Zmiana konta gry

• Witam mam pewien problem i nie wiem jak to rozwiazać.

Chce przenieść jedno konto metin2 (gra) z konta GF na inne konto GF i nie wiem czy w ogóle to da sie zrobić. Próbuję dodac nowe konto gry do nowego klienta GF i nie przyjmuje wie ktoś może jak to rozwiazac?

• jak juz przypiszesz konto do konta gf to juz nic z tym nie zrobisz dlatego nie polecam nikomu dodawania 50sieciu swoich kont na jedno konto gf bo potem są problemy np z tym że jesli bedziemy handlowac z cheaterem nie wiedzac o tym ze ma cheaty to jest on dostanie bana to ty i wszystkie twoje 50kont przypisanych dostana bana na 2tygodnie za handlowanie z cheaterem

• jak juz przypiszesz konto do konta gf to juz nic z tym nie zrobisz dlatego nie polecam nikomu dodawania 50sieciu swoich kont na jedno konto gf bo potem są problemy np z tym że jesli bedziemy handlowac z cheaterem nie wiedzac o tym ze ma cheaty to jest on dostanie bana to ty i wszystkie twoje 50kont przypisanych dostana bana na 2tygodnie za handlowanie z cheaterem

No ta ale jesli ktos robi zodiaki itp to musi miec wszystko na jednym koncie, bo jak wywali to trzeba miec konta pod reka zeby szybko lognac.

• No właśnie przypisałem 6 kont a teraz chciałem ze względów bezpieczeństwa rozdzielić.

Nie spodziewałem się po GF przemyślanych decyzji --"jak zwykle dla dobra graczy" nie dali możliwości dowolnego dysponowania kontem:(:(.

Czemu wszyscy chcą mnie na siłę uszczęśliwiać??????Traktują ludzi jak bezmózgie istoty , o które trzeba dbać . Czy ja wg nich jestem ubezwłasnowolniony i nie mogę dysponowac kontem wg mojego uznania. Gdzie to się skończy???

a nie pomyśleli o tym, ze ktoś może np zaponieć hasło do emaila? Też mozliwe jest że dostawca usługi email padnie i co wtedy. Ja piernicze ale paranoja :(:( Czemu nikt nigdy nie stawia się w sytuacji osoby, której gotuje takie "ułatwienia"?

• Ingolf

Closed the thread.