Rozmowy serwera Polska

  • Jako neutralny wyrażę swe zdanie.

    Jeżeli cisza wyborcza nie została ogłoszona to można do samego końca agitować.

    neutralny nie jestes bo wydzwonilem ci kiedys dziewczyne z ktora miales wspolna gre xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • neutralny nie jestes bo wydzwonilem ci kiedys dziewczyne z ktora miales wspolna gre xd

    Nigdy nie miałem z nikim wspólnej gry. :) Chodzi Ci o tą, którą później okradłeś? Zamieniłem z nią kilka zdań.

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • Nigdy nie miałem z nikim wspólnej gry. :) Chodzi Ci o tą, którą później okradłeś? Zamieniłem z nią kilka zdań.

    no fajne bajeczki wymyslasz, typowy ból tyłka faceta któremu wydzwoniłem laske "9"
    zreszta dyskusja nie ma sensu bo wiadomo ze sie nie przyznasz xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • no fajne bajeczki wymyslasz, typowy ból tyłka faceta któremu wydzwoniłem laske "9"

    Nawet nie próbuj mnie prowokować bo zostaniesz zignorowany. Twoją siłą w świecie metina i jedynym usprawiedliwieniem obrzydliwego zachowania jest to, że nikt nie bierze Cię na poważnie - dlatego można przymknąć oko dla Twoich metinowych zbrodni. :)


    Pamiętaj: jutro przerwa techniczna, a więc oszczędzaj oddech aby się jutro wygodnie i przyjemnie wyło. :)

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • sluchaj gubisz sie w zeznaniach, mowisz ze ta dziewczyne z ktora miales wspolna gre i ci ja wydzwonilem, to ja rzekomo okradlem, a potem mowisz ze nigdy nie miales z nia wspolnej gry, tyllko kilka zdan zamieniles, no to ciekawe skad to mozesz wiedziec ze mialem rzekomo okrasc? xd zdecyduj sie chlopie xd
    mimo wszystko archangelu zycze ci wszystkiego dobrego bywaj, a jak chcesz podsykutowac ot mozesz na PW bo nie echce tu warna dostać xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • sluchaj gubisz sie w zeznaniach, mowisz ze ta dziewczyne z ktora miales wspolna gre i ci ja wydzwonilem, to ja rzekomo okradlem, a potem mowisz ze nigdy nie miales z nia wspolnej gry, tyllko kilka zdan zamieniles, no to ciekawe skad to mozesz wiedziec ze mialem rzekomo okrasc? xd zdecyduj sie chlopie xd

    Z całym szacunkiem, ale to jest najgłupszy post jaki tylko można wygłosić. xd


    Też Ci życzę powodzenia. Przyznaje, że kilka akcji miałeś dobrych, ale dobrze oceniaj to co robisz. Śmieszkowanie i trolling jest dobry, ale trzeba uważać aby dla lajków kogoś nie zniszczyć bo po drugiej stronie siedzi człowiek - pamiętaj to zapamiętaj....

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

  • 48h hmm to jest normalne czekanie na pierwszych poziomach poznien ja CM jest az do 14dni
    "Bugu"? to sa zabezpieczenia.. od dawna wiadomo ze GF nie zezwala na multikonta jak i platformy jak i w swoich grach lecz metin jest wyjatkiem bo sa jego wydawca a sama rozgrywka wymaga od gracza multikonta.. wiec teraz pytanie takie no "haha tsss" po co tobie tyle multikont GF? :/


    06aee347f873b.png

    Art moze cos takiego jako post u nas na forum aby uswiadomic troche graczy tak jak to zrobil Turecki CM?

    Mordo, gdyby nie multikonta to byś nie mógł nic magazynować.

    Walczą nieudolnie z botami i przez to mają cierpieć niewinni gracze?

    Dążą do polepszenia bezpieczeństwa kont? A alchemii przypisać się nie da.

    Jak zwykle za coś biorą się z d. yy z tej drugiej strony z której nie trzeba

    Jak ktoś mi pisze że korzystam z VPNu to parskam śmiechem, chyba nie podnosiłbym tu rabanu jakbym miał coś na sumieniu

    Szkoda, że nikt nie zakazał multikont jak wchodziła platforma, teraz blokują przyjemność z gry normalnym graczom a boty jak były tak są.

