Rozmowy serwera Polska

• Tombola działa na dwie strony.

Pierwsza to nagroda główna dzienna, która widnieje przy odklikiwaniu losów. Np kupon 1k Sm, Manu itd. Taka nagroda jest zdobywana poprzez zwykły los. Wygrana taka nagroda jest później w przedmiotach tomboli do przypisania.

Druga to nagroda za symbole. Po określonej punktacji przypisywana jest nagroda, która została umieszczona w spisie. Jeżeli nie podoba Ci się ona to za 5 Sm możesz losować ponownie i odebrać inną nagrodę. Powtarzasz lub nie do momentu uzyskania odpowiedniej nagrody. Przedmiot wpada tak samo jak wyżej wspomniałem. Przypisujesz i wyciągasz przez depozyt przedmiotów z

Rozumiem czyli z symboli caly czas takie same nagrody a te co pokazuja sie typu manu wizerunek broni z kuponow mozna wygrac ktore realizujesz codziennie tam te 8 czy 10.

• Rozumiem czyli z symboli caly czas takie same nagrody a te co pokazuja sie typu manu wizerunek broni z kuponow mozna wygrac ktore realizujesz codziennie tam te 8 czy 10.

Nagroda dnia, tak jak sama nazwa wskazuje, zmienia się codziennie - i jest do wygrania z losów widocznych od razu po wejściu do gry (pierwszy darmowy i kolejne możliwe do zakupu za Smocze Znaki). Twój los może również zawierać jeden z pięciu symboli szczęścia. W zakładce twoje symbole szczęścia możesz sprawdzić, które z nich już posiadasz. Gdy skompletujesz 3 symbole, musisz odebrać nagrodę. Dopóki nie odbierzesz nagrody, to nie będziesz mógł zrealizować kolejnego losu tego dnia. Nie odebrana nagroda za trzy symbole nie przechodzi na kolejny dzień a wszystkie trzy symbole zostają usunięte. Jeśli posiadasz nadal Smocze Monety, możesz wymienić swoje symbole szczęścia na nowe i w ten sposób otrzymać inną wygraną. Kliknij na Losuj Ponownie, a otrzymasz nowe Symbole Szczęścia. Koszt takiej wymiany to 5 Smoczych Monet.

• ok. Wszystko jasne dzieki panowie.

Panowie i Panie 😊

Super, że daliśmy radę pomóc 👍

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• a i jeszcze jedno pytanko. Czy majac stalke 9 woj 75lv moge w taka transmutowac zbrojke z 105lv? Czyli mam 75lv woj a wyglad chcialbym miec diabelskiego pancerzu na swojej stalce da rade?

• a i jeszcze jedno pytanko. Czy majac stalke 9 woj 75lv moge w taka transmutowac zbrojke z 105lv? Czyli mam 75lv woj a wyglad chcialbym miec diabelskiego pancerzu na swojej stalce da rade?

Da rade, robisz transa za 50kk. Pozdrawiam.

• Maciuś, Gabryś...

Zbliża się styczeń...

Nie chce zaczynać

Nowego Roku Pokłócona

z kimkolwiek...

Więc możecie

mnie przeprosić :devil:

• lubię ludzi z poczuciem humoru ! 8) ale to chyba na odwrót. Ja rozumiem, że nakładli Ci głupot do głowy ( w końcu nawet nas nie znasz xD) a Ty postąpiłaś tak jak masz w opisie na forum: „Zawistny wymyśla, głupi rozpowiada, a największy idiota …wierzy.” ... mnie jak mnie - nie trzeba, ale przeproś Gaba i się zastanowimy...

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• lubię ludzi z poczuciem humoru ! 8) ale to chyba na odwrót. Ja rozumiem, że nakładli Ci głupot do głowy ( w końcu nawet nas nie znasz xD) a Ty postąpiłaś tak jak masz w opisie na forum: „Zawistny wymyśla, głupi rozpowiada, a największy idiota …wierzy.” ... mnie jak mnie - nie trzeba, ale przeproś Gaba i się zastanowimy...

No właśnie nie znasz mnie 8o Bo gdybyś znał, wiedział byś, że nie ma takiej siły, która jest w stanie mi namącić w głowie.

Bez względu jaką kto ma opinie, sama oceniam czy osoba jest godna zaufania, uwagi itd.

Natomiast śmiem twierdzić, że to Ty namiętnie zainteresowałeś się moją osobą, wypisując oraz atakując moje pixelowe cztery litery bez przyczyny? Więc nie mam zamiaru Ci w tym przeszkadzać, a nawet bardzo mnie cieszy, że stałam się Twoją motywacją do nagrywania filmów po tak długiej przerwie :gz:

• Po co mam przepraszać kogokolwiek z innego królestwa zwłaszcza gildie w kolorach tęczy bo wy teraz Czerwoni Niebiescy i Żółci jednocześnie tylko dlatego że macie problem w biciu śmiesznego bosa jakim jest wiedźma :)

Sury To Zło :cursing:

• Po co mam przepraszać kogokolwiek z innego królestwa zwłaszcza gildie w kolorach tęczy bo wy teraz Czerwoni Niebiescy i Żółci jednocześnie tylko dlatego że macie problem w biciu śmiesznego bosa jakim jest wiedźma :)

Problem w zbiciu wróżki ciekawe to czemu dwie główne postacie muszą mnie pilnować abym wróżki nie zbił ?? :D

• Problem w zbiciu wróżki ciekawe to czemu dwie główne postacie muszą mnie pilnować abym wróżki nie zbił ?? :D

Podejrzewam że chcą rekordy pobić w dmg

• 4.2 bez odp w szafirze XD on z odp ninja w v3 dostal 4k więc niewiem z kogo chcesz się śmiać

• Nie dokumentuje wszystkiego co robie :P Ale twój nowy kolega co wchodzi ci w pupcie w poszukiwaniu sojuszu bo sami powoli nie dają rady dokumentuje wszystko ale dziwnym trafem filmik gdzie bije mnie po 250 ze skilli zaginął :)