Rozmowy serwera Polska

  • a co powiecie na zadymkę na bitwie relikwiarzy? Nie mozna uzywać potów ani setek. Mozna tam wchodzić od czwartku do niedzieli

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • jak irre słyszy, że bez setek to palpitacji dostaje ;)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • gra tylko wstydzi się swojej postaci

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Jeśli ogarniesz to bez setek to nie ma problemu ;) nie żebym wypominał też ale ire wisi nam 100 won za wojne z przed 2 lat na którą nie przyszło ;)

    To jakieś zakłady kiedyś były za wojenki?

  • Ale rowne składy czy ile fabryka dala i na masę z shinsoo? 😅

    skoro nawet ja przyjdę to chyba nie byłoby dzentelmeńskie zabraniać innym przyjścia się pobić.

    Mozecie wziąć kazdego Demona z wyborną alchemią, kinwoja ,który dostaje od dropa 12k z hita i populiste ,który nam spuści łomot bez zadnego problemu.

    Skoro jinno jest takie dobre to chyba nie powinno być z tym problemu

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • skoro nawet ja przyjdę to chyba nie byłoby dzentelmeńskie zabraniać innym przyjścia się pobić.

    Mozecie wziąć kazdego Demona z wyborną alchemią, kinwoja ,który dostaje od dropa 12k z hita i populiste ,który nam spuści łomot bez zadnego problemu.

    Skoro jinno jest takie dobre to chyba nie powinno być z tym problemu

    Moze ustawka 10 vs 10? XD

  • To jakieś zakłady kiedyś były za wojenki?

    Nom, 2 lata temu przyszedł patoschizo na tsa do nas, wyzywał wszystkich od biedaków i zaproponował, że zmienią serw aby przyjść na wojne z nami i chcą się założyć o 100 won, no i jak wiadomo, nie przyszli ;)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Elita pod jakim względem? Pvm, pvp?

    Zdecydowanie pamiętam że PVP.

    Nawet grałem z jednym 35 co po V3 spoty brał i expil 60 xD a grał brodzikiem i to była Jawa.


    PWM nie wiem ale chyba też

  • a zna ktoś takiego nobka co niema co robić chyba i codzienie do jinno przylazi i bije wszystkich cały dzień? Camila ma nick albo Carmila coś takiego i gra w chunjo

  • a zna ktoś takiego nobka co niema co robić chyba i codzienie do jinno przylazi i bije wszystkich cały dzień? Camila ma nick albo Carmila coś takiego i gra w chunjo

    on gra w chunjo dlatego taki jest od roku conajmniej tak robi że bije i spier.. na manu 200 predkosci ruchu

    JUxDZP5.png

  • a zna ktoś takiego nobka co niema co robić chyba i codzienie do jinno przylazi i bije wszystkich cały dzień? Camila ma nick albo Carmila coś takiego i gra w chunjo

    To Geysza69 jest czyli troll z Negrosa i Kmieciakowi serduszka wysyła czyli chyba coś ich łączy :)

  • To Geysza69 jest czyli troll z Negrosa i Kmieciakowi serduszka wysyła czyli chyba coś ich łączy :)

    No jak ja bym pożyczył parę won komuś to faktycznie by mnie coś z nim łączyło no nie? :d