Skarga na na polski team .

• Na support nie dostajesz odpowiedzi?

Problem z rozmowami na forum dot. banów?

moderator nie daje się wypowiadać na forum?

według gameforgę to karygodne.

ja i moi znajomi złozyliśmy dzisiaj zawiadomienie do gameforgę na naszą administrację

• Owszem, każdy kto miał styczność z naszym Teamem chyba wie, że support jak i administracja bezpośrednio w grze kuleje.
    Nie zapominajmy jednak czyja jest to wina:!::?::cursing:

GF-u, 90% teamu to wolontariusze, zajmują się tym za darmo, poświęcają dużo swojego czasu prywatnego! I owszem, wszystkim Nam wydaje się, że poświęcają go za mało.
    Ale pomyślcie ile trwał by Was zapał do takiego wolontariatu, przy wiadrach pomyj wylewanych na team? Mój na pewno nie więcej niż kilka tygodni.
    Kto jest w temacie wie, że używają przestarzałego, mało wydajnego i kulejącego systemu do banowania i całej reszty.
    Chyba wszyscy wiecie jakie potężne pieniądze przeznacza społeczność Metina na IS. Gdyby GF nie był tak żałośnie zachłanny po prostu zatrudnił by w oparciu o PENSJE kilku GMów do każdego serwera + kilka/kilkanaście osób zajmujących się całą resztą.
    Złożył by zamówienie na napisanie nowego panelu administratora:saint:
    Jednak wolą włożyć 101% swych wysiłków w wymyślaniu nowości do ISu, a garstka ludzi którzy kiedyś próbowali to ogarnąć, przegrała z falami botów i całą resztą.
    Pamiętajcie :) Wina leży u saaamej góry:!:

• Skąd ty możesz wiedzieć jakimi narzędziami dysponuje team? Moim zdaniem, przez znudzenie grą, brakiem chęci i wolontariatem Team wygląda jak wygląda.

• Dziwi mnie to ze non stop autospam co kilkadziesiąt minut wrzuca „rekrutacja na mistrzów gry otwarta ble ble ble” No ale jakos nowych twarzy nie widać na tych pozycjach. Wiem ze trzeba dużo wymagań spełnić ale wydaje mi się ze są jeszcze osoby chętne na te stanowiska pełniąc wolontariat.

• Dziwi mnie to ze non stop autospam co kilkadziesiąt minut wrzuca „rekrutacja na mistrzów gry otwarta ble ble ble” No ale jakos nowych twarzy nie widać na tych pozycjach. Wiem ze trzeba dużo wymagań spełnić ale wydaje mi się ze są jeszcze osoby chętne na te stanowiska pełniąc wolontariat.

Owszem, głownię takich, które w swojej historii mają xx blokad za czity. Takim jednostkom serdecznie dziękujemy za współpracę. Nie każdy kto się zgłosi jest automatycznie przyjmowany, no ludzie. Co jakiś czas pojawiają się nowe twarze, bez przesady. Poza tym ciężko oczekiwać, aby w czasach, gdy ilość graczy względem kilku lat wstecz jest zupełnie inna, to proporcja Teamu miała być też zachowana. Ubyło graczy, ubyło Teamu i nic w tym dziwnego nie widzę.

• Owszem, głownię takich, które w swojej historii mają xx blokad za czity. Takim jednostkom serdecznie dziękujemy za współpracę. Nie każdy kto się zgłosi jest automatycznie przyjmowany, no ludzie. Co jakiś czas pojawiają się nowe twarze, bez przesady. Poza tym ciężko oczekiwać, aby w czasach, gdy ilość graczy względem kilku lat wstecz jest zupełnie inna, to proporcja Teamu miała być też zachowana. Ubyło graczy, ubyło Teamu i nic w tym dziwnego nie widzę.

