Rekompensaty

• Witam, czy będą jakieś rekompensaty dla graczy z powodu licznych i długich przerw technicznych ?

Ucieka czas z pd, rękawiczki, kostiumów, medali bohatera i tak dalej...

Miło byłoby gdyby dodali raz w miesiącu kupon na 50 sm, albo chociaż kostium na 7 dni darmowy

Prośba do adminów o podanie sprawy dalej pozdrawiam :)

• Jezeli to by nie byly zapowiedziane przerwy techniczne to tak mogly by byc jakies rekompensaty ale to bylo zapowiedziane takze nie bedzie nic

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Jezeli to by nie byly zapowiedziane przerwy techniczne to tak mogly by byc jakies rekompensaty ale to bylo zapowiedziane takze nie bedzie nic

Tutaj się z Tobą zgodzę, zapowiedziane przerwy techniczne, nie dzień przed, nie w tym samym dniu, tylko kilka dni wcześniej. To tak jakby mieć pretensje że pet zdechnie bo jest przerwa i chce nowego. ;) Rekompensata za coś co było zaplanowane ? Chyba nie tędy droga. Co innego jakby była jakaś awaria serwerów.

• Witam, czy będą jakieś rekompensaty dla graczy z powodu licznych i długich przerw technicznych ?

Ucieka czas z pd, rękawiczki, kostiumów, medali bohatera i tak dalej...

Miło byłoby gdyby dodali raz w miesiącu kupon na 50 sm, albo chociaż kostium na 7 dni darmowy

Prośba do adminów o podanie sprawy dalej pozdrawiam :)

Czy grasz 24/7 tylko w metina? Nie masz innych rzeczy w tym czasie do zrobienia. Pomyśl; może zmywarka czeka na zapakowanie, albo śmierdzące skarpetki zza biurka ? A może wystarczy tylko się przewietrzyć. To też dobrze robi :) Przerwy były zapowiedziane i to spory kawałek czasu temu, także można sobie zorganizować plan dnia tak by w tym czasie zrobić coś sensownego :)

• Co do rekompensat to mozesz zapomniec, jak wyzej kto napisal nie bylo i nigdy nie bedzie. Wiem to na wlasnym przykladzie jak lata temu niezapowiedziana nadzyczajna przewa techniczna ubila mi perfa peta co mial 764 dni. I oczywiscie fajfus nic nie zrobil. tylko odeslal mnie do linka jak ozywic peta - taki probny GM sobie zart robil. Ale kit im w perskie oko.

Nie ma szans na jaka kolwiek pomoc ze strony PL supportu.

• Czy grasz 24/7 tylko w metina? Nie masz innych rzeczy w tym czasie do zrobienia. Pomyśl; może zmywarka czeka na zapakowanie, albo śmierdzące skarpetki zza biurka ? A może wystarczy tylko się przewietrzyć. To też dobrze robi :) Przerwy były zapowiedziane i to spory kawałek czasu temu, także można sobie zorganizować plan dnia tak by w tym czasie zrobić coś sensownego :)

Nie po to pisałem posta, żeby jakiś smród ustawiał mi życie.. wydawało mi się, że z pl'a dzieciaki dawno zrezygnowały

tak czy inaczej jest wiele osób, które PRACUJĄ na nocne zmiany i grają tylko w godzinach południowych

Korzystam z is'a także jestem klientem i mam prawo do wyrażania swojego niezadowolenia i sugestii

• Czy grasz 24/7 tylko w metina? Nie masz innych rzeczy w tym czasie do zrobienia. Pomyśl; może zmywarka czeka na zapakowanie, albo śmierdzące skarpetki zza biurka ? A może wystarczy tylko się przewietrzyć. To też dobrze robi :) Przerwy były zapowiedziane i to spory kawałek czasu temu, także można sobie zorganizować plan dnia tak by w tym czasie zrobić coś sensownego :)

hahaha mistrz :D

:shinsoo::chlosta:

• Hmmm zaplanowana przerwa 10-12... 3 dzien z rzedu.... mamy 14.30 nie ma gry i jak najbardziej rekompensata by sie wydawał czyms normalnym...

Jezeli mieli przez 2 dni problemy to czemu nie zaczeli po prostu wczesniej a nie dopiero o 10.

I to nie jest żaden płacz tylko po prostu stwierdzenie faktów....

• Robiliby przerwy o takiej 3:00 to też byłby płacz, że nie można grać. Bo niektórzy mogą tylko grać w takich godzinach. Ilu ludzi tyle żali. Pamiętajcie, nikt Was do komputera nie przywiązał, nikt Wam nie każde płacić za grę. Jutro może nie być metina i co zrobicie ? Chociaż nawet nie będzie gdzie napisać swoich żali, bo forum też zniknie.

• Robiliby przerwy o takiej 3:00 to też byłby płacz, że nie można grać. Bo niektórzy mogą tylko grać w takich godzinach. Ilu ludzi tyle żali. Pamiętajcie, nikt Was do komputera nie przywiązał, nikt Wam nie każde płacić za grę. Jutro może nie być metina i co zrobicie ? Chociaż nawet nie będzie gdzie napisać swoich żali, bo forum też zniknie.

