Likan czy Body

• Witam

Mam sure WP 90 lvl, jednak jestem trochę zawiedziony jej słabym dmg przy metkach/bossach i małymi możliwościami w pvp (mam wir i rozpro). Chciałbym stworzyć jakąś inną postać, która będzie miała większe dmg (tak wiem, kosztem utrzymania się w porównaniu do wp). Mam dylemat między likanem a bodym. Likanem nigdy nie grałem, bodym grałem kilka lat temu, dobiłem do 74 lvl, skille słabe nie na 17 pkt, bez skrzyni ucznia. Planuję wbić postką 90-95 lvl.

Pytania Likan:

1. Purpura - zwiększa się dmg tylko przy dodawaniu do int?

2. Indygo, opłaca się w to iść? Ma szanse na unik tylko strzał czy jeszcze na rzucających magią na mapach 90+ też?

3. Co do skilli to czytałem, że dech ma jedno z najlepszych dmg na poziomie 1 pkt, widze na wiki, że potem na P mało rośnie to dmg. Iść w to?

4. Rozedrzeć ma słabe dmg na wiki, ten skill trafia trzy razy?

5. Wilczy skok - faktycznie na P ma największe dmg u likana?

6. Wilczy pazur - czytałem sporo osób wybiera jako 1/2 skill ofensywny, dobry jest?

7. Ogólnie jak rozdawać staty u likana? Czytałem że siła nie zwiększa dmg postaci tak jak u woja.

8. Jak rozdać umiejętności?

9. Likan ma krótką broń, czy to przeszkadza w biciu metków/bossów? Rozumiem, żeby bić łuki, itp to tylko skillami?

Pytania Body:

1. Berek ile zwiększa uzyskane obrażenia (odpowiednio na M, G i P)?

2. Wola życia - jakie ma dmg, opłaca się w to iść?

Co do eq, to na woja mam trute+9 sr 28, m strachu+7, stalke+6 (hp i badziew). Na likana nic nie mam. Wiadomo, że buty, tarcza, bizu to z wp będę miał.

Co wybrać? Prosiłbym też o odpowiedzi na pytania, pomogło by mi to w decyzji.

• Odpowiedzi powyżej.

Dodatkowo mały filmik z mojego dropka (pvp) - tam sobie możesz podejrzeć jak działają skille i jak biją.

ETOLIN: kupię hełm likan 10/15, zbrojki likan abs+wartość ataku+pz, talik 10/5 + złamanie odp. szpony, talik mroku 25 mrok 30 insekty, talik wiatru+1 30 insekty

W razie pytań zapraszam na GG: 1059287

• 1. Tak

2.To zależy, jeśli masz ziel potek pod dostatek to lepiej dać skilla do pvp ale tak to na magiczny atak nic nie daje.

3.Co do wartości nie wiem ale polecam w to iść.

4. Trafia 3 razy i wali kryty jak głupie,kolega pokazał jak fajnie to na filmiku działa ;v Polecam tego skilla.

5.Niby tak ale trudno z tego trafić czasem.

6.2 skill do rozważenie jak dla mnie po rozedrzeć

7.Int Zręka Wital, siła daje tyle co nic.

8.Purpura Rozedrzeć Pazur Dech Skok/Indygo

9.Ugh da sie przyzwyczaić, ma sporo AoE wiec wybijanie łuków idzie raz dwa.

Ogólnie mając Likana 100lv z Kaskiem dmg +9 szpony 44 sr +9 75 lv Razador 12% berka , szmaragdy +6, Rubin mityk mat wartość odp def, biolog na czerw konarkach na dziku wyciągam 5.5k na czysto w metka 95, czy to dużo czy mało to zależy, no eq warte około 100-120w, I wtedy już się przyjemnie dropi na tych metkach, problemu z ustaniem czy wybiciem metków nie ma problemu i postać stoi jak czołg.

• Jeśli twierdzisz, że wp ma marne dmg to po prostu nie masz eq i alchemii i zmiana klasy postaci za dużo tutaj nie zmieni, więc proponowałbym dalej grać wpkiem i go rozwijać, bo jest to bardzo komfortowa i przyjemna postać do gry :)

• 1. Tak. I to sporo dmg

2. Jako czwarty skill może się sprawdzać do expa w grocie. Przed 70lvlem szkoda nawet pkt dodawać.

3. Dech to najmocniejszy skill likana z racji tego że możesz dopalacz wczytać. I ma dość mocne dmg. I na ogół najlepiej robić go po purpurze.

4. Rozedrzeć ma wbudowanego kryta i bije 3x do tego wbudowane krwawienie. Skill mocny w pvp i przy bossach też idealny.

5. Skokiem trafić to jest masakra. Niby ma moc ale trafić tym ciężej niż z duchowego

6. Pazur jako czwarty/piąty skill jest nawet niezły. Ma przyjemny zasięg i nawet spore dmg

7. Int Zręka, siła/wit. Siła zwiększa dmg na Rozedrzeć.

8. Ja dropki robiłem Purpura Dech Rozedrzeć Pazur Indygo i się sprawdzało.

9. Jak masz mocne eq to nie musisz nawet zbijać łuków. No chyba że w DT. A broń nie przeszkadza przy zbijaniu metków czy bossów. Do tego purpura ma wbudowane szycie. Co czyni z likana chyba najlepszą kosą na bossy ze wszystkich postaci.

• Jeśli twierdzisz, że wp ma marne dmg to po prostu nie masz eq i alchemii i zmiana klasy postaci za dużo tutaj nie zmieni, więc proponowałbym dalej grać wpkiem i go rozwijać, bo jest to bardzo komfortowa i przyjemna postać do gry :)

WP będę nadal grał :) Chciałem spróbować też inną postką.

Tak, to prawda u wp nie mam pro eq, rubin mat leg perf, truta+9 sr 28, itp. :)

Z tego co wiem, u wp licząc dmg, ostrze zwiększa nam dmg na końcu, tj. ostrze ma 600 dmg to o tyle nam atak wzrośnie. U woja i likana jest inaczej, lepiej. Purpura i aura łączy się z ogólnym dmg i ze śr, np. dają po 600 dmg, a w rzeczywistości atak zwiększy się o 1000 (dochodzą bonusy ze śr).

A pro po ataku, wp ma słabszy przelicznik ataku, bo jak zakładam szarfe na wp i na mentala to u mentala daje więcej ataku. U WP chyba ok 1,5, u woja 1,8. A jaki jest u likana przelicznik.

Dzięki za odpowiedzi.

• Neferet

Closed the thread.
  • Neferet

Added the Label Ogólne zagadnienie