Bitwa Proroków

 • announcement_metin2_de_e6a593778df250e25fed3b8ee9b3afbc.jpg


  Bitwa Proroków

  Przy sprzyjających gwiazdach spotyka się bractwo proroków, by podczas rywalizacji wybrać najpotężniejszego proroka z trzech królestw. Jesteś gotów przyjąć to wyzwanie?

  W Bitwie Proroków możesz sprawdzić swój proroczy talent i wygrać fantastyczne nagrody. Zbieraj karty tarota, przewiduj ruchy Twojego przeciwnika i stań się najpotężniejszym prorokiem w świecie Metin2!


  Event: Bitwa Proroków

  Czy masz dar jasnowidzenia? W Bitwie Proroków przetrwają tylko tacy, którzy potrafią przewidzieć ruchy swoich przeciwników!

  • Start: 9.01.2020 o godz. 14:00
  • Koniec eventu: 1.02.2020 o godz. 14:00

  A tak to działa

  Aby wziąć udział w bitwie, potrzebujesz talię kart tarota. Talię możesz skompletować z kart tarota, które otrzymasz na całym świecie od potworów. 18 kart tarota tworzą jedną talię. Możesz przejść 5x na dzień odpowiednią misję.

  Minigra "Bitwa Proroków" dostępna jest przez baner eventowy. Aby wziąć udział w bitwie za każdym razem potrzebujesz talię kart tarota.

  Jeśli nie masz ochoty na intensywne polowanie na potwory lub brakuje Ci jeszcze kart, to znajdziesz trzy skrzynie proroka pełne kart tarota w ItemShopie.


  Zasady

  Otrzymujesz 9 kart oznaczonych cyframi od 0 do 8. Każda cyfra pojawia się tylko raz. Karty z cyframi parzystymi są czarne, karty z cyframi nieparzystymi są białe. Twój przeciwnik otrzymuje takie same karty.

  W każdej rundzie wybierasz jedną kartę, która staje w rywalizacji z kartą Twojego przeciwnika. Nie wiesz, jaką kartę wybrał Twój przeciwnik. Możesz sprawdzić tylko kolor wybranej karty i dowiedzieć się, czy Twoja karta miała taką samą wartość, czy była silniejsza, czy słabsza. Na podstawie tej informacji możesz spróbować przewidzieć, jaki ruch zrobić Twój przeciwnik.

  Twoim celem jest jak najczęstsze przebicie wartości kart Twojego przeciwnika. Za każde zwycięstwo gracz otrzymuje 1 punkt.

  Minigra kończy się, gdy zostaną zużyte wszystkie karty. Otrzymujesz monety proroka w wysokości zdobytych w grze punktów. Gdy zwyciężysz, otrzymujesz dodatkowo monety w wysokości różnicy punktów przeciwnika.


  Nagrody i ranking

  W banerze eventowym możesz wymienić swoje monety proroka na fantastyczne nagrody. Zamiast zgarniać skrzynię z nagrodami, możesz też za pomocą monet proroka zwiększyć swoją pozycję w rankingu. Aby to zrobić, kliknij w banerze eventowym na ranking i zwiększ swoją rangę wpłacają monety proroka. Do wpłaty potrzebujesz 15 monet proroka. Im więcej wpłacisz, tym wyższa będzie Twoja ranga. Na końcu eventu wszyscy gracze włącznie do rangi 20 otrzymają w nagrodę cenne kupony do sklepu:

  * 1. miejsce: 1000 SM

  * 2. i 3. miejsce: 500 SM

  * 4. do 10. miejsca: 100 SM

  * 11. do 20. miejsca: 50 SM