Nie mogę przypisać niektórych kont

  • Posiadam kilkanaście kont które niedawno przed nowym lancherem logowałem.Teraz próbuje je przypisać i niektóre nie chce dodać,jest jakiś sposób na to?

    :shinsoo:

  • Jedyne wyjście to zrobienie paru kont na platformie.

    nie ma limitu na konta na email (mam kolo 80 na jednym)


    jak nie mozesz przypisac to znaczy ze jest juz gdzies przypisane albo ktos CI je zaj.. xD

  • Zaraz pękne na pół nie grałem w ten projekt jakiś czas teraz nie pamiętam mailów do tych kont .

    Logowałem się już normalnie loginem i hasłem z gry na tej śmiesznej platformie lecz teraz super bo potrzebne maile których nie spisałem .

    Ktoś ma jakiś pomysł xD

    Sorki że sie podpinam ale na tym pseudo forum to nie wiem gdzie jestem :w00t:

    Finito

    OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

  • Zaraz pękne na pół nie grałem w ten projekt jakiś czas teraz nie pamiętam mailów do tych kont .

    Logowałem się już normalnie loginem i hasłem z gry na tej śmiesznej platformie lecz teraz super bo potrzebne maile których nie spisałem .

    Ktoś ma jakiś pomysł xD

    Sorki że sie podpinam ale na tym pseudo forum to nie wiem gdzie jestem :w00t:

    Finito

    odpal w folderze z gra metin2luncher i bedziesz mogl wpisac login zamiast emaila

  • Nie rozumiem tego, że ktoś musi wpisać maila. Pobrałam aktualizację i loguje się przez login i hasło do platformy. I czytam potem taką głupotę że w przyszłości trzeba się logować po przez maila i hasło. Dajcie możliwość zmiany loginu to będzie to miało sens, według mnie :P

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny