dojenie kasy z graczy, którzy nie mogą się zalogować cały dzień na gierkę komputerową na kwarantannie !

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• ch9 to przeciez nawet za duzo ch. Powinno być jak najmniej 3-6 zeby ludzie się zaczęli w końcu bić o spoty. Słabsi by dropili/expili na mniejszych spotach i tyle

StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

• tu nie chodzi o spoty i o bicie się o nie a o to, że ilość graczy jest nie adekwatna do możliwości ich pomieszczenia. Teraz to jak w komorze xD Nie znam się na tym ale wydaje mi się, że te 9 ch nie może nas pomieścić. Ci, którym się uda wbić grają swobodnie więc lagów nie ma ale reszta stoi i czeka po kilkanaście minut żeby w ogóle się zalogować. Wydaje mi się że każde ch ma jakąś określoną ilość graczy do pomieszczenia a tu cały czas (nie licząc nocy) wszystko zapchane.... no chyba że się mylę (xD)

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• Witam. Po pierwsze od kiedy to GF patrzy na graczy? xd po drugie skoro zrobili kolejna boska fuzje a fuzje robią jak jest mało graczy na serwerze choć tym razem mogę się mylić A co do 9 kanałów według GF to pewnie nawet za dużo .... poczekamy tydzień dwa i rutynowo cześć ludzi odejdzie i będzie nas akurat w sam raz:) a co do kolegi StressOuT - w mieście i w strefie walki już za nudno lepiej by się bić o spoty niż dropić ?? Słabsze jednostki w końcu odejdą i Ci co nie podążają za obracającą się moneta ,a Ty kolego chcesz jeszcze eventy im zamienić w wojnę i by dla odmiany komuś napisać " dywanik" jedno "skillowiec" ,? Ja się zastanawiam co będzie jak zostaną tylko ci co wkładają kasę w ta grę .?? Sami będą kupować i dropić skrzynie meley czy skrzynie z smoka i itd i itp? :)

• ch9 to przeciez nawet za duzo ch. Powinno być jak najmniej 3-6 zeby ludzie się zaczęli w końcu bić o spoty. Słabsi by dropili/expili na mniejszych spotach i tyle

w v3 nie ma mniejszych spotów... all zajęte nawet na samym etoilinie a na słabszych lokacjach stoją boty... słabsi gracze mają nie dropić?

deus vult!

• w v3 nie ma mniejszych spotów... all zajęte nawet na samym etoilinie a na słabszych lokacjach stoją boty... słabsi gracze mają nie dropić?

Kogo nazywasz słabszym albo kto dla Cb jest słabszy?? bo jedni ubrani tylko w pvm a w pvp leżą to dla ciebie są słabsi?? A boty były są i będą , jeśli widzę 1lvl o nicku powiedzmy Met i za po tygodniu ten sam nick tylko lvl 50 to jakim cudem on nie jest zbanowany?? Boty są coraz to lepsze i nie wierze , że nic nie da się z nimi zrobić więc najlepiej graczy za to karać?

• Po za tym są jeszcze boty co podnoszą drop z nickiem gracza i inne ale grunt że boty tylko bija na spotach....... nie wiem co lepsze dropić czy nie dropić bo mnie bot okradnie .....czy bić się o spota i nic nie wydropić... zawsze tak było fuzja ,ch przeładowane po miesiącu spokój bo ludzie sami zrezygnują teraz ma być inaczej :) ?

• Kogo nazywasz słabszym albo kto dla Cb jest słabszy?? bo jedni ubrani tylko w pvm a w pvp leżą to dla ciebie są słabsi?? A boty były są i będą , jeśli widzę 1lvl o nicku powiedzmy Met i za po tygodniu ten sam nick tylko lvl 50 to jakim cudem on nie jest zbanowany?? Boty są coraz to lepsze i nie wierze , że nic nie da się z nimi zrobić więc najlepiej graczy za to karać?

słabszy to ten co ustoi v3 ale juz nie obroni spota przed postacią pvp (dropka zbije)
    taka osoba nie pójdzie na żaby bo tam jest stos botów, do v2 nie ma co bo z mobów 2-3 stopien słabo lecą blaski a te kilka spotów nie licząc biga za długo i za skromnie sie respią
    może zostać loch małp, ale komnata oczywiście zajęta i pilnowana przez 120lvl i co 80 blasków na godzine w korytarzach dropić? nie móc wykorzystać potencjału dropa który stoi w v3?

deus vult!

• słabszy to ten co ustoi v3 ale juz nie obroni spota przed postacią pvp (dropka zbije)
    taka osoba nie pójdzie na żaby bo tam jest stos botów, do v2 nie ma co bo z mobów 2-3 stopien słabo lecą blaski a te kilka spotów nie licząc biga za długo i za skromnie sie respią
    może zostać loch małp, ale komnata oczywiście zajęta i pilnowana przez 120lvl i co 80 blasków na godzine w korytarzach dropić? nie móc wykorzystać potencjału dropa który stoi w v3?

Że niby w v3 i v2 to już spoty nie są pilnowane przez 120?? spoty bo są pilnowane przez 120 a v2/3 już nie?? i od kiedy to eventy są dla graczy??? ostatni taki event pamiętam jak był event wielkanocny chwile przed przejęciem metina przez GF. Co jaj wielkanocnych było tyle ,że na cięciu z siodła jeździło się po mapie . a teraz co mamy 4 metki na mape?? to Gdzie tu event z myślą dla graczy??? Misja olejek piżmowy .... podążaj za obracająca się moneta .... tam mamy iść jak coś chcesz a event to masz by go gry wrócili na chwile ci co już nie graja i żeby więcej czasu marnować na walkę o spota niż dropić . tu nie ma co patrzeć na sb tylko jak to widzi GF i gdzie i jaki ma zysk . A my tu tyle co sobie po płaczemy i tyle z tego będzie .....

• Chyba nie wiecie po co jest robiona fuzja :). Ludzie z topki mają mieć jak najmniej możliwości zarabiania aby musieli walczyć między sobą, a co za tym idzie, ludzie którzy traktują tą grę zbyt poważnie będą pakować jeszcze większą kasę aby być top :). Szarzy gracze nie liczą się bo z nich przychody firmy zapewne nie są tak duże jak z ludzi z tzw. topki. Tacy będą grać i grać bo rzucenie tego wszystkiego w cholerę jest trudne, a co za tym idzie pewniejsza kasa dla FIRMY. Będą początkowo sypać ofertami HH, mimo, że gra nie działa jak należy ale topka i tak kasę będzie ładować. Im więcej na serwerze graczy z tzw TOPki i mniej "obszaru" tym większe znaczenie Isu.

• Że niby w v3 i v2 to już spoty nie są pilnowane przez 120?? spoty bo są pilnowane przez 120 a v2/3 już nie?? i od kiedy to eventy są dla graczy??? ostatni taki event pamiętam jak był event wielkanocny chwile przed przejęciem metina przez GF. Co jaj wielkanocnych było tyle ,że na cięciu z siodła jeździło się po mapie . a teraz co mamy 4 metki na mape?? to Gdzie tu event z myślą dla graczy??? Misja olejek piżmowy .... podążaj za obracająca się moneta .... tam mamy iść jak coś chcesz a event to masz by go gry wrócili na chwile ci co już nie graja i żeby więcej czasu marnować na walkę o spota niż dropić . tu nie ma co patrzeć na sb tylko jak to widzi GF i gdzie i jaki ma zysk . A my tu tyle co sobie po płaczemy i tyle z tego będzie .....

napisałem wyraźnie że nie obroni spota przed postacią pvp - czytaj 75-120lvl, dropek to ten komu coś może w tym v3 polecieć nie ważne czy ma znakomite kamyki na 42-55lvl i bije kazdego na skilla

deus vult!

• ja to widzę tak - przed fuzją oba serwery ( etolin i diumar ) miały po 9 i czasami było ciężko o spota, a teraz? brak jakiegokolwiek spota i do tego opóźnione serwery ze względu na przepełnienie, 12 channeli powinno być minimum żeby każdy miał coś dla siebie albo chociaż trochę się unormowały te lagi przez, które trzeba czekać czasami po 5minut na zalogowanie..

wy chyba nie rozumieniecie. Im mniej kanałów tym mniej mobów metinów bosów co za tym idzie mniej ulepszaczy bodzi szkatułek eventowych ,które pójdą w górę i będzie się opłacało dropić. Ludzi się biją o spoty gospodarka idzie w górę z rynku schodzą jakieś szkaty z odpałami rybakami złote trio itd blaski kryształy energi nawet ulepszacze bo ludzie będą kuć eq do pvp. Ta gra polega na rywalizacji a nie do czego nas gf przyzwyczaił 9kanałów ,zeby kazdy mógł sobie wydropić wszystkie lochy praktycznie zamknięte ,zeby kazdy mógł sobie bić w spokoju ,zenadix

StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

• jest coś w tym co mówisz ale co to za rozgrywka jak się loguje 5 minut i czuć, że są przeciążone serwery.... Ty serio czy udajesz?

to nie wina kanałów tylko serwera. a to jest fakt mogliby zrobić lepszą maszynę

StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

Każdy kiedyś zaczynał grać i był tym "słabszym". Większe spoty zajmują dropki głównie. To nowy gracz szybko się zniechęca i kończy grę. A wydaje mi się że fajnie by było gdyby nowi gracze byli.

• Każdy kiedyś zaczynał grać i był tym "słabszym". Większe spoty zajmują dropki głównie. To nowy gracz szybko się zniechęca i kończy grę. A wydaje mi się że fajnie by było gdyby nowi gracze byli.

Misiek nowych graczy jest od piernika..

Ja osobiście z Metinem mam styczność od ok 2008/9 roku, więc nie jest mi temat obcy.

