Rozmowy serwera Polska

• ja miałam szybko nadropione i to na bazarku a tobie jak poszło?:D:D

polecisz mi spota gdzie szybko dropia blaski? :) Chyba że pogramy jutro razem i mi pokażesz osobiście? Bardzo bym chciał cię w końcu zobaczyć :)

• Pare słów ode mnie: zadym nie będzie bo chłopcy jaskrowy i vealey sprzedali królestwo za pare wonów, bo woleli ksuć swoim z własnego królestwa aby coś wiecej zarobić, więc w obecnej chwili są sami i nikt im nie pomoże, udają że nie sa w SP ale to ich bajka i nic to nie zmienia bo i tak nie maja ludzi.

Przekładają termin i beda go przekładać w nieskończoność z wiadomych powodów ,a jakby była zadyma to ja z ekipą chętnie zmieni królestwo aby tych zarobkowiczów tępić, więc nie maja z czym wyjść. nawet teraz nie maja czym obronić siebie wiec o czym gadamy.

Zostaje czekać na kształtowanie sie nowych epik, na te chwile nie ma żadnych gildii, które są w stanie same zrobić zadymy a królestwa się nie dogadają, więc czekamy do fuzji ;)

druga sprawa: system nowych zbroji przekreślił już klasyczne pvp, zostalo czekac aż wyłączą setki, bo wtedy jeszcze da sie bic na szyciu, nie jest to juz klasyczny metin ale zawsze jakas namiastka tego co było kiedys, więc póki co zostaje czekać.

Ale jakby ktoś chciał zadyme to zapraszam na klucze na zejście, tam sie można pobawić zawsze ;)

Jazzzy - Etolin - mental 120

• ciekawa rozkmina że przy obecnych warunkach gry liczycie nadal na zadymy jakieś, system tak zwalony że lepiej sobie popykać 4fun na jakimś piracie xD

ta gadka bla bla bla pl to pl, no to popatrzcie jaki jest pl

(zawsze byłem anty priv a tu tututu obrót spraw) jak ktoś chce pograć w metina to nie wybierze nigdy pla

system z pla normalnie gameover XD

• potwierdzam i znacznie więcej dziewczyn jest niż na plu :) nawet dzisiaj z jedną pisałem :D

• Pare słów ode mnie: zadym nie będzie bo chłopcy jaskrowy i vealey sprzedali królestwo za pare wonów, bo woleli ksuć swoim z własnego królestwa aby coś wiecej zarobić, więc w obecnej chwili są sami i nikt im nie pomoże, udają że nie sa w SP ale to ich bajka i nic to nie zmienia bo i tak nie maja ludzi.

Przekładają termin i beda go przekładać w nieskończoność z wiadomych powodów ,a jakby była zadyma to ja z ekipą chętnie zmieni królestwo aby tych zarobkowiczów tępić, więc nie maja z czym wyjść. nawet teraz nie maja czym obronić siebie wiec o czym gadamy.

Zostaje czekać na kształtowanie sie nowych epik, na te chwile nie ma żadnych gildii, które są w stanie same zrobić zadymy a królestwa się nie dogadają, więc czekamy do fuzji ;)

druga sprawa: system nowych zbroji przekreślił już klasyczne pvp, zostalo czekac aż wyłączą setki, bo wtedy jeszcze da sie bic na szyciu, nie jest to juz klasyczny metin ale zawsze jakas namiastka tego co było kiedys, więc póki co zostaje czekać.

Ale jakby ktoś chciał zadyme to zapraszam na klucze na zejście, tam sie można pobawić zawsze ;)

Szacun za prawde. Ale jak coś to wpadaj na kielicha :D

Historia lubi się powtarzać 🤣🤣

Nie pierwszy raz gdzie 1 yang ważniejszy od ludzi 😂😂😂

• ja miałam szybko nadropione i to na bazarku a tobie jak poszło?:D:D

Lepiej jak ostatnio powiem szczerze 😅😅🍻🍻

• I jak tu żyć.. Flaszka już się chodziła od tygodnia i co xD Popsuli zabawę 🤣🤣🤣

Wszystko wina ArixanBogiem , poszedl raz na respa i chęci uciekły xD

ja swoja flaszke wczoraj wykorzystałem :D

Pare słów ode mnie: zadym nie będzie bo chłopcy jaskrowy i vealey sprzedali królestwo za pare wonów, bo woleli ksuć swoim z własnego królestwa aby coś wiecej zarobić, więc w obecnej chwili są sami i nikt im nie pomoże, udają że nie sa w SP ale to ich bajka i nic to nie zmienia bo i tak nie maja ludzi.

jak mówiłem komuś ze Vealey to zlotowka to nie chcieli mi wierzyć xD

laOm9hK.png

To tak samo jak przychodził na ts do hoshiko z tego co wiem udawal jaki to on nie winny super extra później nagadal glupot kupil od niej konto i po rozmowie mały falszywiec jeden dobrze że większość sama się przekonała jaki to typ człowieka jest, hatfu!!

Przy okazji pozdro Don.

Sygnatura wycięta, Laburra.

• ja swoja flaszke wczoraj wykorzystałem :D

jak mówiłem komuś ze Vealey to zlotowka to nie chcieli mi wierzyć xD

Pisze to gość co od kilku lat lata hydre pod zarobek , buduje dom za wony a znajomym sprzedaje itemy po 200% ceny ( Konradek i kolczyki rubinowe za 8k , wachlarz zodiaku dla sheri ) xDDDDDDDD

GG: 59927677

• Pisze to gość co od kilku lat lata hydre pod zarobek , buduje dom za wony a znajomym sprzedaje itemy po 200% ceny ( Konradek i kolczyki rubinowe za 8k , wachlarz zodiaku dla sheri ) xDDDDDDDD

słabe informacje masz :D

polecam otwierać drzwi moze ktoś ci udzieli prawidlowe info :P

laOm9hK.png

• słabe informacje masz :D

Konrad na tsie płakał że tak z niego zdzierasz hajs, tak samo jak onimek siano wisiał i nie chciał oddać xD

Wszyscy tak na vealeya gadają a co drugi taki sam.

• Każdy wie że konrad to sprzedawczyk i osoba z której warto doić siano bo jedyna jego „zaleta” to jego desperacja do kupowania znajomych za przepłacanie za itemy xD

gg: 631 304 80

0SytQMy.jpg

• Konrad na tsie płakał że tak z niego zdzierasz hajs, tak samo jak onimek siano wisiał i nie chciał oddać xD

Wszyscy tak na vealeya gadają a co drugi taki sam.

Odezwał się ten co dla Konradka płakał za azwe mojego peta . A potem co było pamiętasz????

Pisze to gość co od kilku lat lata hydre pod zarobek , buduje dom za wony a znajomym sprzedaje itemy po 200% ceny ( Konradek i kolczyki rubinowe za 8k , wachlarz zodiaku dla sheri ) xDDDDDDDD

Fakt słabe masz info . Za moja zbroje tez dał cenę z kosmosu poczym kupił od waszego kolegi też przepłacając . Jeżeli komuś wypominasz handle patrz czy nie wróci to do cb . Twoja gildia i ziomeczki tez zrobiła na tym korzyści

Moderator Moira:
    Połączyłam dwa posty

Edited once, last by Moira ().

• Każdy wie że konrad to sprzedawczyk i osoba z której warto doić siano bo jedyna jego „zaleta” to jego desperacja do kupowania znajomych za przepłacanie za itemy xD

słabe informacje masz :D

Weźcie najpierw ustalcie wspólną wersje na ts xD

GG: 59927677

• Konrad sam tyle oferował bo chciał mieć item. Nie od dziś wiadomo ze jak komuś zależy na itemku to da więcej niż jest warte i tyle xD

A co do budowania domu za wony? Hmm każdy orze jak może xD Ewidentnie widać zazdrość 😅

ArixanBogiem przynajmniej nigdy nie byl pazerny i nie sprzedał ziomkuf za yanga 😆

Teraz SP ma ból dupy bo nikt nie chce z wami wyjść na zadyme xD

• Konrad sam tyle oferował bo chciał mieć item. Nie od dziś wiadomo ze jak komuś zależy na itemku to da więcej niż jest warte i tyle xD

A co do budowania domu za wony? Hmm każdy orze jak może xD Ewidentnie widać zazdrość 😅

ArixanBogiem przynajmniej nigdy nie byl pazerny i nie sprzedał ziomkuf za yanga 😆

Teraz SP ma ból dupy bo nikt nie chce z wami wyjść na zadyme xD

Nieznasz się. Oni są najlepsiejsi a ty jak zwykle racji nie masz xD

• Jak jinno i shinsoo łącznie nie zbierze 15 postaci na dym to o jakich ekipach wy mówicie xD

Tak już będzie, dobrze wiesz, że ta gra nie prowadzi żadnych akcji promocyjnych żeby przyprowadzić nowych graczy. Wy już młodsi nie będziecie i skończycie w ciągu roku 😂😂

Moderator Moira:
    Podmieniłam słówko. Proszę milej! : ) Połączyłam też dwa posty

Edited 3 times, last by Moira ().

• Vealey ja wiem że ty musisz wszystko z kolegami ustalać, ja różnie się od ciebie tym że potrafię podejmowac własne decyzje, mieć swoje, a nie pożyczone i mieć własne zdanie. Ale co ja tam będę ci tłumaczył. [ciach]:)

Moderator Moira:
    Usunęłam zaczepkę. Proszę przenieść prywatne tematy na pw. Dzięki!

gg: 631 304 80

0SytQMy.jpg

Edited once, last by Moira ().