Rozmowy serwera Polska

• MasterSura pierw musi ogarnąć swój mózg bo to jest chore żeby logować 3 BM-y na raz i stać z odpalonym duszkiem xD

To się ciesz, że tylko 3 zalogowałem.

Nie poproszę o itemy lub kase, jeśli tak to jest to podróba
    Podczas gry trzymam się zasad z tabeli kar, w tabeli kar nie ma nigdzie nic o jakimś szantażu oraz biciu graczy korzystających z NPC.
    Aktualizacja 19.0 gasnący Ognisty Duch po rozproszeniu magii (Nie ładuje pieniędzy w Item Shop aż nie naprawią)

• Drodzy gracze, drogi IS'ie...

Jak wam mija sobota na słonecznym Samosie? To znaczy Etolinie. A nie, jednak Polsce.

遊園地

• Ja tylko pytam czy gra ktoś z dawnego serwera 12. Monolit a jak nikt nie odpowiada to pytanie będę ponawiał

Tak ja gralem, no siema to ja Tadeusz, nie pamietasz? a szkoda no mialem nik A1B2C3D4, nie kojarzysz? No co ty gadasz przeciez my kumple, no coz ale fajnie bylo, no gralem fajnie fajnie, juz nie musisz sie pytac znalazles przyjaciela starego. Przysiegam to ja Tadzio!

Metin2 OFF <3

• Tak ja gralem, no siema to ja Tadeusz, nie pamietasz? a szkoda no mialem nik A1B2C3D4, nie kojarzysz? No co ty gadasz przeciez my kumple, no coz ale fajnie bylo, no gralem fajnie fajnie, juz nie musisz sie pytac znalazles przyjaciela starego. Przysiegam to ja Tadzio!

Tadek Drozda czy Sznuk, który dokładniej?

• Kurde co z tym IS nie tak, czm nie dziala?

Jak u mnie nie działało to robiłem reset metka i poszło. Może problem jest większy i wymaga działań GF.

• Kurde co z tym IS nie tak, czm nie dziala?

Ponoć poszedł pozew zbiorowy rodziców do firmy GF. Sama treść tyczy się ich uzależnionych od obracających się monety dzieci i ich niekontrolowanych inwestycji związanych z tą monetą. Całą sprawa trafiła do prokuratory a opcja 500+ na IS została obecnie zawieszona. Żywię jedynie nadzieję że sprawa szybko zostanie rozwiązana i będę mógł ponownie sprawnie wydawać swoje kieszonkowe na rozwój zagranicznej firmy .Pozdrawiam

• Ponoć poszedł pozew zbiorowy rodziców do firmy GF. Sama treść tyczy się ich uzależnionych od obracających się monety dzieci i ich niekontrolowanych inwestycji związanych z tą monetą. Całą sprawa trafiła do prokuratory a opcja 500+ na IS została obecnie zawieszona. Żywię jedynie nadzieję że sprawa szybko zostanie rozwiązana i będę mógł ponownie sprawnie wydawać swoje kieszonkowe na rozwój zagranicznej firmy .Pozdrawiam

Ja chce tylko rekawiczke, bo na drop mnie wizelo a tu dupka xd

• 2 tygodnie czekam aż Schizo zakręci kołem i czy doczekam się niezapomnianych historii np takich jak slynny ''serwisant'' albo jakiś mocniejszych dymów. Ja rozumiem że Bambion który w Ire był tydzień,Makowiec też około,Eliksar vel Segregares tam miesiąc albo 1,5 skończyli grę ale to nie jest powód żeby znów się chować do kanałów bo prawdziwy zadymiarz nawet jak jest sam na polu bitwy to potrafi coś wykombinować :)

• 2 tygodnie czekam aż Schizo zakręci kołem i czy doczekam się niezapomnianych historii np takich jak slynny ''serwisant'' albo jakiś mocniejszych dymów. Ja rozumiem że Bambion który w Ire był tydzień,Makowiec też około,Eliksar vel Segregares tam miesiąc albo 1,5 skończyli grę ale to nie jest powód żeby znów się chować do kanałów bo prawdziwy zadymiarz nawet jak jest sam na polu bitwy to potrafi coś wykombinować :)

Jedyne co potrafią zrobić :)

GG: 59927677

• No, ale w niedzielę tego nie ogarną. Patrząc na to ile osób po tej awarii jęczało na ten błąd to dość stratni będą. Ale chociaż kupony mi zeszły po zawyżonej cenie c: Dzięki GF.

Jak u mnie nie działało to robiłem reset metka i poszło. Może problem jest większy i wymaga działań GF.

Odpowiadałam na to. Nie odświeżyło mi późniejszych postów i brzmię jak wyrwana z kontekstu.

Moderator Neferet:
    Połączyłam posty

遊園地

Edited once, last by Neferet ().