Na dzień dzisiejszy fuzja sprawiła wiele problemów i wiele osób odejdzie od gry, nie pierwszy raz.

Dodatkowo bądźmy szczerzy ale 80% postaci 30/40lv to są dropki bądź postacie "Dla zabicia czasu" osób które główną postać już wymaxowały.

Ceny idą w górę, dla gracza który dziś zaczyna zarobić 10 czy 20kk graniczy z cudem, człowiek nie ma EQ, expienie nie idzie i się zniechęca.

Według mnie.. To co się aktualnie dzieje w metinie nawet nie napędza Is'a tylko sprzedawców walut.

Szkoda, fakt mamy pełne serwery ale ludzie są już inni.

Kiedyś uczesniczyliśmy w ślubach, każdy sobie pomagał a dziś? Dziś nawet nie masz z kim pogadać :)

Gram, ciesze się ale przyjdzie kres tej gry - sama fuzja już ludzi denerwuje :)

• w wywiadzie gf z 2016 roku powiedzieli ,ze nie mają w planach pozyskiwania nowych graczy tylko robić fajne aktualizacje dla starszych graczy. Więc im na tym nie zalezy a po drugie osoba ,która gra kilka lat powinna mieć pierszeństwo w posiadaniu większego spota

StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

• w wywiadzie gf z 2016 roku powiedzieli ,ze nie mają w planach pozyskiwania nowych graczy tylko robić fajne aktualizacje dla starszych graczy. Więc im na tym nie zalezy a po drugie osoba ,która gra kilka lat powinna mieć pierszeństwo w posiadaniu większego spota

I użeraj się z dzieckiem który wlezie ci na spota i nijak go powtrzymać. Będzie i tak co chwila włazić. Tak możesz go zabijać ale to ty stracisz czas a tamten będzie mieć zabawe. Ty stracisz czas i on. A ten exp czy drop będzie o wiele gorszy niż byś miał sam spota

• I użeraj się z dzieckiem który wlezie ci na spota i nijak go powtrzymać. Będzie i tak co chwila włazić. Tak możesz go zabijać ale to ty stracisz czas a tamten będzie mieć zabawe. Ty stracisz czas i on. A ten exp czy drop będzie o wiele gorszy niż byś miał sam spota

no chyba właśnie chodzi o tą rywalizacje xD bo po co dropić? ,zeby robić coraz lepsze eq do dropienia? właśnie taka mentalność w metinie jest najgorsza moze jeszcze ,zeby yangi popchać wiadomo gdzie

StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

• napisałem wyraźnie że nie obroni spota przed postacią pvp - czytaj 75-120lvl, dropek to ten komu coś może w tym v3 polecieć nie ważne czy ma znakomite kamyki na 42-55lvl i bije kazdego na skilla

Ale to od kiedy to się taka osoba od razu zmywa ze spota?? zazwyczaj taka osoba nie bije 120 lvl tylko czeka na dropa osoby próbującej zabrać mu spot i bije tego dropa albo pomaga wybijać moby .... Eventualnie błaga o pomoc tak czy siak utrudni ci bicie bo kto pozwala sobie a zwłaszcza w grze na pomiatanie soba?? A po drugie bedzie miej ch wiecej 120 lvl na spocie to ile wydropisz?? a nie zapominajmy że powie na ts ze go leja i co będzie na spocie i ze spotem czy z kultura zostawimy spot dropiacemu albo atakującemu niech graja w kamień papier nożyce a bić się będziemy w korytarzu czy na innym ch u kogoś na spocie?? i spytam jeszcze raz od kiedy te eventy sa dla graczy /?? bo zawsze więcej czasu spędza się na szukaniu albo wolce o spota a czas leci .... jestem z Almanachu tam zaczynałem pamietam jak mnie cała gildia " Oligarchia" biła i pilnowała bym nie wstał i nie bil dropa którego postawili na "moim spocie" ale spota nie oddałem bo skoro mi nie dali to ja im a teraz to jest inaczej? mniej ch bedzie lipa wiecej ch nie ma na co liczyć

• no właśnie napisałem że nie podropi bo nie ma zamiennika - v2, loch małp, żaby pod dt, bo, deski odpadają ze względu na zajęcie lub niskie wykorzystanie potencjału
    pozostaje dt ale to juz jest ryzyko ze nic nie zdobedziesz vo cie wywali

deus vult!

• Jak tam koledzy i koleżanki wczorajsze blaski? dało się w ogóle zalogować? ja zrezygnowałem tym razem ze względu, że poza blaskami czekam po 5minut na zalogowanie więc stwierdziłem, że to bez sensu się denerwować i więcej bić niż dropić tak czy siak więc spędziłem ten czas z kobietą, a Wy jak tam? pochwalcie się =D

A ja nic sensownego nie mam.

Dropiłem odłamki i przy okazji wpadały blaski, może ze 30 ich miałem więc kokosów nie ma :)

Mimo wszystko na Red Lesie był spokój ;O

• Buster

Closed the thread.
  • Ascoran

Added the Label Polska