Nikt tu nie placze typie i nikt nie mowi o platnosciach ,tylko ty probujesz sie wyzalic swiatu jakos przez klawiature .Autor zadal tylko pytanie ,a ty sie plujesz od razu jakby twoja matke krzywdzil .Przerwy trwaja zawsze dluzej niz podaja czasowo i co z tego ze zapowiedzieli to kilka dni wczesniej jak duzo przedmiotoww gierce jest na 15d albo 30d + i czasy sa utracane.Rozumiem ze przerwa to rzecz normalna ale codziennie przerwa po kilka h ,to jest juz strata sm

• przerwa potrwa około 2 godzin, a juz 5 ponad, także co wy mówicie o jakimś płakaniu, to chodzi o już jawne walenie w chu....a, codziennie przerwa i po chu wie ile, było napisać że przerwa potrwa nie wiadomo ile bo to większe prace, a nie mydlenie oczu że około 2 godzin, no chyba że 6 h przerwy to prawie jak 2h nie duża różnica. i dobrze mówisz nie tylko metin jest, a jednak nie chciałbym stracić roku peta tylko dlatego że jakiś mądry inaczej nie potrafi prac zaplanowanych na 2h zrobić w 5h, i chcąc zachować peta muszę co jakiś czas sprawdzać czy już głąb kapuściany to naprawił, bo nie mam zamiaru pchać w isa żeby odzyskać czas z peta.

• Nikt tu nie placze typie i nikt nie mowi o platnosciach ,tylko ty probujesz sie wyzalic swiatu jakos przez klawiature .Autor zadal tylko pytanie ,a ty sie plujesz od razu jakby twoja matke krzywdzil .Przerwy trwaja zawsze dluzej niz podaja czasowo i co z tego ze zapowiedzieli to kilka dni wczesniej jak duzo przedmiotoww gierce jest na 15d albo 30d + i czasy sa utracane.Rozumiem ze przerwa to rzecz normalna ale codziennie przerwa po kilka h ,to jest juz strata sm

Cytujesz moją odpowiedź i uważasz, że ja się żalę, a jedyną osobą, która się żali jesteś właśnie Ty. Kostiumy są na 15d albo 30d, a ja Ci powiem, że taki majonez, czy inny produkt do jedzenia ma termin przydatności. Czy sklep da Ci rekompensatę, bo np. wyjechałeś na weekend i w tym czasie produkt stracił te 2 dni przydatności ? Wiadomo, szkoda, że podczas przerwy czas kostiumów leci, wiadomo, że są to SM których nikt nie zwróci. Ale grając w tę grę, masz świadomość jakie są warunki kupna danego przedmiotu. Równie dobrze, można się przyczepić do ceny kuponów SM i do tysiąca innych rzeczy w tej grze. Nie podobają się komuś warunku, które ustala GF, to zmień firmę.

• Nie będzie, kuźnia faili nie jest cywilizowaną firmą, choćby przerwa trwała pół dnia nie przysługuje ci nic, jeśli była to przerwa planowana.

• Od lat jest wiadome że w czwartki jest przerwa, o tych teraz i tym że mogą zająć dłuższą chwilę już wcześniej była mowa przy dzieleniu serwerów na "Klastry". Więc polecam jako rekompensatę naukę szukania informacji.

• Nie zmienia to faktu ze po tygodniu przerw technicznych ,mogliby dodac 50% expa na 4h i wszyscy zyliby w zgodzie.Jesli 5h przerwy to 2h i dluzsza chwila ,to wychodzi na to ze pracuje 3h dziennie.Juz nie placze jak to kolega wyzej podsumowal ale takie troche traktowanie graczy jako smieci ,to juz smieszne xD i tak wiem ze juz tak jest od dawna ,ale co zrobic jesli polska administracja ma tam w gf tyle do gadania co szeregowy do generala, czyli prawie nic. xD

• Nie zmienia to faktu ze po tygodniu przerw technicznych ,mogliby dodac 50% expa na 4h i wszyscy zyliby w zgodzie.Jesli 5h przerwy to 2h i dluzsza chwila ,to wychodzi na to ze pracuje 3h dziennie.Juz nie placze jak to kolega wyzej podsumowal ale takie troche traktowanie graczy jako smieci ,to juz smieszne xD i tak wiem ze juz tak jest od dawna ,ale co zrobic jesli polska administracja ma tam w gf tyle do gadania co szeregowy do generala, czyli prawie nic. xD

Ale polacy maja to do siebie, ze maja mentalnosc niewolnikow. Cos nie funkcjonuje jak nalezy ? IDZ SOBIE POBIEGAC LUB ZMYWARKE NALADUJ !!!11 W DUPACH SIE POPRZEWRACALO OD TEGO DOBROBYTU !!! KIEDYS TO BYLO

• wiesz ja tam nic nie promuje, ale w takiej owej grze o tankach za każdą aktualizację zwracają premium zakupione w grze :), oraz boty są mało widoczne, niż tu na blaski i GM-ów o dziwo nigdy nie ma podczas eventów, ale co ja tam mogę wiedzieć :rofl:

NEGROS!
    HaveGoodDay - Body - 72 lvl - :arrow: OFF
    BigKnyga - Smok - 53 lvl - :arrow:ON
    xRadical - Likan - 35 lvl - :arrow: ON

Sygnatura by Ja.

• Ciężko mi porównać obie gry, WOT gdzie cheater wspomaga sobie celność, widoczność etc. A Metin gdzie bot wpływa znacząco na gospodarkę poprzez dropienie/expienie/exploity etc.

Dodatkowo czołgi są grą gdzie w sumie handel między graczami nie istnieje (jeśli coś się zmieniło wybacz, dawno nie grałem). Więc takie premki etc. za darmo nie uderzają bezpośrednio w ekonomię. Pamiętajmy że każdy boost (Rekompensatę) w metinie dostanie nawet BOT i to nie jest wina teamu. Popyt=Podaż. Jest zbyt dużo chętnych na zakup aby to było nieopłacalne. W grze zwanej "Cabal" amerykański wydawca nawet nie podejmuje walki, po prostu pozwala im robić swoje. Tutaj chociaż starają się pozbyć części, co z tego skoro po tym pojawia się 5 kolejnych a dodatkowo uważają że dostali bana za nic.