No właśnie to chyba trochę błędne myślenie. Graczy ubyło, teamu ubyło, a botów nie koniecznie.
    Jak już ubyły bociki to takie nieszkodliwe, typu 26 lvl, 12 letni operator i brak eq żeby bez tego bota metina w m2 zbić w mniej niż 3 minuty.

Te boty, które są szkodliwe, odstraszają i robią money money nadal są i będą :)

• Dokładnie tak 110+ ninja na rubinum 24h/7 w ochoa siedzi w ścianie i bossy zbija? Lekka przesada. Okej nie upilnujecie wszystkich i wszedzie ale wydaje mi się ze jest Was na tyle wielu by codziennie poświecić godzinę dwie na samo sprawdzenie wszystkich CH na danym serwerze i popularnych miejscach zarobku/expa by takie sytuacje wykluczyć. Jeżeli dany „GM” jest nim tylko po to by stać w m1 i lansować się ranga to trochę słabo. Jeżeli nie macie czasu banować takie osoby to może zrezygnujcie z roli bycia gm? Mój post nie ma jakiejkolwiek obrazy Was GMów. Jest jedynie pokazaniem słabych punktów waszej pracy. Pozdrawiam

• Owszem, głownię takich, które w swojej historii mają xx blokad za czity. Takim jednostkom serdecznie dziękujemy za współpracę. Nie każdy kto się zgłosi jest automatycznie przyjmowany, no ludzie. Co jakiś czas pojawiają się nowe twarze, bez przesady. Poza tym ciężko oczekiwać, aby w czasach, gdy ilość graczy względem kilku lat wstecz jest zupełnie inna, to proporcja Teamu miała być też zachowana. Ubyło graczy, ubyło Teamu i nic w tym dziwnego nie widzę.

a wiesz dlaczego graczy ubyło? ubywa dalej?

nie umiecie z nami współpracować na support odpowiadacie jednostkowo " nie da sie" " wszystko jest tak jak miało byc"

przypomnę sytuacje z jemioły

było multum botów szczególnie w dni gdzie był event rybak i nikt z administratorów tego nie banował, Boty expiły w v2 i AV ( nie autołowy) po zabiciu normalnie wstawały. Serwer był tak przepełniony botami i nikt nic z tym nie robił. Napisałem zgłoszenie z filmem jak zabijam boty i wstają czekałem tydzień na odpowiedz..

Druga sytuacja z jemioły

Pierwszy dzień z aukcjami z is wcieło mi ponad 500 sm, napisałem zgłoszenie odrazu dostałem wiadomość żę wszystkie przedmioty zostały dostarczone, musiałem napisać multum zgłoszeń i dopiero wtedy okazało się ze jednak nie...

Trzecia sytuacja z jemioły

Przy przenosinach postaci mój pet nie został przeniesiony gdzie w regulaminie owego serwera było napisane że będzie przeniesione napisałem na suport dostałem odpowiedz " wszystko zostało przeniesione " ..

Teraz bany za nic! postać na którą zalogowałem się miedzy grudniem a styczniem stała w m1. nie ruszałem się wgl wchodziłem przeglądać sklepiki i otwierać tombole dostała bana za używanie niedozwolonego oprogramowania przecież, pisząc zgłoszenie dostałem regułkę ze używałem niedozwolonego oprogramowanie i tyle nie ma możliwości sie odwołać, odpowiedziałem na to zgłoszenie że to jest nie możliwe itp . dostałem odpowiedz że z tym nic sie nie da zrobić i tak jest w regulaminie... Następnie odpowiedziałem poraz kolejny przytaczająć wiadomości z administratorami z innych krajów gdzie mówią ze prawdopodobnie jest to bład systemu . Wtedy dostałem inną odpowiedz i zgłoszenie poszło do COM...

Dlaczego jesli ktoś pisze zgłoszenie nie napiszecie że moze być to pomyłka gdyż macie takie informacje?

