Rozmowy serwera Polska

  • Pierw PL serwer musiałby wstać żeby paść. upadek mu nie grozi. Bądźcie spokojni i wyczekujcie odpalenia kanałów.

  • Szanowni Gracze,


    W wyniku błędu faza 2 została zakończona przed ustalonym terminem.

    Przepraszamy za powstałe zamieszanie.

    Art

    teraz moje pytanie sie pojawia kto odda sm wyddane na drop i kto odda plomienie i kto odda za wszystkie szkaty i dopalacze kupione z isa

    DragonRazor YouTube
    KUPIE NASZYJNIK LZY 2KHP 10 KRYTA 8 OMDLENIA 50 wartosci+9
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 15 BLOK
    KUPIE TYTANKE NNO 12 SILA 12 ZRECZNOSC

  • Art chcemy powrotu dawnej możliwości handlu, skoro bazar pada na ryj co kilka godzin.

    Ewentualnie możliwość wyboru postawienia swojego sklepiku tam gdzie gracz ma ochotę bazar/m1/itp.

    Płacimy za skrzynki - realne pieniążki za osobisty sklepik premium a tu nie można korzystać z tej funkcji, nie wspomnę że szajs na 6h tam dropi co jest jawnym ograbianiem nas graczy.

    Żądamy odpowiedniego traktowania bo jak nie to przestaniemy utrzymywać ten projekt.

  • Też bym wolał aby handel w m1 powrócił, to był klimat... :(

  • Chciałbym powrócić do czasów, gdzie wchodząc do restauracji Octavio musiałeś zaopatrzeć się w butlę tlenowa, ponieważ brakowało tam powietrza. Nie było dnia, godziny gdzie stoliki były pozajmowane. Najczęściej zamawiana potrawa były pierogi z grzybów tue, lisciem morwy oraz kwiatem róży alpejskiej.

    Niestety ze względu na rosnącą inflację, Octavio musiał przyoszczedzic na składnikach co odbiło się rykoszetem na jego biznesie. Popyt na pierogi spadł, gracze wyemigrowali z M1, a restauracja niestety świeci pustkami.

    Kmieciak pomaga w ratowaniu biznesu, codziennie zaopatruje restaurację w świeżą dostawę ryb, niestety Octavio nie potrafi odpowiednio przygotować ryby w taki sposób, by konsumenci byli usatysfakcjonowani.

    GG:54784178

  • Cześć,


    Ostatnio chwaliłem się, że udało mi się wbić zbroję na +15. Teraz trochę konkretów jak to wygląda w kwestiach finansowych jeżeli chodzi o samo ulepszanie.

    Skleiłem tabelkę, w której wprowadziłem średnie ceny ulepszaczy, Magicznych Kamieni i Podręczników Kowala. Dodałem do tego dokładną liczbę prób na każdy poziom i tak to się prezentuje:


    [ciach]

    Tutaj porównanie mojego ulepszania do prób ArixanBogiem


    [ciach]


    Dosyć dobrze widać, że moja zbroja wchodziła w miarę równo, ale mimo tego większa ilość prób na najdroższych poziomach spowodowała, że wydałem więcej won.

    Zbroję zakupiłem 19 września za 90 wonów, a wskoczyła na +15 7 listopada i z tego okresu przyjąłem wartości pereł, kamieni itd. One się zmieniają i raz kupowałem białą za 13w, a raz za 22 i więcej. Dlatego wchodzenie w dyskusję, że coś kosztuje tyle, a coś tyle nie ma sensu. Jest to raczej taka ciekawostka i oszacowanie jak to może wyglądać. Do tabelki przyłożyłem się i można w niej podstawiać liczbę prób i cenę bez problemów. Zastosowałem zmienne. Jak ktoś sobie zapisze swoje dane i będzie chciał takie podsumowanie to śmiało możecie pisać. Kilka chwil i wszystko sprawdzimy. Trzeba pamiętać, że nową zbroję trzeba też wymieszać w 1-5 bonusach oraz 6-7. Tego nie liczyłem i chyba wolę nie liczyć.


    Pojawiła się też zapiska wartości w PLN. Mam nadzieję, że nie złamie to regulaminu forum.


    A tutaj efekt końcowy:


    AsP0kxG.png


    Moderator Moira:
    Usunęłam nieregulaminową część posta

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

    Edited once, last by Moira ().

  • ta jeszcze zapiska wartości pln a potem oczywiście jak art sie bierze za nieuczciwych graczy to potem płacz i zgrzytanie zębami że niezasłuszone bany :rofl::rofl::rofl:

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty