Rozmowy serwera Polska

• Pewnie, że tak. Dumny jestem z mentala 0bcy. Mam nadzieję, że on jest równie zadowolony z tego jak nad nim pracuję. Nadal nie zmienia to nic, że śmiejesz się z kogoś, a sam nie masz nic do pokazania w kwestii zadymy czy dmgu i szukasz wymówek.

Z mastera to sie wszyscy smieja od jego kariery na s13 jak to sie dorabial na dropieniu z graczy itemkow..
    no tak nie mam nic do pokazania.. juz pisalem ze JA jak jestem na grze/mam czas zadymek nie ma ;) bo ani wy ani redy nie "macie czasu" a jak juz cos to zawsze dowiaduje sie po fakcie ;) bez DMG to jest mental xD zapytaj sie obcego czemu mial problem bic sie z jednym likanem z chunjo.. oj oj ups xD

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Z mastera to sie wszyscy smieja od jego kariery na s13 jak to sie dorabial na dropieniu z graczy itemkow..
    no tak nie mam nic do pokazania.. juz pisalem ze JA jak jestem na grze/mam czas zadymek nie ma ;) bo ani wy ani redy nie "macie czasu" a jak juz cos to zawsze dowiaduje sie po fakcie ;) bez DMG to jest mental xD zapytaj sie obcego czemu mial problem bic sie z jednym likanem z chunjo.. oj oj ups xD

Jakąś historię z palca sobie wysysasz, mocno wątpię w problem z biciem się z jednym likanem. Nadal zasłaniasz się innymi. Ja mam pilnować żebyś wiedział kiedy jest zadyma? Ja jak chce się bić to się staram o tym dowiedzieć.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Jakąś historię z palca sobie wysysasz, mocno wątpię w problem z biciem się z jednym likanem. Nadal zasłaniasz się innymi. Ja mam pilnować żebyś wiedział kiedy jest zadyma? Ja jak chce się bić to się staram o tym dowiedzieć.

Tak historie tak tak a pytałeś się? Watpie

No właśnie "JA jak chce się bic" ;)

• Jak ty i tak nic nie bijesz to na ciebie to wystarczy tylko 60 ABS na magię 😂😈

Sam dobrze wiesz, że się okłamujesz.

I niby teoretycznie możesz mieć racje, ale liczysz to ze swoim eq i ze swoją alchemią i ze swoimi petami.

A jakby to wyglądało gdyby:

Przyszedł gracz po biologu, który faktycznie założyłby tylko tarczę i 60% abs magi?

Około 11k dmg ze sfery by dostał, przy takiej konfiguracji nie ma mowy żeby mógł przeżyć bez setowania (lub ewentualnie odzysk pż na spocie)

Żeby było dobrze i nie mieć problemów to trzeba zredukować Mroczną Sferę poniżej 6k dmg. (a to wiąże się z tym, że trzeba mieć eq z abs na um).

Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

• Przyszedł gracz po biologu, który faktycznie założyłby tylko tarczę i 60% abs magi?

Ezra ma podobny dmg do mojego. Przy samych czystych 60 na magie bez absu na umki i alchemii i bez tarcz klasowych koło 14/15k by sferka weszła luzem. A jakby się odpalił to spokojnie koło 20k.

bo ani wy ani redy nie "macie czasu"

Hmm. Shisnoo Jinno. Robimy wjazd do Chunjo na dwa królestwa się pobić na dniach? :w00t: Taka niebiesko-czerwona masa zalewająca chunjo? :crazy:

• Ezra ma podobny dmg do mojego. Przy zdrowych 60 na magii bez absu na umki i alchemii i bez tarczy klasowych koło 14/15k przez sferkę weszła luzem. A jakby się odpalił do spokojnego koło 20k.

Hmm. Shisnoo Dżinno. Robimy wjazd do Chunjo na dwa królestwa pobić w dniach? :w00t:Taka niebiesko-czerwona masa zalewająca chunjo?:szalony:

Master nie ma aż takiego eq aby tyle bil 😅

Zróbcie sb nalot na 5graczy w m1 ch1 😂

• xD Zielony uśmiałem się na myśl o odpalonym Masterze bijącym po 20k :D

Sury To Zło :cursing:

• Z mastera to sie wszyscy smieja od jego kariery na s13 jak to sie dorabial na dropieniu z graczy itemkow..

Nie wiem o jakiego likana Ci chodzi xD jedynych co mi imponowali na tej klasie to cykada czy psychologis :mkay:

• Nie wiem o jakiego likana Ci chodzi xD jedynych co mi imponowali na tej klasie to cykada czy psychologis :mkay:

Ale sciema xD a ten tekst od ciebie byl najlepszy "dobra nie ma sensu bo i tak sie nie ubijemy" z reszta to okolo rok temu bylo wiec nie dziwne ze nie pamietasz

Cykada nie potrafil sie wgl likanem bic ani go ubrac a psychol padal na skila i do tego nic nie bil.. ale skoro Izabelka tobie zaimponowala to czego by sie spodziewac :D:

Edited 2 times, last by Wiwek ().

• Psychologis i Cykana xD

Ostatnio jak na blaskach spotkałem Psychola to stwierdził że bez eq jest a tak ochoczo bufa ubijał :D

Sury To Zło :cursing:

• w porównaniu do was wszystkich na tym forum on chociaż miał jaja żeby sie bić nie żeby coś :D :D :D

wyjdźcie z domu xD

O odezwał się znawca co nigdy nie potrafił złożyć postaci i temu musiał siedzieć na rozprochu..

