BILETY PODROZNIKA

• Czy będzie może jakas szansa uwolnić się od tych Rumuncow i przenieść się na serwer tylko polski. Czy będą bilety z Carpathias na Polski serwer. Bo to co się odwaliło to jakas pomyłka.

Wender gg:42344588

2 właściciel konta na forumMSCIWIEC72

• To by zniszczylo gospodarke diumara i etolina po fuzji.. bo tam ja tym Carpathians macie bardzo niskie ceny wzgledem tych 2 starych serwerow.. np blaski 200szt po 50kk pewnie nawet taniej..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• lepiej to niż zniszczyć wszystkich graczy z serwera jawa bo dostali rumuncow

grac z nimi to jakas masakra a żeby grac na polskim i zaczynać od 0 to nie ma sensu ludzie wkladaja kupe kasy a później trafiają na jakiś rumunow to az rece opadają. Powinni zrobić ze jak ktoś chce grac na polskim to się może przenieść ale bez możliwości powrotu bilet w 1strone.

Moderator Nathiel:
    Połączyłam posty.

Edited once, last by Nathiel ().

• co ci przeszkadzają ci rumuni, macie wiecej graczy na wymierającym serwerze, troche się gospodarka ożywi, kiedys pewnie fuzje polecą dalej z innymi klastrami, a fuzji na normalne serwery jak etolin nie bedzie nigdy bo jawa i rubinum to serwery premium i tylko z takimi będą fuzjowane

Jazzzy - Etolin - mental 120

• co ci przeszkadzają ci rumuni, macie wiecej graczy na wymierającym serwerze, troche się gospodarka ożywi, kiedys pewnie fuzje polecą dalej z innymi klastrami, a fuzji na normalne serwery jak etolin nie bedzie nigdy bo jawa i rubinum to serwery premium i tylko z takimi będą fuzjowane

Jawa i rubinum to eventowe serwery to nie powinno byc czegos takiego jak bilety na te serwery..

• jest rywalizacja, wszystkie spoty pozajmowane od zaprysów wzwyż xD no i jest się z kim lać, nierozumiem takiego myślenia, płacz bo nie ma graczy, płacz bo są

• ja nie płacze ze sa. Płacze ze to sa Rumuncy a nie polacy

nie powinno być biletow na serwer eventowy ale na serwer polski powinny być każdy niech zdecyduje gdzie chce grac. Niech będzie bilet w 1 strone

Moderator Nathiel:
    Połączyłam posty.

Edited once, last by Nathiel ().

• nie powinno być biletow na serwer eventowy ale na serwer polski powinny być każdy niech zdecyduje gdzie chce grac. Niech będzie bilet w 1 strone

Czyli, żeby można było szybko stworzyć dobrą postać i przenieść z extra dropem na "gorsze" serwery? Toż to raj dla handlarzy...

• nie powinno być biletow na serwer eventowy ale na serwer polski powinny być każdy niech zdecyduje gdzie chce grac. Niech będzie bilet w 1 strone

Na serwerze eventowym w tydzien robisz wiecej niz na starych w miesiac.. jedyne sensowne bilety to takie jak bylo przenoszenie z jemioly gdzie tylko pety i alchemia postac i ubrane eq przenosilo

Czyli, żeby można było szybko stworzyć dobrą postać i przenieść z extra dropem na "gorsze" serwery? Toż to raj dla handlarzy...

No wlasnie.. raj dla handlarzy a pozniej nie do konca raj na diumar + etolin bo nagle z 200k blaskow by sie pojawilo i sporo innych ulepek i by zniszczylo totalnie rynek

• Ja bym chciał żeby na Etolinie po fuzji grali zagraniczni gracze :P grałem w różne gry który były uniwersalne i fajnie się gra i dogaduje z innymi. Jesteś rasistą czy co? Jedyny minus dużej ilości graczy to brak wolnych spotów na respach z blaskami no i to tyle a tak to jest kogo bić :D

Przecież możesz zawsze zadecydować gdzie chcesz grać i wybrać sobie serwer dobrowolnie. Decydowałeś też idąc na nowy serwer. Nikt na Etolinie czy Diumarze nie chce ludzi z ułatwionego serwera z wypchanymi postaciami w setki, blaski czy inne takie, na które na starym serwerze trzeba się napracować :)

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

za rok moze dwa etolin z diumarem też bedą miec fuzje międzynarodowe, i pewnie co rok z kolejnymi krajami, więc tego nie unikniesz, a myśle, że może być bardzo fajnie, polacy zamiast sie wyzywać w grze to może się wkońcu dogadają i zaczną rywalizować razem przeciw innym krajom

a na rumunów nie narzekaj tylko zagadaj, czy mają jakies tanie kradzione perfumy na sell ;)

Jazzzy - Etolin - mental 120

• Każdy się tak śmieje z Rumunii, a chciałbym zaznaczyć, że Rumunia jest bogatszym krajem niż Polska, więc radziłbym uważać na jakieś wyśmiewanie się z nich, bo takim czymś tylko pokazuje się jak zacofanym narodem nadal jesteśmy :)

Mamy XXI wiek, a ludzie mają problem w porozumiewaniu się w języku angielskim? W takim razie gdzie żyliście przez ostatnie 10 lat, że to jest jakaś ściana nie do przeskoczenia.