Gameforgę stwierdził ze karygodnie zaniedbujecie graczy... już na dniach wrzuce całą rozmowę z gamforgę i innymi administratorami z innych krajów

• Dokładnie tak 110+ ninja na rubinum 24h/7 w ochoa siedzi w ścianie i bossy zbija? Lekka przesada. Okej nie upilnujecie wszystkich i wszedzie ale wydaje mi się ze jest Was na tyle wielu by codziennie poświecić godzinę dwie na samo sprawdzenie wszystkich CH na danym serwerze i popularnych miejscach zarobku/expa by takie sytuacje wykluczyć. Jeżeli dany „GM” jest nim tylko po to by stać w m1 i lansować się ranga to trochę słabo. Jeżeli nie macie czasu banować takie osoby to może zrezygnujcie z roli bycia gm? Mój post nie ma jakiejkolwiek obrazy Was GMów. Jest jedynie pokazaniem słabych punktów waszej pracy. Pozdrawiam

Sytuacja którą opisujesz to nie bocenie tylko "spryt", jednak z niektórymi rzeczami się zgodzę, hydry na Rubinum robione przez boty, polecam się temu przyjrzeć bo jest ciekawie :)

• No właśnie to chyba trochę błędne myślenie. Graczy ubyło, teamu ubyło, a botów nie koniecznie.
    Jak już ubyły bociki to takie nieszkodliwe, typu 26 lvl, 12 letni operator i brak eq żeby bez tego bota metina w m2 zbić w mniej niż 3 minuty.

No nie wiem czy błędne. Chciałbyś, aby do Zespołu były przyjmowane osoby, które w niedalekiej przeszłości miały multum blokad za czity? Przecież ich nie interesuje żadna pomoc społeczności, ale wyciągnięcie jak największej ilości informacji, aby wiedzieć jak lepiej cwanić, by nie dostać blokady.

Nieprawda, postacie powyżej 100 lvl są też banowane. Prawda, że rzadziej niż te do 70 poziomu, ale są. Sam takie co jakiś czas ściągam, ale widzę też, że lecą u innych osób permiki dla takich kont.

Dokładnie tak 110+ ninja na rubinum 24h/7 w ochoa siedzi w ścianie i bossy zbija? Lekka przesada.

Nie zajmuję się tym serwerem, więc zbyt dużo napisać nie mogę. Wiem i widzę, że obsada tego serwera banuje.

a wiesz dlaczego graczy ubyło? ubywa dalej?

nie umiecie z nami współpracować na support odpowiadacie jednostkowo " nie da sie" " wszystko jest tak jak miało byc"

Graczy na przestrzeni lat ubyło, bo ktoś nie dostał pomocy na support? Po pierwsze to nie my stanowimy procedury i 'prawo' niejako (celowo użyłem apostrofu). Zespół jedynie egzekwuje zasady ustalone odgórnie. Może słabe to będzie porównanie, ale jak w życiu - Sejm stanowi, policja egzekwuje.

Po drugie to 'nie da się' to ma dwie strony. Pierwsza to taka, którą przedstawi gracz. Taką, która jest wygodna i pokazuje tylko kawałek obrazu, aby pokazać taką osobę w świetle męczennika przed całą społecznością. Jest też druga strona, która zawiera cały obraz. Często to ma odzwierciedlenie wśród kradzieży. Jeżeli można pomóc to gracz dostaje pomoc i wiem o wielu, który odzyskali konto oraz zostało im przywrócone eq. Jednak są też tacy, którym pomóc nie można, bo łamią OWK, np. współdzielą konto. Ileż razy widziałem sytuacje, gdy jedna z osób współdzielących konto okradła drugą osobę i potem największe pretensje do Zespołu za brak pomocy, a już nie tak duże pretensje do tego wspaniałomyślnego kolegi, który był cwańszy i zwinął cały ekwipunek. Podałeś passy innej osobie, to chyba wiesz czym ryzykujesz. Nie będę tu wspominał o osobach krzyczących o słabych zabezpieczeniach. Gdzie był ich instynkt samozachowawczy zanim klikali w nieznajome linki na forach o czitach, czy stronkach z darmowymi Yangami? Oczywiście nie generalizuję, bo są też przypadkowe ofiary i takim pomagamy, jeśli da się.

Faktem jest, że część bociarzy to nie są osoby grające w grę. To osoby, które z metina uczyniły sposób na życie i czerpią realny hajs. Też bym chciał banów za allegro, ale tak jak wy mogę sobie chcieć. Na szczęście coś się zmienia ku lepszemu i czasami polecą jakieś blokady za to.

Teraz bany za nic! postać na którą zalogowałem się miedzy grudniem a styczniem stała w m1. nie ruszałem się wgl wchodziłem przeglądać sklepiki i otwierać tombole dostała bana za używanie niedozwolonego oprogramowania przecież, pisząc zgłoszenie dostałem regułkę ze używałem niedozwolonego oprogramowanie i tyle nie ma możliwości sie odwołać, odpowiedziałem na to zgłoszenie że to jest nie możliwe itp . dostałem odpowiedz że z tym nic sie nie da zrobić i tak jest w regulaminie... Następnie odpowiedziałem poraz kolejny przytaczająć wiadomości z administratorami z innych krajów gdzie mówią ze prawdopodobnie jest to bład systemu . Wtedy dostałem inną odpowiedz i zgłoszenie poszło do COM...

Bany systemowe nie są nakładane przez nasz Zespół, zatem ciężko oczekiwać, aby miała je rozpatrywać osoba z naszego Zespołu, która nie ma wglądu we wszystkie informacje. Przekaz jest jasny, od blokad systemowych odwołań nie ma. Jeżeli są zdejmowane to wyłącznie z inicjatywy pracownika firmy.

Gameforgę stwierdził ze karygodnie zaniedbujecie graczy...

Jasne i przekazał to zacne info tobie, ale nam już nic nie wspomniał ten 'pan' Gameforge. Ja też kiedyś lubiłem czytać bajki. =)

Tak kończąc ten post, cieszę się, że się wypowiadacie, bo przynajmniej po niektórych widać, że im zależy na tym, aby było lepiej. Rozumiem waszą frustrację, bo ja też jestem na wiele rzeczy sfrustrowany i chciałbym reakcji w pewnych obszarach. Ale będę trzymał się nadziei, która umiera ostatnia. Może bardzo naiwny w tym jestem, ale co innego pozostało?

Jak ktoś ma inne uwagi/pytania to zapraszam. Chętnie odpowiem, jeśli będę znał odpowiedź. :)

• Mixowniczek00 szacunek za to, że Ci się chce z nimi walczyć, obyś się doczekał sprawiedliwości. Mam pytanko. Na skargę z 2 lutego dostałem wczoraj odpowiedź. wiadomo jaką. Jaki następny krok? Oficjalnie do GF pisać?

Napisz jeszcze raz zgłoszenie... Jeśli jesteś nie używałeś niczego niedozwolonego nie mają prawa ci zabrać konta.

Jasne i przekazał to zacne info tobie, ale nam już nic nie wspomniał ten 'pan' Gameforge. Ja też kiedyś lubiłem czytać bajki. =)

• No nie wiem czy błędne. Chciałbyś, aby do Zespołu były przyjmowane osoby, które w niedalekiej przeszłości miały multum blokad za czity? Przecież ich nie interesuje żadna pomoc społeczności, ale wyciągnięcie jak największej ilości informacji, aby wiedzieć jak lepiej cwanić, by nie dostać blokady.

Nigdzie nie wspomniałem o takich osobach. Chodziło mi raczej o ubytki w teamie i wśród graczy, ja o jednym Ty zupełnie o czymś innym. Chodziło mi o to, że nie liczyłbym na ubytek botów, które mają służyć w celach zarobkowych wraz z ubytkiem graczy uczciwych. Wiadomo mniejszy popyt mniejsza podaż, ale nie liczyłbym na takie rozwiązanie sprawy...

• Ten ss, czego ma dowodzić? Przecież osoba odpisująca ci na portalu na wyraziła swojej opinii, lecz zasugerowała twoje oskarżenia.

W sumie to niczego...

Odpowiedz nam wszystkim na pytanie co zrobiliście w sprawie blokad konta które są nakładane na konta.

Dlaczego na dzisiejszy dzień skoro wiecie że jest prawdopodobieństwo pomyłki na supporcie odpowiadacie tak jak zawsze ... czyli uzywałeś dostałeś..

Nie informujecie na zgłoszeniu że konto zostanie przesłane na analize dalej gdyż mogło dość do pomyłki?

Na zagranicznych forach Administratorzy założyli temat gdzie informują o postępach tutaj nawet na support nie idzie sie dowiedzieć,

• Niestety Lucjusz muszę się z tobą zgodzić. Też na to nie liczę, bo nie zauważam spadku. W miejsce zbanowanego pojawia się kolejny. Taka zabawa w kotka i myszkę, komu pierwszemu się znudzi, ale biorąc pod uwagę, że walczymy z automatem zakładającym boty, a nie człowiekiem, który realnie musi rejestrować te konta to ciężko liczyć na zmęczenie nieuczciwego elementu.

Odpowiedz nam wszystkim na pytanie co zrobiliście w sprawie blokad konta które są nakładane na konta.

Dlaczego na dzisiejszy dzień skoro wiecie że jest prawdopodobieństwo pomyłki na supporcie odpowiadacie tak jak zawsze ... czyli uzywałeś dostałeś..

Nie informujecie na zgłoszeniu że konto zostanie przesłane na analize dalej gdyż mogło dość do pomyłki?

Jeżeli dostałeś blokadę z powodem 'external use tools' to właściwie poskarżyłeś się do Gameforge na polski Zespół za to, że blokadę nałożył Gameforge, bo to nie my ją nałożyliśmy.

Inna rzecz, że jeżeli zgłoszenie wisi na poziomie Community Manager to jest ono już poza zasięgiem naszego Zespołu, gdyż odpowiada na nie pracownik firmy, a sam czas uzależniony jest od tego jak bardzo wiele takowych zgłoszeń ma na swoim poziomie. Pisałem kilka postów wyżej, że do blokad systemowych jest jasna informacja, którą podajemy zgodnie z zaleceniem jakim nas obwarowano, a nie naszym widzimisię. Zgłoszenie w takich przypadkach od upartych dochodzi na poziom CM, ale co się dalej z tym dzieje to nie wiem. Piszę wyłącznie o tym, co wiem.

• Niestety Lucjusz muszę się z tobą zgodzić. Też na to nie liczę, bo nie zauważam spadku. W miejsce zbanowanego pojawia się kolejny. Taka zabawa w kotka i myszkę, komu pierwszemu się znudzi, ale biorąc pod uwagę, że walczymy z automatem zakładającym boty, a nie człowiekiem, który realnie musi rejestrować te konta to ciężko liczyć na zmęczenie nieuczciwego elementu.

Jeszcze tylko parę spraw chciałem poruszyć

10 lat temu większość gm radziła sobie z botami, latali po spotach sprawdzali... Robili to co sie stało a teraz naszej administracji nie uświadczy w grze.

Nasza administracja po prostu śpi. Polski metin jest strasznie zacofany tak zacofany że nie potraficie dorównać sprawiedliwości która była w 2010 roku...

Założyciele prywatnych serwerów nie mają tylu wtop co wy, tam naprawdę są banowane boty widać ruch administracji na serwerach tutaj "1999rok "

Dlaczego wczoraj moderator kasował tematy dot. blokad konta i wysyłał nas na support? czy my jako społeczność nie możemy takich tematów poruszać na forum, przez forum głownie komunikujemy się z graczami a przez support jedynie do administracji.. Jesli chcemy poruszyć dany temat poprzez dyskusje na forum to dlaczego nam tego zabraniacie? Bo chodzi o cele marketingowe umierającej już gry?

Druga sprawa wystarczy popatrzeć na alledrogo... ile użytkowników oferuję sprzedaż Yang to powinno być nagminnie karane a od lat sprzedają te same osoby żadne kroki nie zostały podjęte aby to zminimalizować a podejrzewam że minimum 10% tych osób posiada te yangi z botów.

• 10 lat temu większość gm radziła sobie z botami, latali po spotach sprawdzali... Robili to co sie stało a teraz naszej administracji nie uświadczy w grze.

Nasza administracja po prostu śpi. Polski metin jest strasznie zacofany tak zacofany że nie potraficie dorównać sprawiedliwości która była w 2010 roku...

Założyciele prywatnych serwerów nie mają tylu wtop co wy, tam naprawdę są banowane boty widać ruch administracji na serwerach tutaj "1999rok "

10 lat temu programy do bocenia wyglądały 'nieco' inaczej, a procedury też były inne. Dla mnie takie porównanie, kiedyś, a dzisiaj jest nietrafione, bo realia tamtych czasów, a obecnych są zdecydowanie różne. Niemniej jednak rozumiem twoją złość. Na twoim miejscu też bym się wściekał i w sumie ci się nie dziwię, że reagujesz jak reagujesz.

Co ty pleciesz o prywatnym serwerze? Proszę! :P Rozgarniasz, że na privie może sobie banować za co się chce, kiedy się chce i bez dowodów, a może ci w powodzie blokady prywaciarz napisać wulgarne słowo na ku i spie. I co z tym zrobisz? Gdzie pójdziesz? Kto zajmie się tą niesprawiedliwością? Tutaj my jako Zespół musimy postępować według zasad, które są na nas nałożone przez 'wyższe siły'. Tu nie ma miejsca na blokadę za coś co nam się podoba. Albo jest dowód według wymaganych procedur i możesz zbanować panie GM, ale spadaj panie GM jak nie masz nic konkretnego poza podejrzeniami i skargami od innych graczy na pana iksińskiego.

Naprawdę nużące już jest tłumaczenie się z czegoś na co wpływu mieć nie mogę. Myślisz, że też bym nie chciał lepszych narzędzi do banowania? Nie chciałbym lepszego zabezpieczenia gry? Oczywiście, że bym chciał, tylko co z tego.

Dlaczego wczoraj moderator kasował tematy dot. blokad konta i wysyłał nas na support? czy my jako społeczność nie możemy takich tematów poruszać na forum, przez forum głownie komunikujemy się z graczami a przez support jedynie do administracji.. Jesli chcemy poruszyć dany temat poprzez dyskusje na forum to dlaczego nam tego zabraniacie? Bo chodzi o cele marketingowe umierającej już gry?

Nie wiem o jakiej sytuacji mówisz, ale sprawdzę. Czy to ty zakładałeś te tematy?

Druga sprawa wystarczy popatrzeć na alledrogo... ile użytkowników oferuję sprzedaż Yang to powinno być nagminnie karane a od lat sprzedają te same osoby żadne kroki nie zostały podjęte aby to zminimalizować a podejrzewam że minimum 10% tych osób posiada te yangi z botów.

Wiem, że jakieś blokady były, bo swego czasu nawet dym w PoM2 o ot był. I na tym moja wiedza w tej materii się kończy. Allegro to trudny temat wykraczający poza moje kompetencje. Jednak popieram ciebie, bo ja również wolałbym zobaczyć dużo więcej blokad za ten serwis.

• Ascoran na wstępie dziękuje ci za dołączenie do tematu ..

Jeżeli dostałeś blokadę z powodem 'external use tools' to właściwie poskarżyłeś się do Gameforge na polski Zespół za to, że blokadę nałożył Gameforge, bo to nie my ją nałożyliśmy.