"wyjdźcie z domu" powiadasz dopiero co z urlopu wróciłem ale No co ty tam możesz wiedzieć dla ciebie każdy tylko siedzi w domu.. nic dziwnego.. skoro siedzisz w piwnicy

• w porównaniu do was wszystkich na tym forum on chociaż miał jaja żeby sie bić nie żeby coś :D :D :D

wyjdźcie z domu xD

no i znowu panie szanowny demonie musze sie z panem zgodzic, cykada to byl bardzo dobry gracz i do bitki zawsze pierwszy ;)

i zgadzam sie wyjdzcie z domu bo jak w grze nic nie umiecie osiagnac to chociaz wyjdzcie sie przewietrzyc ;)

A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

• haha ale co chłop się już zapowietrzył xD wyjdź z tego domu bo to że urlop tygodniowy weźmiesz żeby znowu się zabunkrować to za dużo ci nie da :D

gg: 631 304 80

0SytQMy.jpg

• haha ale co chłop się już zapowietrzył xD wyjdź z tego domu bo to że urlop tygodniowy weźmiesz żeby znowu się zabunkrować to za dużo ci nie da :D

hoho to nie wiedzialem ze mialem tylko tydzien urlopu a zostalo jeszcze poltora z 4

• hoho to nie wiedzialem ze mialem tylko tydzien urlopu a zostalo jeszcze poltora z 4

ty się nie znasz są osoby co zawsze wiedzą lepiej od Ciebie co ty robisz czego nie rozumiesz? :D:D:D:D

Moderator Moira:
    Usunęłam flood

Nikt Nie Jest Zobowiązany Kogokolwiek Lubić,
    Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

Edited once, last by Moira ().

• "wyjdźcie z domu" powiadasz dopiero co z urlopu wróciłem ale No co ty tam możesz wiedzieć dla ciebie każdy tylko siedzi w domu..

nic dziwnego.. skoro siedzisz w piwnicy

ty się nie znasz są osoby co zawsze wiedzą lepiej od Ciebie co ty robisz czego nie rozumiesz? :D:D

:rofl::rofl: sie nadajecie wszyscy do tarcia chrzanu i pchania wiatru :D

Moderator Moira:
    Usunęłam flood z cytatu

gg: 631 304 80

0SytQMy.jpg

Edited once, last by Moira ().

• :rofl::rofl: sie nadajecie wszyscy do tarcia chrzanu i pchania wiatru :D

dziecko drogie :) nie pisz do mnie ^^ bo do pchania wiatru to nadajesz się jak górnik do gotowania w restauracji

Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

Edited once, last by TeVi ().

• dziecko xD ale to ty szukasz kija nie ja :D :D dzwonek cię pare razy po macie w m1 porzuca to się uspokoisz

byłeś, jesteś i będziesz dzieckiem czy tego chcesz czy nie ;) sory, ale ja nie szukam chłopaka jak chcesz kogoś poderwać to poszukaj gdzie indziej ;) ja na twoje nieszczęście a moje szczęście nie szukam popłochu ;)

Jak chciałeś zabłysnąć to posyp się brokatem, a nie szukasz zaczepki u kogoś kto nie pisze nawet do Ciebie ^^

Zalecam czytanie z zrozumieniem, a nie czekaj to zbyt wiele wymagam ;)

Także jak to było? Też zapożycze jakiś tekst jak to ty masz w zwyczaju bo nie umiesz sam nic skleić ^^

Wyjaśniony 9

YOLO

Ale Istnieje
    Pewna Rzecz
    o Której Warto Pamiętać:

SZACUNEK

Edited once, last by TeVi ().

• Ale sciema xD a ten tekst od ciebie byl najlepszy "dobra nie ma sensu bo i tak sie nie ubijemy" z reszta to okolo rok temu bylo wiec nie dziwne ze nie pamietasz

Cykada nie potrafil sie wgl likanem bic ani go ubrac a psychol padal na skila i do tego nic nie bil.. ale skoro Izabelka tobie zaimponowala to czego by sie spodziewac :D:

Skoro to było rok temu i od tego czasu ani razu nie było szans na potyczkę to nie dziwie się ze nie pamiętam xd bicie się 1 v 1 jaki ma sens jak możesz założyć branze, pas, a nawet sokola odrobinę absu i będę Cie bil po 1/2 k ze skila xd

• Skoro to było rok temu i od tego czasu ani razu nie było szans na potyczkę to nie dziwie się ze nie pamiętam xd bicie się 1 v 1 jaki ma sens jak możesz założyć branze, pas, a nawet sokola odrobinę absu i będę Cie bil po 1/2 k ze skila xd

Pokazał ile wie o grze na poziomie jak myśli, że ktokolwiek z mocniejszych postaci 1 na 1 się może zabić. Siedzi w tym chunjo nosa nie wystawi od roku i nie wie nawet jak to wygląda. Chyba, że ich najmocniejsze postacie np w walce o spota padają 1 na 1.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Skoro to było rok temu i od tego czasu ani razu nie było szans na potyczkę to nie dziwie się ze nie pamiętam xd bicie się 1 v 1 jaki ma sens jak możesz założyć branze, pas, a nawet sokola odrobinę absu i będę Cie bil po 1/2 k ze skila xd

To masz słaba postać bo Z TAKIM ubiorem co opisałeś da się lekko wykręcić ponad 5k z skila XD

• To masz słaba postać bo Z TAKIM ubiorem co opisałeś da się lekko wykręcić ponad 5k z skila XD

No tak moje jest najmojsze I tyle. Z dzwonka bierzesz przykład widzę :rofl: