Wyjątkowy Barwnik

• Witam miałem trochę przerwy w grze i mam takie pytanie skąd mam wziąć Wyjątkowy Barwnik na Wiki nic o tym nie ma ;/

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym wytworzyć Szatę Aury ale widzę ze to nie lada problem będzie :P

[size=10]„Człowieka nie należy oceniać po słowach, lecz po czynach”

[color=#0000ff]KUPIE Stal +9

XMastahX- Sprzedany

kacpersprys

CiekawY- off to był koks

• Wyjatkowy Barwnik to z Kola Aury albo innego np. Swiatecznego. Albo mozesz go kupic od graczy za 4-7w. Do tego bedziesz potrzebowac Ladnego Kamiena Chaosu (lepiej kupic od graczy (50kk-1w)). Tylko pamietaj ze masz tylko 20% na pomyslne wytworzenie

• Wyjatkowy Barwnik to z Kola Aury albo innego np. Swiatecznego. Albo mozesz go kupic od graczy za 4-7w. Do tego bedziesz potrzebowac Ladnego Kamiena Chaosu (lepiej kupic od graczy (50kk-1w)). Tylko pamietaj ze masz tylko 20% na pomyslne wytworzenie

Zapomniałeś dodać że potrzeba jeszcze 200 odłaków energii. A co do tego 20 %...….Mnie udało się zrobić szate aury za 3 razem więc i tak chyba to nie jest taki zly wynik.

• Czyli Rozumiem że Wyjątkowy Barwnik tylko z IS miałem nadzieje że dropi gdzieś w grze ale dziękuje za odpowiedz :)

XMastahX- Sprzedany

kacpersprys

CiekawY- off to był koks

• wyjątkowy barwnik dropi ze szkat bosów przebudzenia . mi z nemerki przebudzenia poleciał

• No widzisz.... nawet nie wiedziałam , dziękuję.

tylko tam jest kilkadziesiąt różnych nowych ulepszaczy na nowe eq, więc trafić to co się chce graniczy z cudem

• szkat bosów przebudzenia ?

Czy ktoś był by tak miły i wymienił mi konkretne nazwy Tych Booosów i na jakich mapach one występują nie grałem 8 lat i ciężko tak wszytko ogarnąć ^^

XMastahX- Sprzedany

kacpersprys

CiekawY- off to był koks

• 110 lvl na dwóch kontach bo musi być pt i żeby wejść tam raz trzeba zbic razadora, nemere i jotuna wczesniej aby zrobic przepustke, wiec nie jest kolorowo