"Poskarżyłem" się na zamykane tematy, brak odpowiedzi ze strony support gdy po takim czasie.

Co ty pleciesz o prywatnym serwerze? Proszę! :P Rozgarniasz, że na privie może sobie banować za co się chce, kiedy się chce i bez dowodów, a może ci w powodzie blokady prywaciarz napisać wulgarne słowo na ku i spie. I co z tym zrobisz? Gdzie pójdziesz? Kto zajmie się tą niesprawiedliwością? Tutaj my jako Zespół musimy postępować według zasad, które są na nas nałożone przez 'wyższe siły'. Tu nie ma miejsca na blokadę za coś co nam się podoba. Albo jest dowód według wymaganych procedur i możesz zbanować panie GM, ale spadaj panie GM jak nie masz nic konkretnego poza podejrzeniami i skargami od innych graczy na pana iksińskiego.

Poniekąd masz rację bo są i takie prywatne serwery które opisujesz. Ale na bardziej konkretniejszych administrator przed zbanowaniem nagrywa 10sekundowy filmik i to jest dowód na jakiej podstawie wlepił bana .

Nie wiem o jakiej sytuacji mówisz, ale sprawdzę. Czy to ty zakładałeś te tematy?

wczoraj zakładałem temat są w archiwum.

• I tak nic nie wyniknie z tego co sie tutaj dzieje xD co do skladania podan na GM'a to coz... raz nawet mialem zlozyc takie podanie, jednak troche mnie odrzuca to jak duzo swoich informacji musze podac i to ze musze sie zgodzic by mogly byc wykorzystane na rozne sposoby. Druga sprawa to ze i tak bym nie dostal, bo nawet bym nie zliczyl ile ostrzezen dostalem juz na forum, do tego ban w grze za "ciezkie wyzwiska". A zatem wiedzac ze i tak mam bardzo marne szanse, jakos nie chcialem sprzedawac swoich danych za frajer. Druga sprawa to forum, szczerze mowiac to forum zeszlo totalnie na psy, glownie za sprawa gma o nicku Revers, ktory usuwa polowe postow z forum, nie podajac jakiejkolwiek przyczyny. Nawet jakis czas temu sie przyznal i stwierdzil troszke innymi slowami ze "nie podaje przyczyny usuwania postow, bo mi sie nie chce, zajmowaloby to za duzo czasu" mimo ze to jego psi obowiazek, skoro bierze sie za kasowanie to niech to robi jak nalezy, jednak na to nie ma szans. Mimo sprzeciwu wielu ludzi, ten osobnik dalej robi co mu sie podoba, od dawna widac ze ludzi na forum jest coraz mniej, w sumie sie nie dziwie, po co wkladac energie w pisanie postow, skoro ktos je zaraz usunie "bo tak", bo bawi sie w jakiegos boga forum, ktory ma prawo decydowac co jest dobre a co zle. Gra tworzy frustracje, kazdy o tym wie, sa bledy itp, ale zawsze bylo forum, czlowiek mogl sie wyzyc, czasem wyplakac, dostac wsparcie od innych graczy, a czasem opiernicz za marudzenie. To na pewno pomagalo, cisnienie schodzilo i wracal do gry. A teraz nie dosc ze wkurzamy sie w grze, to jeszcze nie mamy gdzie o tym pogadac, a nawet jesli cos napiszemy to i tak zaraz to zniknie, bo jakis blazen tak chce. Sory, ale co komu przeszkadzaja offtopy i dyskusje w roznych dzialach, o ile nie sa wulgarne i wprost nie lamia regulaminu? Mysle ze nikomu, na serwerze tez te kilka mb tekstu wiecej, nic kompletnie nie zmieni. Dlatego jestem zdania ze o ile forum dalej bedzie tak ostro cenzurowane, to ta gra upadnie duzo szybciej. Bo w zasadzie nawet przy obecnym stanie rzeczy, forum moze zatrzymac wielu graczy, jak i przyciagnac starych ktorzy dalej odwiedzaja forum. Tyle ze jesli ktos pomysli "w sumie nie gralem w metina 5 lat, moze bym zagral... zobacze co tam na forum" i zacznie czytac o usuwaniu postow, do tego czesc dzialow nie bedzie mialo sensu, bo np gm usuwa jakis post, ale odpowiedzi na niego juz nie, a pozniej nikt nie wie o co chodzi i ten odpowiadajacy wychodzi na jakiegos kosmite. To jakie sa szanse ze zagra? Ascoran zdaje ze grasz w metina i ze jestes jednym z ostatnich gmow ktorym jakkolwiek jeszcze zalezy na tej grze, jesli tak jest, to zwroc na to uwage. Wiem ze jest wiele rzeczy na ktore nic nie poradzisz, dlatego moze lepiej sie skupic na tym z czym jeszcze da sie cos zrobic, na pewno uleczenie forum wyjdzie wszystkim na dobre. Dodatkowo jesli forum bedzie znowu normalne, to na pewno bedzie mniejszy hejt na nasz team.

• "Poskarżyłem" się na zamykane tematy, brak odpowiedzi ze strony support gdy po takim czasie.

Jeśli zgłoszenie na poziomie CM to pisałem już wcześniej, czemu tyle czasu. Generalnie staramy się odpisywać do 48h, ale czasami trzeba coś skonsultować i czas się wydłuża.

Poniekąd masz rację bo są i takie prywatne serwery które opisujesz. Ale na bardziej konkretniejszych administrator przed zbanowaniem nagrywa 10sekundowy filmik i to jest dowód na jakiej podstawie wlepił bana .

Nie wyobrażam sobie u nas blokady za 10sekundowy filmik. Nie utrzymałaby się. ;)

wczoraj zakładałem temat są w archiwum.

Ano, widziałem. W sumie decyzja moderatora ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony moderator ma rację, że odpowiedzi należy oczekiwać na support, a z drugiej można było dać wam porozmawiać. Trudna decyzja. :huh:

raz nawet mialem zlozyc takie podanie, jednak troche mnie odrzuca to jak duzo swoich informacji musze podac i to ze musze sie zgodzic by mogly byc wykorzystane na rozne sposoby

Dane podajesz tylko w przypadku dostania się do Zespołu i dostęp do nich ma tylko pracownik firmy, a nie Zespół. Nie wyobrażam sobie, aby ludzie z Zespołu, którzy nie są związani umową o pracę z firmą mieli dostęp do tak wrażliwych danych.

Druga sprawa to forum, szczerze mowiac to forum zeszlo totalnie na psy, glownie za sprawa gma o nicku Revers, ktory usuwa polowe postow z forum, nie podajac jakiejkolwiek przyczyny.

Przyglądam się od jakiegoś czasu twoim postom i piszesz w sposób agresywny do innych użytkowników forum jak mają odmienne zdanie od twojego. Nawet teraz to robisz wyzywając od błaznów. W takiej sytuacji nie dziwię się, że twoje posty znikają. :(

• Również zamierzam powalczyć z tym banem, bo to był jedynie magazynek/sklep. Dostaję identyczne odpowiedzi.. Ja nie dziwię się supportowi ale jak piszę w wiadomości żeby poszło to wyżej a odpowiada mi Smoczyca to chce mi się śmiać. Dlaczego nikt nie przejrzy postaci z 1 lvlem która ma toboły i alchemie przy sobie. Czy to jest takie mega dziwne że chcę odzyskać swoje rzeczy które zdobyłem kosztem swojego czasu? Nie zamierzam ustąpić, ponieważ w żaden sposób nie czuje się winny tej blokady. Podkreślę jednak bezsens tego bana, główne postacie/dropy znajdujące się na tym samym mailu, i uprzedzę nie share'uje żadnych ze swoich kont, nie dostały blokady,ani jakiegokolwiek ostrzeżenia, wciąż je mogę użytkować.