Rozmowy serwera Polska

  • Szanowna Pani Moira , dlaczego post dot. deflacji występujący w grze Metin 2, został zarchiwizowany i uznany jako offtop?

    Uważam, że firma GF powinna solidaryzować się ze światem i podnieść ceny za SMy w ramach, globalnego problemu wzrostu przeciętnego poziomu cen w gospodarce.

    GG:54784178

  • Szanowna Pani Moira , dlaczego post dot. deflacji występujący w grze Metin 2, został zarchiwizowany i uznany jako offtop?

    Uważam, że firma GF powinna solidaryzować się ze światem i podnieść ceny za SMy w ramach, globalnego problemu wzrostu przeciętnego poziomu cen w gospodarce.

    jestem za inflacja w górę to i odpowiednio sm-y powinny pójść w górę,,,, zróbmy starajk ,,, jak nie podrożeją to nie kupujemy !!!

  • Trochę dziwne, że od momentu powstania gry cena za SMy się kompletnie nie zmieniła. Polacy są zamożniejsi to i SMy powinny więcej kosztować.

    GG:54784178

  • Trochę dziwne, że od momentu powstania gry cena za SMy się kompletnie nie zmieniła. Polacy są zamożniejsi to i SMy powinny więcej kosztować.

    Mi tam ceny odpowiadają. Skoro czujesz się zamożniejszy to sobie policz czy to tylko liczby czasem nie są :w00t:

  • Mi tam ceny odpowiadają. Skoro czujesz się zamożniejszy to sobie policz czy to tylko liczby czasem nie są :w00t:

    No tak tak xd ceny za smy takie same ale pamoetam ze szate auty kupowalem za 350sm? W kazdym razie ponizej 500 a teraz byla oferta za 650 :-) takze inflacja na metinie tez jest :D

  • Nie pamiętam ile to temu już było, ale jeszcze na Tasmanii prosiliśmy o przywiązanie alchemii. Obietnice były, niby wszystko szło w dobrą stronę...

    Wystarczy konta nie udostępniać ;). Dla was to trzeba ludzi przywiązać do krzeseł żeby w razie czego nie mogli uciec ;).

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Mi tam ceny odpowiadają. Skoro czujesz się zamożniejszy to sobie policz czy to tylko liczby czasem nie są :w00t:

    Spokojnie, nie flexuje się tym, że mam nadmiar gotówki - powiedziałbym, że cierpię na niedomiar gotówki xD, ale pieniądze w życiu nie są najważniejsze.

    Grunt, to postępować zgodnie z etyką moralną, przestrzegać praw Kościelnych oraz najważniejsze kierować się zasadą nie rób bliźniemu swemu co tobie niemiłe. Pismo Święte mówi wyraźnie "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).

    No tak tak xd ceny za smy takie same ale pamoetam ze szate auty kupowalem za 350sm? W kazdym razie ponizej 500 a teraz byla oferta za 650 :-) takze inflacja na metinie tez jest :D

    Panie Gracjanie, akurat na to nie zwróciłem uwagi! :D Kostiumy, pierścionki oraz różne wspomagacze także podrożały! Są jednak produkty, które utrzymują cenę albo co najlepsze są tańsze w porównaniu do lat ubiegłych.

    GG:54784178

  • 1297

    zwierzaki zobaczyły 3 sm taniej niż zwykle i poszło xD

    Sury To Zło :cursing:

  • małych yasu narobiłeś teraz musisz dropic :D

    A to nie ma pińc won plus na małe nupki? oO

  • troche pasuje rozbujac towarzystwo



    [ciach]



    kiedy jakas zadyma


    udało mi sie 8 osób z red na zadyme rozbujac, jinno kiedy zadyma?

    Yasuni 0bcy  ArixanBogiem


    czasy gdy o zadyme trzeba sie prosic xd


    gdy ktos konkretny z shinsoo chetny pw winstrill


    Moderator Moira:
    Połączyłam trzy posty i usunęłam zaczepkę. Drogi użytkowniku proszę nie spamować, a edytować swój poprzedni post w razie potrzeby. : )

    Edited 2 times, last by Moira ().

  • yasuni przeszedł na emeryturę xDe

  • podawajcie terminy i myślę, że będzie można coś zorganizować :P Mi odpowiada piatek wieczór i może sobota ale wypowiadam się wyłącznie za siebie :D:

  • podawajcie terminy i myślę, że będzie można coś zorganizować :P Mi odpowiada piatek wieczór i może sobota ale wypowiadam się wyłącznie za siebie :D:

    Kiedyś bym się zgodził, teraz mogę Ci pokibicowac🤣🤣

  • Art  Ingolf co się dzieje?^^ Serwer padł? oO