Rozmowy serwera Polska

  • zazwyczaj przy przywróceniu rejestracji w niedługim czasie można się spodziewać biletów lub fuzji, to sie powtarza chyba co roku,

    a co do nowych kont to fajnie jakby chociaż był wymóg podwójnej weryfikacji dla nowych kont od danej daty, przynajmniej nie byłoby znowu botów, na nowym serwerze dało to dobry efekt

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • szydara jutro cały dzien bd konta tworzył

    Zeby tylko on xD

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Coś tam czasem się pobiję, zawsze bardzo chętnie :) , chociaż teraz częściej idzie się spotkać z większą ilością chamstwa niż samej bitki

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Dziwna sytuacja nie moge sie zalogowac na swoje konto gameforge. wpisuje e-mail i haslo i wyskakuje mi powiadomienie ze niepoprawne dane logowania. nastepnie klikam zmiana hasla i wszystko idzie pomyslnie. pozniej znowu wpisuje dane logowania i błąd. o co chodzi?

    Tymmix

  • Dziwna sytuacja nie moge sie zalogowac na swoje konto gameforge. wpisuje e-mail i haslo i wyskakuje mi powiadomienie ze niepoprawne dane logowania. nastepnie klikam zmiana hasla i wszystko idzie pomyslnie. pozniej znowu wpisuje dane logowania i błąd. o co chodzi?

    Napisz zgłoszenie na support, opisując cała sytuacje tak jak zrobiłeś to tutaj. :)

  • Ta, a później po piątaku na grupkach jak znowu zamknięty serwer będzie. Może lepiej jednak bilety niż otwierać serwer? Art czy w związku z otwarciem serwera jest szansa na bilety?

    Popytam przy okazji, na chwilę obecną nie ma na nie szans.

    Community Manager

  • Napisz zgłoszenie na support, opisując cała sytuacje tak jak zrobiłeś to tutaj. :)

    Ogarnąłem sytuację. Połączyłem się z innym internetem (hotspot z telefonu) i wszystko działa

    Tymmix

  • Lucjusz my nic nie zrobiliśmy złego a powiedział bym że dużo dobrego zrobiliśmy bo dzięki nam mają pełne portfele to wina tych z góry że zamiast dbać o serwery to otwierają nowe z myślą że graczy przybędzie a prawda taka że graczy jest mniej niż było


    No to se pograłem na poly zamknęli rejestrację xd bo polska jest otwarta


    Moderator Moira:
    Połączyłam posty

    Edited once, last by Moira ().

  • Siema wszystkim pytanie mam czy grać dalej likanem 64 lvl purpura g10 na razie bez eq czy metalem 56 lvl silne m10 czy świeżo wbita surą wp 35 lvl eq znośne czy może archer 35 lvl surą i archer szkole po M1 biologa nigdzie nie robiłem zaczynam na surce i na ninji robię ząbki z góry dziękuję.

  • Siema wszystkim pytanie mam czy grać dalej likanem 64 lvl purpura g10 na razie bez eq czy metalem 56 lvl silne m10 czy świeżo wbita surą wp 35 lvl eq znośne czy może archer 35 lvl surą i archer szkole po M1 biologa nigdzie nie robiłem zaczynam na surce i na ninji robię ząbki z góry dziękuję.

    Graj tym czym lubisz grać, ile ludzi tyle opinii na ten temat.

  • Graj tym czym lubisz grać, ile ludzi tyle opinii na ten temat.

    to pogram surka tam eq mam + 7won i kamień na sell to może na zrobienie skila będzie albo jakiś talizman tylko nie wiem czy warto na 35 lvl talizman kupować bo chce pierw biologa zrobić i skile wbijać

  • to pogram surka tam eq mam + 7won i kamień na sell to może na zrobienie skila będzie albo jakiś talizman tylko nie wiem czy warto na 35 lvl talizman kupować bo chce pierw biologa zrobić i skile wbijać

    Zawsze możesz też przy okazji rozwijać jakaś inna postać.

  • Napisałem na czacie "podajcie adresy i idziemy sie klepać" dla beki a jakiś chłop pisze do mnie podaje mi numer telefonu i każe mi dzwonić i z nim gadać XD


    Polska to nie serwer

    Polska to wieczna zabawa.

  • Napisałem na czacie "podajcie adresy i idziemy sie klepać" dla beki a jakiś chłop pisze do mnie podaje mi numer telefonu i każe mi dzwonić i z nim gadać XD


    Polska to nie serwer

    Polska to wieczna zabawa.

    Może dostałeś numer do jego mamy A nie skorzystałeś.

  • Art weźcie sie ciach za banowanie botów, bo na czacie w jinno juz wony sellaja na czacie. Mieliscie pare miechow przerwy bo serwer byl zamkniety to mozecie sie wysilic i z tydzien ich chociaz pobanowac


    Moderator Usunęłam obrazę. Bez takich mi tu!&amp;amp;nbsp;:

    Edited 2 times, last by Moira ().

  • Ale ten komunikat o sellaniu wonów ta game coś tam był nim serwer otwarto.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ale ten komunikat o sellaniu wonów ta game coś tam był nim serwer otwarto.

    Ale był rzadko bo wszystko wybanowali

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Przez 2 lata serwer był zamknięty a Ci nic nie zrobili aby poprawić sytuacje.

    Nie można chociażby zrobić tak, że każde nowe konto które rejestruje się na serwer Polska potrzebuje weryfikacji dwuetapowej, jakby tak non stop przychodziło takiemu delikwentowi kod do potwierdzenia to po jakimś czasie by się znudził z tym spamem.

    Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

  • Witam . Mam pytanie odnośnie dropienia blasków ponieważ zaczynam swoją przygodę po powrocie chciałbym aby ktoś się wypowiedział odnośnie dropienia w v3 a dokładnie w komnacie baronowej ( podobno idzie tam ładnie ilości nadropic ) beż walki o spoty itd . Jaki ekwipunek potrzebuję i ile na ogień żeby ustać tego bosa na 61 lvl . Pozdrawiam

  • No jak wbijesz to masz tylko 20 min na dropienie, po tym czasie wywala pod pomnik i czekasz 1h aby wbić znowu na 20 min. No nie wiem czy to dobry pomysł.