Co do Jawy, to narzekaliście, że chcecie fuzji, bo mało osób na serwerze. GF zrobił co mógł, aby was połączyć z podobnym serwerem co wasz i to zrobił. To, że wy chcielibyście iść na etolin to nie musi oznaczać, że jest do najlepsze rozwiązanie. Może po prostu "topka" Jawy jest zbyt słaba na rywalizację z Rumunią? Macie w końcu możliwość od długiego czasu na jakieś starcie pvp z innymi osobami, więc ja bym na waszym miejscu się cieszył z tego, a nie tylko stale szukał powodów do płaczu i narzekania, myślicie, że coś to zmieni? :) Wszyscy mówili, że na metinie brakuje pvp, a jestem w stanie się założyć, że po fuzji z Rumunią takiego czegoś nie będzie wam brakowało. Tylko pewnie jak tak wszyscy narzekali to nie zrobili eq pvp, więc teraz są bici i płaczą, że dlaczego fuzja z Rumunią.

• Każdy się tak śmieje z Rumunii, a chciałbym zaznaczyć, że Rumunia jest bogatszym krajem niż Polska, więc radziłbym uważać na jakieś wyśmiewanie się z nich, bo takim czymś tylko pokazuje się jak zacofanym narodem nadal jesteśmy :)

Mamy XXI wiek, a ludzie mają problem w porozumiewaniu się w języku angielskim? W takim razie gdzie żyliście przez ostatnie 10 lat, że to jest jakaś ściana nie do przeskoczenia.

Co do Jawy, to narzekaliście, że chcecie fuzji, bo mało osób na serwerze. GF zrobił co mógł, aby was połączyć z podobnym serwerem co wasz i to zrobił. To, że wy chcielibyście iść na etolin to nie musi oznaczać, że jest do najlepsze rozwiązanie. Może po prostu "topka" Jawy jest zbyt słaba na rywalizację z Rumunią? Macie w końcu możliwość od długiego czasu na jakieś starcie pvp z innymi osobami, więc ja bym na waszym miejscu się cieszył z tego, a nie tylko stale szukał powodów do płaczu i narzekania, myślicie, że coś to zmieni? :) Wszyscy mówili, że na metinie brakuje pvp, a jestem w stanie się założyć, że po fuzji z Rumunią takiego czegoś nie będzie wam brakowało. Tylko pewnie jak tak wszyscy narzekali to nie zrobili eq pvp, więc teraz są bici i płaczą, że dlaczego fuzja z Rum

"Topka" z jawy zostala nakryta czapka i nie ma w tym momencie nic do powiedzenia.Moze najwyzej stac w kole i przegladać shopy.Gram na jawie prawie od poczatku serwera i widze jak to wyglada.Nie oszukujmy sie.Wiem,że zaraz niektorzy beda urazeni i zaczna pisac,ze to bzdury ale tak to na ten moment wyglada, trzeciego dnia po fuzji.Gdzie sa te tuzy z jawy typu CHULIGAN ,ktorzy grali pierwsze skrzypce jezeli chodzi o pvp?Juz nie widze ich tak ochocza walczacych w jinno ba...nie widze ich wcale by walczyli.Pozdrawiam wszystkich graczy z jawy i prosze sie nie obrazac.Taka jest rzeczywistosc :thumbsup:

• Gdyby tylko te goście z Rumuni chcieli i potrafili pisać po Angielsku to byłoby spoko.

Na chacie same teksty typu: Vand, cumpara itp :)

• Prawda jest taka, że przyjemniej by się grało gdyby z czatu można wyłapać to co napisze ktoś z Polski. Aktualnie nie ma szans. Może ktoś powinien wziąć przykład z prywatnych serwerów (międzynarodowych) i w celu odróżnienia narodowości dać inne kolory czcionki, albo obok nicku wstawić flagę danej społeczności? Art  Ingolf

• GrxKN4X NoobStat oraz TrueBoy88

Wydaję mi się, że to właśnie Wy gracie na innych serwerach. W skrócie, bo z dyskusji spamerskich na tym forum wyrosłem kilka lat temu.

[CIACH]

Widzicie gdzieś tutaj POLAKÓW W JINNO SPAMUJĄCYCH I NIE CHCĄCYCH PISAĆ PO ANGIELSKU? :D Od dni fuzji widzę spam w języku rumuńskim, ten sam spam otrzymuję na priv. Tam akurat wystarczy napisać, że jest się z Polski po czym dyskusja sprowadza się na język angielski, a mi osobiście to nie przeszkadza.

Nie uważam też, że gracze, którzy robili ekwipunek do pojedynkowania się odstają od społeczności rumuńskiej. Nie zauważyłem tego, nawet na własnej skórze. Nie oczekiwałbym też oglądania udziału graczy z PL w bitkach w m1 z wielu względów, są inne lokalizacje, nooo ale co ja wiem :d

Moderator Nathiel:
    Wycięłam link zew.

• Buster

Closed the thread.
  • Ascoran

Added the Label Carpathians