    Do tego jak próbujesz zalogować to możesz śmiało iść się wykąpać czy tam wyprasować spodnie

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Z całym szacunkiem, ale to jest najgłupszy post jaki tylko można wygłosić. xd


    Też Ci życzę powodzenia. Przyznaje, że kilka akcji miałeś dobrych, ale dobrze oceniaj to co robisz. Śmieszkowanie i trolling jest dobry, ale trzeba uważać aby dla lajków kogoś nie zniszczyć bo po drugiej stronie siedzi człowiek - pamiętaj to zapamiętaj....

    Potwierdzam, zbyt błyskawiczne pozyskiwanie sporej ilośći lajków, może być toksyczne :D

    GG:54784178

  • Mordo, gdyby nie multikonta to byś nie mógł nic magazynować.

    Walczą nieudolnie z botami i przez to mają cierpieć niewinni gracze?

    Dążą do polepszenia bezpieczeństwa kont? A alchemii przypisać się nie da.

    toc wyraznie napisalem multikonta gry a platformowe.. co do alchemii widzę ze nadal nie rozumiesz.. kilka razy tobie tłumaczyłem to na pw nawet.. GF jako wydawca gry za duzo w nowości/zmiany w grze sam nie może ingerować musi to zrobić WebZen.. na platformie GF może robic sobie co im się podoba bo to jest ich platforma a z metinem to jest co innego bo to nie jest ich gra.. kiedy to zrozumiesz?

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Od resetu cały czas wiesza mi łape postaci przy logowaniu lub zamyka metki to tak ma być czy tylko u mnie xD ?

    Sury To Zło :cursing:

  • Od resetu cały czas wiesza mi łape postaci przy logowaniu lub zamyka metki to tak ma być czy tylko u mnie xD ?

    czemu zawsze mnie takie cos omija xd

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Były już surki, szamani to i ja się pochwalę wbitym skillem :P


    nap3.gif

    Po 1) to Cykada jest top 1 likanem na PL-u

    Po 2) to dlaczego grasz w królestwie noobów czyli chunjo ? Natychmiast zmień flage albo wołam MasterSura:)

  • Cykada to laczek a nie topka.

    Jak MasterSura schodzi na duchowe + dech w tej samej chwili to wołaj go xD

    Sury To Zło :cursing:

  • Jesteś w Chunjo czyli twoje zdanie mało się liczy :w00t::w00t::w00t:. Każdy prawdziwy metińczyk gra w Jinno albo Shinsoo :)

  • Skoro konkurs memowy dobiegł już końca, a zwycięzcą został HNL (Gratulacje!), przesyłam swojego, trochę spóźnionego memika (bez spiny chłopaki ;) ) i z niecierpliwością oczekuję kolejnych tego typu konkursów, gdyż pod koniec emocje sięgały zenitu!!!


    dFp3vJO.png


    Jeden głos przewagi ma PanDzwonekPL , chwile później HNL dorównuje.. potem znów przewaga jednego głosu u PanDzwonekPL, potem znów remis... no i w DOSŁOWNIE OSTATNIEJ MINUCIE wygrywa: HNL! CÓŻ ZA RYWALIZACJA!!!!! Jeszcze raz G R A T U L A C J E! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Mam postacie znaczy bufa i kilku wojowwników a nie jakiegoś likana z wybornym ujadaniem w jednym bonie xD

    Sury To Zło :cursing:

  • Gratuluję wygranej, widzę iż dość mocno się cieszysz. Czasem wygrana oznacza przegraną, a przegrany może być wygranym. Możesz i 10-cio krotnie większą czcionką napisać, że wygrałeś na okładce, jeśli jakkolwiek sprawi Ci to radość. Hasła mogłyby być bardziej obiektywne jak np. "Czy organizator powinien być stronniczy? Czy z etycznego punktu widzenia powinien oddawać głos?" Sam się zastanów ile głosów było na Ciebie z sympatii, ile z nienawiści do oponenta, a ile z subiektywnej oceny iż Twoja praca była lepsza. Niemniej gratuluję i życzę hucznego świętowania, jak to wyżej.

  • Te obrazki od HNL to nie są memy. Jakby takie memy istniały w internecie to by szybciej o nich zapomniano niż powstały, tym bardziej że to zbiór cytatów z rozmów z dyskusje polska.


    Gazetka metinowska na forum kiedyś była, czy tam nadal jest, tam to wrzucać, a nie wpierniczać nam się w konkurs.


    Niemniej gratuluje i oby mniej tych emergency meetingów.

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png





  • Przegrałem potyczkę na forum. HNL skradł zwycięstwo. Wtedy wojna dopiero się zaczęła. HNL znowu uciekł, ale bilans starć jest korzystny. Ujawnienie matactwa w głosach konkursowych, nowi sojusznicy ( ayen), a na deser....Szele.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty