Rozmowy serwera Polska

  • Czekam aż zaczniesz pisać o swoim dmg a nie kolegów xD bo póki co to ten dropek tamten dropek kolejny dropek, wszystko Twoje z gleby pisze że to dropek, to gdzie ta główna postać?? Jak dalej klepiesz biedę to Ci damy kolejnego bengala xd już niestety nie posłuchasz na TS o okazjach cenowych jak z tym mieczem który nam podkupiłeś i chciałeś jeszcze od nas (lisków) pożyczać wony żeby nam (baileyom) podkupić miecz który chcieliśmy. O eq na 20 dośw. nie wspomnę bo "takie nawyki" to się chyba z domu wynosi. Milion razy widząc kogoś na agresywie chciałeś dropić ale z glizdą to na ryby a nie dropić z ludzi :D I taki typ pisze o hipokryzji? xD

    Nawet w Jinno są Kasztany co pożyczają wony i podkupują itemki xD. Nie*operz tego nicku możecie się wszyscy domyśleć xD.

  • Czekam aż zaczniesz pisać o swoim dmg a nie kolegów xD bo póki co to ten dropek tamten dropek kolejny dropek, wszystko Twoje z gleby pisze że to dropek, to gdzie ta główna postać?? Jak dalej klepiesz biedę to Ci damy kolejnego bengala xd już niestety nie posłuchasz na TS o okazjach cenowych jak z tym mieczem który nam podkupiłeś i chciałeś jeszcze od nas (lisków) pożyczać wony żeby nam (baileyom) podkupić miecz który chcieliśmy. O eq na 20 dośw. nie wspomnę bo "takie nawyki" to się chyba z domu wynosi. Milion razy widząc kogoś na agresywie chciałeś dropić ale z glizdą to na ryby a nie dropić z ludzi :D I taki typ pisze o hipokryzji? xD

    Nie posiadam obecnie postaci pvp bo dla mnie to nie jest priorytet :) Rozbawiłeś mnie teraz :D :D :D Najpierw wciska bengala a teraz płacze :D Napisz sb do typka od zodiaka:P Dałem ofke kilka h wcześniej niż ty więc nie płacz,że ci podkupiłem :P Eq na doś to już wgl leże i płaczę :D Jakbyś mi pożyczał to byś wiedział co mi pożyczasz a nie upominasz się o coś a nawet nie wiesz co to było :D I jeszcze chcesz zwrotu tarczy na doś, która nie byłą twoja :D Pretensje do gf,że pozwala na dropienie z ludzi z rangą na minusie :) MAciuś nie żeby coś ale sam chciałem ostatnio wydropić coś ze mnie bo miałem range na minusie więc piąteczka :D

  • Nie posiadam obecnie postaci pvp bo dla mnie to nie jest priorytet :) Rozbawiłeś mnie teraz :D :D :D Najpierw wciska bengala a teraz płacze :D Napisz sb do typka od zodiaka:P Dałem ofke kilka h wcześniej niż ty więc nie płacz,że ci podkupiłem :P Eq na doś to już wgl leże i płaczę :D Jakbyś mi pożyczał to byś wiedział co mi pożyczasz a nie upominasz się o coś a nawet nie wiesz co to było :D I jeszcze chcesz zwrotu tarczy na doś, która nie byłą twoja :D Pretensje do gf,że pozwala na dropienie z ludzi z rangą na minusie :) MAciuś nie żeby coś ale sam chciałem ostatnio wydropić coś ze mnie bo miałem range na minusie więc piąteczka :D

    Naprane emotek, że czuję się jakbym czytał "szlaczki" z przedszkola xD ale to symptomy chodzących rączek i nerwy skoro tak tym spamujesz xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Naprane emotek, że czuję się jakbym czytał "szlaczki" z przedszkola xD ale to symptomy chodzących rączek i nerwy skoro tak tym spamujesz xD

    Mnie to bawi :D Zadałem ci tyle pytań a na żadne nie otrzymałem odpowiedzi. Ale zawsze tak było nie zależnie co by ci napisać/powiedzieć i tak zawsze wydaje ci się, że jesteś fajny ale masz racje wydaje ci się :)

  • śmieszny słonik ;3


    miłej niedzieliISBycIb.gif

  • Wcześniejsze

    Zobaczymy co byś zrobił jakby każdy wchodził ci na real i pisał jakieś głupoty, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Teraz pewnie spoko ale za jakiś czas by się to zmieniło

    Napisał top1 szczekasz wjeżdżający na real 24 na dobe xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Zobaczymy co byś zrobił jakby każdy wchodził ci na real i pisał jakieś głupoty, które nie mają nic wspólnego z prawdą. Teraz pewnie spoko ale za jakiś czas by się to zmieniło

    tyle lat gram w metina że już nic mnie nie zdziwi xD

  • I dobrze że lajkowała każdy post przeciw Eylis bo gdyby Eylis zachowywała się jak kulturalna osoba to nikt by jej nie cisnął na tym forum :)


    PS: Ja również lajkowałem każdy post w którym ktoś jechał po Eylis i się tego się wstydzę :)

    Mądrego to i dobrze poczytać.

    Ps. Kto to jest Eylis?

    JI 100%

  • Szczerze? Mi to lotto co ty w realu robisz. To co część osób wie o Tobie nie jest wyssane z palca. Nie mam zamiaru na forum pisać o takich rzeczach.

    Ależ nie krępuj się. Joseph Goebbels powiedział kiedyś "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą"
    Cóż, nie trzeba się długo nad tym zastanawiać żeby dość do wniosku że koleś się mylił.
    Nie staje się prawdą.
    Ale, niestety, może stać się jednym z czyichś wierzeń. A prawda jest taka, że po mnie spływa to co o mnie mówią ludzie, którzy wiedzą o mnie więcej niż ja sama. Być może przemawia przez nich zazdrość, zawiść, słabość, bóg wie co jeszcze, oczerniając mnie sądzą, że poczują się lepsi. Te niedorzeczne historie tylko to potwierdzają jak bardzo są bezsilni. Z całego serca życzę im samych sukcesów w dalszym niszczeniu mi reputacji może to coś im da. A szczególnie pewnej Pani, która tak skrupulatnie sądzi, że coś tym osiągnie ;) Pozdrawiam Cię serdecznym palcem i próbuj dalej swoich sił :*

    blodka chodź jej usta pięknie prawią to czyny przeczą pomimo że poklasku nie otrzymuje i tak osiąga to czego pragnie czyli ten pierwiastek Uwagi. Ale chyba o to tu chodzi to ludzi tu trzyma. Takie to już pokolenie ludzi beż twarzy :tak:

    Nie pragnę atencji i strasznie mnie to dziwi, że w kółko ktoś o tym wspomina. Ja po prostu gram, robię swoje i mam gdzieś kto z kim i dlaczego. Widocznie moja obojętność na wszelkie zaczepki doprowadza pewne osoby do szału i stąd ich ciągłe zainteresowanie. Głupich nie sieją, sami wychodzą.

    tyle lat gram w metina że już nic mnie nie zdziwi xD

    Tyle lat grasz w metina i tak łatwo Tobą manipulować, że wierzysz we wszystko co ktoś Ci powie? Pogratulować.

    Napisał top1 szczekasz wjeżdżający na real 24 na dobe xD

    Oby ten cały jad do Ciebie wrócił podwójnie :* Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie, zresztą już wychodzi.

  • >>>Bloody<<< nie ważne co byś na tym forum nie napisała to i tak przyjdzie horda hejterów ;)

    Wiem coś o tym doskonale bo zaraz pewnie pół szczekaczy forumowych będzie do mnie pisać/cytować moje posty bo się odezwałem na Forum :P

    Szczerze mnie to lotto bo to ich bolą 4 litery, że ktoś się przejmuje tym co się dzieje w grze bo nie ukrywam wielu osobą padło na górną część glowy i wciągają Real do gry, nie wiem czy to daje wam siłe albo jest to w poszukiwaniu Atencji, ale przypomina mi to pewną Panią (tutaj wstaw nick).

    Tyle ode mnie,
    3maj Cię ;) Pozdro dla Kumatych


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • Tą samą Panią pozdrowiłam ;)

  • Tyle lat gry niby nic cię nie rusza a jak napisałem, że kupujesz wony to cię to tak ruszyło, że musiał ban polecieć na fb :D

    Złamałeś regulamin i chciałeś być bezkarny? Trzeba brać odpowiedzialność za to co piszesz

  • Złamałeś regulamin i chciałeś być bezkarny? Trzeba brać odpowiedzialność za to co piszesz

    Gdyby cię to nie ruszyło miałbyś to gdzieś a tu poszedł widoczny ból pupciu.

    Kupowanie wonów to też złamanie regulaminu więc nie czuj się, że będziesz bezkarny :)

  • Gdyby cię to nie ruszyło miałbyś to gdzieś a tu poszedł widoczny ból pupciu.

    Kupowanie wonów to też złamanie regulaminu więc nie czuj się, że będziesz bezkarny :)

    W MixachDMG to tam każdy lata w eq i postaciach za złotówki nawet Dafox mi kiedyś pisał że tego swojego szamana i całe eq to kupił za PLN chociaż też może być taka sytuacja że Nakasz go sponsoruje :)

  • Gdyby cię to nie ruszyło miałbyś to gdzieś a tu poszedł widoczny ból pupciu.

    Kupowanie wonów to też złamanie regulaminu więc nie czuj się, że będziesz bezkarny :)

    kupowanie wonów i postaci jest wbrew regulaminowi a z tego co wiem to dla Cb nie pierwszyzna xD człowieku to jest NIELEGALNE

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • kupowanie wonów i postaci jest wbrew regulaminowi a z tego co wiem to dla Cb nie pierwszyzna xD człowieku to jest NIELEGALNE

    I kto to mówi cała postać ubrana za pln :DA tak wgl słyszałem,że BM ten "legendarny" zniknął z twojej listy postaci do mixu :D Więc sprzedawanie postaci jest zabronione :)

  • Gdyby cię to nie ruszyło miałbyś to gdzieś a tu poszedł widoczny ból pupciu.

    Kupowanie wonów to też złamanie regulaminu więc nie czuj się, że będziesz bezkarny :)

    Grozisz mi? XD

  • I kto to mówi cała postać ubrana za pln :DA tak wgl słyszałem,że BM ten "legendarny" zniknął z twojej listy postaci do mixu :D Więc sprzedawanie postaci jest zabronione :)

    Masz na myśli tego niby sprzedanego Bma? No co Ty a skąd ja bym wziął słupa na meley.....

    kE17dg3.jpeg


    handel wonami i postaciami jest zabroniony człowieku


    To ja też Sandrę pozdrowię, incognitoUNBAN pozdrów znajomą z tsa xD.

    Pozdrawiam 8)

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • No tak nadaje się tylko jako słup :D Gdyż jego właściciel jest pro elo i na postać,która polega na skillach wsadza diament bez obrażeń umiejętności :D